bugün

kızının yuvasının yıkılmasında baş rol oynayan babadır. eğer dul kadın babasından böyle bir yüz bulamasaydı boşanınca sığınacak kapısı olmadığı için eşiyle ayrılmazdı.

isyan editi: bırakın bu eksileme cahilliği de son dönemdeki boşanma istatistiklerine bakın. %65 lik kesim canı sıkıldığı için boşanıyor.

sanki kocasından ayrılan herkes şiddet görüyor ne kadar sığ insanlarsınız ya.
Lan sikik, bıraksın da öldürsünler mi kızı?

Böyle yarak kürek konuşup adamı delirtiyorsunuz be.

Sanki burası norveç amk, ulan burada adam üç yıl önceki sevgilisinin, yeni bir ilişkiye başlamasını kaldıramayıp hesap soran olmadı bıçaklayan en son olmadı öldüren insanlar var sen ne anlatıyorsun bilader?
Kocası öldürmeden babası evine düşerse iyidir.
kızına sahip çıkan babadır.

kız evden çıktı artık beni ilgilendirmez, dayak yese de evinde oturacak, kocadır döver de sever de diye düşenen insanlar yüzünden, kapılarını kızlarına açmayan koca evine gönderen babalar yüzünden kadınlarımız ya cinayete kurban gidiyor yada psikolojik bunalıma girip intihar ediyor. sonrada canım kızım cicim kızım.

umarım allah sana bir kız evlat nasip etmez. hatta direk evlat nasip etmez. çünkü sen olmamışın.
(bkz: başlığa sövmek)
(bkz: tanımına ayrı sövmek)
Ne olursa olsun , hiç bir kadın baba evine dönmek istemez. Bir yaştan sonra imkansız. Kendi ev düzenini kuran bir kadın düşünün, eşya dizimi, uyku saati , evinde bornozuyla gezebilmesi , televizyonda izlediği kanallar , kısacası tüm düzeni bozulur. Kadınların maddi özgürlüğü yoksa evlilikleri de ayrılıkları da zulüm onlara. Kadınlar mutlaka okusun ve bir meslek sahibi olsun. Kocam zengin diye yan gelip yatmasın, Çalışıp birikim yapsınlar.
bir çok kız zaten dönmek istemeyeceğinden dolayı, bir bakıma düşünülmesi gereken durumdur. lakin bazı kızlar var ki, araba almıyorsan ben babamın evine gidiyorum ya da akşam dışarı çıkmama izin nasıl vermezsin gibi bahanelerle baba evine dönüp, babasına da, bana kötü davranıyor diyenler var. gerçi o da ilginç, böyle bir kızla nasıl evlendin? ama her kadın şiddet gördüğü için baba evine dönmüyor bunu bilin.
ne yapsın kurda kuşa yem edecek hali yokya.

gerçekten zor şeyler bunlar yaşamayan bilmez işin geyiğini bırakın biraz vicdan yapın.

empati diyecemde onu sikiniz yüzünden beceremiyonuz.
sözlükçe haklı bulunan babadır. yazık gerçekten yazık böyle babalara hak verdiğiniz için daha çok yuva yıkılacak.
düzgün ve aklı başında yorum yapanların eksi aldığını farkettiğim başlık. trollemenin de bir şerefi var. ne biçim mahlukatlarsınız anlamıyorum.
ne yapsın adam sokağa mı atsın?
evlenmişi boşanmışı geç, herşeyden önce o bir evlat, evlat atılır mı?

edit: hiç şaşırtmadın bana eksi veren aptal. başlıktaki durum umarım senin başına da gelir.
Ota boka trip atan şüsten püsten başka bir şey bilmeyen yeni nesil kızlar var. Ve bu tribi çekmek zorunda kalan salak erkekler. Farkettim ki hiç sevgilisi olmayan kişiler ilk çıktığına acayyip değer veriyor. Bitanem kuşum aşkım canım cicim, taptığım ( yok artık ) aman sen yapma aman sen etme şunu yapayım mı bunu yapayım mı diye diye içine düşüyor kızın Dangalak. Sonradan görenlere dikkat aman.

