bugün

entry'ler (24)

özlediğin biri var mı

olmaz mi var mutlu huzurlu günler.

amerika da evsizlere kuru fasulye pilav dağıtmak

Allah c.c yardım etsin zor bir hayatları var.

dertleşmek isteyen yazarlar

benimde katıldıgım kervan.

sevgiliyi unutamamak

kötü bir durumdur o sizi gormek istemez. karşınıza koca bir duvar inşaa eder öylr yapayanlız kalırsınız.

edit// Ayrılan sevgiliyi unutamamak olacaktı başlık.

edit 2// sevdicegimde diyebiliriz sevgilide.. seven insan herşey der.

eski sevgiliye duyulan özlem

benimki öyle çıkmaza girdiki anasıda babasıda karşıma duvar ördü. he gelse koşa koşa yıkarım o duvarı.. özlüyosun ama gelmiyor be.

çul çürüten

Kaygısı olmayan, rahat kişi.

Kafasına bişey takmayan diyebiliriz.

amerika türkiyeye neden savaş açmaz

Artık ekonomi savaşlarının yaşandığı bir devir deyiz.

internette her gördüğü kıza asılan tip

Kendi görüşüme göre : Dışarıda asla ve asla gidip açılamayacak kişilerden oluşmaktadır.
internette zaten anonimiz kim oldugumuzu bilmiyor bi şans deneyelim diye diye her gördüğü kıza yazan tiptir.

internette sözlük/instagram ve türevlerinde kız görünce sanki maden kazarken altın bulmuş gibi sevinen kişilerdir.

biriyle beraber ağlamak

Eski sevgilimle ağlıyorduk baktım o gülmeye başladı.

ezgi mola yı güzel bulan erkek

teyze diyesim geldigi ünlülerden bir tanesidir.

online olup entry girmeyen yazarlar

Yazar olamayıp yazsa bile çaylak olduğu için gözükmeyen yazar.

dua

dua rabbimize edilir. Yaradana yakarıştır dua. En çok aciz ve dertliyken dua ederiz. şuan eger dua etmiyorsanız ve ben müslümanım diyorsaniz heralde derdiniz yok. bi abdest alin secdeye gidin şükredin halinize dostum. Allahım bu halime şükürler olsun diyin.

46 milyar tl batık kredinin vatandaşa kilitlenmesi

Devletin dayanağı nereyse oraya dayanır vatandaşına halkına. Ama i saat firmalarının zararından bizene diyecektimde.. Türkiyenin en iyi gelir kaynaklarından birisi.. cok ekmek yiyen var. Acayip bir kısır döngü var dostlar. Planları dogru yapamamışlar belliki.

fal bakabilen yazarlar

kuru hurafeler oldugunu düşünüyorum sallıyorlarsa ya tutarsa.

kadının 90 km den fazla araba kullanması haramdır

alakasız hedelerde bir tanesidir. Kadınların gayet iyi bir sürücü olabilecegini ve bunun cinsiyetle alakası olmadıgını belirtmek isterim.

sürtünerek hamile kalınabilir mi

çok rikslidir sadece sperm degil o an cikan zevk suyu bile hamile kalınır. ters iliskide bile yanlışlıkla vajinaya damlatan ve hamile kalan oluyor. tecrübe şart. kızlara tavsiyem kimseye güvenmeyin. Türkiyede çocuk aldırmakta öyle basit degil dogum kontrol haplarıda fayda etmeyebiliyor ve yılda maximum 1-3 tane bile kullanması kadının tahmine zarar verir ve kısır olur.

kondom diyeceksiniz.. kondom ile bile hamile kalan oluyor acıp okuyun. Evlenmeden ilişkiye girmeyin sakınha.. 1 olmadi 2 olmadi 3.de bişey olmaz derken oyle bir olurki siz şaşarsınız halinize.

beylikdüzünde yaşanan kız kavgası

Allah harbi akıl fikir versin hemde kolaylık versin.

uludağsözlük dertleşme veritabanı

Yok mu dertleşecek sevgilisinden ayrılan bir kız yazarımız.

fatih terim in sicili

Hatırladıgım kadarıyla kavgaya karışmıştı bir kebapcıda haberde görmüştüm. Sert mizaclı bir adam.

18 eylül 2019 uludağ sözlük ve inci sözlük satışı

Böyle bir yatırım yaparak neler yapmayı maksatlıyorlar merak konusu.