bugün

entry'ler (48)

24 kasım anadolu lisesi

kocaeli'deki en iyi lisedir.

rte replikleri

"şimdi diyorlar ki"
"yahu"
"biz onları/sizleri çok iyi biliriz"
"bunlar ırkçı, bunlar kafatasçı"
"siz bunlara bakmayın"
"bizim bir hedefimiz var"
"penisilvanyadaki zat"

eski sevgilinin eski sevgilisiyle beraber olmak

düşmanımın düşmanı dostumdur.

ateistler yok edilmeli

sorgulamayan teistlerin ortak düşüncesidir. zaten dinler mükemmel olsaydı kimse tanrının gösterdiği iddia edilen yollardan sapmazdı.

insanlarla alay eden biri olmak

göbeğim, yamuk ayaklarım, gözlüğüm ve tipsizliğimin bana kazandırdığı dezavantajlardan dolayı yıllarca maruz kaldığım durumdur. fakat benimle alay edenlerin de tek bir ortak özelliği olduğunu biliyordum. kişiliklerinin benden kesinlikle daha aşağıda oluşu.

bir gün ölecek olmak

doğanın belki de değişmeyecek ve değiştirelemeyecek tek kanunudur. ölünce yok olmak..

ciddi bir konuyla dalga gecilmesi

yıllardır kendime hakim olamayıp yaptığım durum. ne yapayım yani dikkatim çabuk dağılıyor arkadaş.

lucid rüya

her seferinde onu tekrar görme umuduyla denemek fakat ardından derin bir uykuya dalmak.

gece gece acıkmak

yataktan çıkmaya üşenilip mide ağrısıyla da uyumaya çalışmak.

terk edilmek

birinin sizi gerçekten seveceğine inanıp sonra da salaklığınızın yüzünüze vurulduğu durumdur.

gece sigarası

içine çekilen her nefeste duyulan kağıdın yanma sesinin verdiği garip huzur.

2008 google arama geçmişi

euro 2008 gruplar
çete savaşları hilesi
facebook sayfa açma
olimpiyatlar türkiye madalyaları
semih şentürk.

sözlük yazarlarının özlediği şeyler

o deyince ilk akla gelen.

azeriyle evlenmek

azerbaycan Türkü kast ediliyor ise değişecek durumdur.

psg turkiye taraftarları

twitter sayfası http://www.twitter.com/ParisSG_Turkey olan topluluktur.

caner taslaman

uzun süre takip ettiğim fakat hükümetçi çıkınca gözümden düşen boşnak asıllı filozoftur. sadece engin bilgileriyle değil bu kadar aydın ve geniş bakışlı bir insanın akpli olmasıyla da şaşırtıyor.

sözlük yazarlarının itirafları

beni defalarca kandırsan da, beni terk etsen de seni hala ilk gunku gibi seviyorum.

gece uyumamayı zekilikle meşrulaştırmak

internette görülen her bilginin doğru sanılmasından ortaya çıkan durumdur.

inci sözlükten gelip bayan üye görünce şaşırmak

ilk 2 nesildenseniz masumane bir sendromdur. koğuş gibi düzene alışmıştık. pis muhabbetlerimizi en içten şekilde anlatıyorduk, bizi mazur görün. ama 3. nesilden sonrası adam değildir.

dünya yuvarlak mı düz mü

su terazisi her zaman düz gòsterir. o olay farklı. ama ben de artık düz olduğuna inanmaya başladım.