bugün

entry'ler (147)

savcının marmara davasının düşmesini istemesi

Savcı iki ülkenin arasında anlaşmasını gerekçe göstererek davanın düşürülmesini istedi.

2 günde 5 şehit veren ülke

basılan yerlerin toprak deyip geçilmeyeceği ülke.

üniversitelerde açılması gereken bölümler

son günlerde gündemde olan şangay ilişkileri bölümü.

öğretmen olmak

yeryüzünün "öğretmeni olabilmek" için, gökyüzünün "öğrencisi olmak" lazım.

istanbul

siz kimseniz istanbul odur.

hayatta olmazsa olmazlar

nefes almadan hayat olmaz.

sahip olunan ilk cep telefonu markası

alcatel one touch max db. gazeteden alma.

türkiyede yaşamanın iyi yanları

Allah'a emanet yaşamaktır.

türkiye nin dünya lideri olduğu alanlar

Petrol fiyatları.

eskisi kadar keyif vermeyen şeyler

Büyümek.

türkiye deki en büyük din tüccarı

Faizin adını kar payı, kar oranı yapmış sözde islami kurumlardır.

türkiye nin dünya lideri olduğu alanlar

içinde en çok hain bulunup, yıkılmayan ülkeler alanında dünya lideri bir ülkedir.

charles darwin

Nesli tükenen maymun türüdür.

ateist ülkelerin daha barışçıl olduğu gerçeği

Gerçeğin yalan olduğu ülkelerdir.

savaş ahlakı nedir

Yaralı esiri tedavi ettirmek.

tüm sözlük aleminin haberi olsun

bazı başlıklar altında peygamber efendimize sürekli hakaret, küfür eden tipler var. inanıp-inanmamak size kalmış. ancak neden saygısızlık yapıyorsunuz. saygısızlığın ötesinde hakaret ediyorsunuz. bir o kadar garip olan şeyde buna karşı yeterince tepkinin olmaması.

inanıp inanmamak onlara kalmış olsa da asla ve asla hakaret ettirmeyeceğiz. hakaret eden mahlukatlar asla saygı beklemesinler. hadlerini bilecekler. bilmiyorlarsa bildireceğimizden tüm sözlük aleminin haberi olsun. duyanlarda duymayanlara duyursun. ben duymamıştım demek yok!!!

ezanın anlamını bile bilmeyen müslüman

Öğretilmesine müsade mi ediyorlar. Okullarda din dersini 1 saat fazla verelim deseler laiklik elden gitti nutku atıyorlar.

ateistlerin sürekli ahkam kesmesi

Kesemeyecekler. Neyse cevabı vereceğiz. Bu sözlükte ne düşündüğün neye inandığın kimseyi ilgilendirmez. Ama saygı duyacaksın. Peygamber efendimize hakarette nedir lan. Şerefsiz, imansız hakaret ediyor. Edemezsin kardeşim. Et-tir-me-ye-ve-ğiz. imanlı yazar kardeşlerimizle beraber. Biz maymunlara hakaret ediyor muyuz?

peygamber efendimize hakaret eden densizler

Bu sözlük sayfaları altında peygamber efendimize sürekli hakaret, küfür eden tipler var. inanıp-inanmamak size kalmış. Ancak neden saygısızlık yapıyorsunuz. Saygısızlığın ötesinde hakaret ediyorsunuz. Bir o kadar garip olan şeyde buna karşı yeterince tepkinin olmaması.

inanıp inanmamak onlara kalmış olsa da asla ve asla hakaret ettirmeyeceğiz. Hadlerini bilecekler. Bilmiyorlarsa bildireceğimizden tüm sözlük aleminin haberi olsun. Duyanlarda duymayanlara duyursun. Ben duymamıştım demek yok!!!

20 kasım 2016 fenerbahçe galatasaray maçı

6 kasımda 6-0 biten maç, 20 kasımda 2-0 biter.