Sonra bu erkek diyor ki

Yemeği ben
Temizliği ben yaparım
Çamaşırları ütüyü ben yaparım sen yorulma

Böyle erkek napıyor düşünce püsüne düşkün 1 saat ayna karşısında şunu mu giysem sunumu sürsem diye oyalanan hiç temizlik yemek ev işlerinden uzak dağınık pasaklı birine hatunum kadınım diye alıyor ilk 1 ay öyle böyle geçiyor sonra erkeğin devreler yanıyor

- aşkım bari nohutu ıslatsaydın ben yapacaktım akşam

Ayy unuttum ya yumurta kır yiyiver

- aşkım bu evin hali ne ya.. Dağıttıklarını topla bari

Sen ne demek istiyorsun ya hıı sen bi açık konuşsan ha sen yanı diyorsun ki ben temizlik yapayım yemek yapayım

Yok aşkım öyle de..

- haaa sen kendini belli ettin ya, yok yemeği hazırla yok ütü yap

Ben öyle demed..

-Yok ya ben köle miyim

Ne alaka aş.

- sus ya kendini belli ettin ne halin varsa göre ben annemgile gidiyorum

işte günümüz gençliğinin yarısı böyle. ( Türkiye için )

Birde analarımıza bak her gün okula gitmeden gömlegimizi ütüleyen yemeği hazırlayan hiç birinde de bir laf etmeyen kadın gibi kadın analarımıza.. Birde su yeni nesil şımarık kızlarına

Yok eşitlik yok feminen iyice bölümü çıkarttılar.

EE babasının evine gidiyor direk ben ayrılcam. Eskiden ne kavgalar olurdu da kadınla erkek küste olsa yatağa girerdi şimdi en ufak lafta çekip giden var.

Ne diyelim ana gibi yar bağdat gibi diyar olmaz

Sevgiliye değer verip annelerine o degeri vermeyen, iplemeyen yeni nesil erkekler var sizinse alayınız beş para etmez
Dişiler ile erkekleri ayıran organ için yapamayacağı şey olmayan ancak ironi bu ya , sahip olduğunu düşündüğü kadın hakkında bunları yazdıracak bir beyine nasıl evrimleşir bu sözleri söyleyen insanlar ? Bir kadına tek başına sahip olmak isteği , bir köleye sahip olmak isteğinden farksız . Sen kadını sev o seni terk etmez !
normal bir babadır. ne yapacaktı? evlendiği adam orospu çocuğu çıktığı için sokakta mı bırakacaktı kızını?
Doğrusunu yapan babadır.
boşanma nedenini şiddet görmekle sınırlayacak kadar sığ olan yazar yorumudur.

evet üzücüdür boşanma oranları gerçekten artmıştır. ki bunu bile tek açıdan değerlendirmek büyük hata olur.

bir ülkeyi parçalamak istiyorsanız -aile kurumunu yok edin- stratejisi bu noktada devreye giriyor. Aile kurumunun şımarık nedenlerle dağıtıllmasına karşıyım ama boşanan evladını sokakta bırakmayan babaya bin selam.

--spoiler--
sanki kocasından ayrılan herkes şiddet görüyor ne kadar sığ insanlarsınız ya.
--spoiler--
ne yapsin. biraksin da kurda kusa yem mi olsun.

babalarin en hasidir.
yanlış yapmıştır.

boşanmış karının yüzüne bile bakılmaz.
(bkz: baba yüreği)
yapılması gerekeni yapan babadır.tatava yapmayın.
kızı için en doğrusunu yapmış babadır.

yok derdimiz boşanmanın sebepleriyse günümüzde geçinmeye gönlü olmayan çok insan var (kadın yada erkek olarak ayırmak hata) en ufak uyumsuzlukta kıyamet kopuyor ihdidalli davranmak, empati kurmak yok. aldatma ve şiddet yoksa karşınızdaki insanı neden sevdiğinizi hatırlayın yine de olmuyorsa yapacak bir şey yok.
Adamın biri trollüyor. 30 tanesi de yemi yutuyor. iş bulun lan kendinize.
Öyle baba olmaz olsun. Kocası bile kızı beğenmemiş, atmış bu da gidip kızı evine alıyor. Bırak kevaşeyi sokakta, bedenini satmadan yaşayamayacağını anlasın. işte o Zaman anlar kocasının değerini ırıspı.
Üzerine düşen görevi yapmış , napcak ? Sokağa mı atcaktı ?
Baba gibi babadır.
patlak kızı elinde kalmış babadır. mal iadesi yapılmaz şartı koymalıydı. kızı patlatıp sana kitlediler. enayi bu baba enayi. ömür boyu bakarsın buna bir daha kimseyede veremezsin. patlak kızı kim alır.
güncel Önemli Başlıklar