entry'ler (207)

suudun türkiye ile askeri anlaşmaları durdurması

Google'da olmayan haberdir.

saha kirala

yeni çıkmış mobil uygulama. yakında web sitesini filan da açacaklarmış. istediğimiz sahayı uygulama üzerinden 30 saniyede kiralıyormuşuz. fikir güzel.

burdan: http://sahakirala.com

gecenin kürtçe sözü

biji türkiye!

kaç yıldır iktidardasın o senin görevin insanı

sen bana dört yıl ver, gör bak neler olacak insanının teyzesinin çocuğudur.

beceriksiz muhalefetin ak parti icraatlarını değersizleştirme yönündeki içi boş çabası. bunu diyen arkadaş ak partiden önce yaklaşık 80 yıl iktidarda kalan hükümetlerin aynı icraatı bir türlü yapmadığını unutuverir balık hafızasıyla. bunu deyince de derler ki "yıllar geçtikçe, ihtiyaç arttıkça elbette bir şeyler yapmak gerekir. rutin görevi icraat gibi göstermek yanlış."

ulan yapılmamış lan işte. koskoca urfa'da 2002'ye kadar toplam 4 tane ambulans varmış. şimdi 64 tane. o zamana kadar 4 ambulans mıymış ihtiyaç? aklın alıyor mu? * adam en doğal hakkı olduğu halde sıradan bir ilacı bedava alabilmek için milletvekili sokuyormuş araya.

böyle saçma muhalefet yapandan "bana dört yıl ver, gör" gibi saçma bir vaat desem vaat olmayan, tehditvari bir cümle çıkması da doğaldır tabi.

ne güzel lan. "ya sen bana güven, ver şu dört yılımı, valla her şey çok güzel olacak. hiç acımıcak."

kadını ilaçlı sodayı içmeye ikna etmeye çalışan nuri alço gibi mübarek.

selahattin demirtaş

Ekşi camiasında bayılına bayılına anlatılan Süslü terörist. Bu adam her seçim öncesi Çiçekli böcekli demokrat halk Kahramanı oluveriyor. Bizimkiler de yiyor.

Ya da yemiyorlar da Erdoğan'ı alt edebilmek Uğruna iyi siyaset yapan katıksız bir yalancıya, hem de en tehlikelisine inanmış gibi yapıyorlar.

Adamın tek projesi yok. Yaptığı tek şey stand-up yapıp obamacılık oynamak.

Allah akılsızlıktan korusun bu milleti.

digitalturkeyco

Daha ilk dakikadan başbakanlıktan, cumhurbaşkanlığından, TRT'den yüksek mertebeli yetkililerle ve hüseyin avni mutlu ile röportaj yapabilmiş platform. yazar ekibi de baya sağlam. başarılar dileriz kendilerine.

muhterem sayın fetulah gülen hocaefendi hazretleri

(bkz: title olarak semi allahu limen hamide)

erkeği seksi kılan parfüm

calvin klein - euphoria.

dudaklarını büzerek poz veren erkek

kendisine erkek denilmesinden hoşlanmayan, doğuştan gelen bir fazlalık yüzünden kendisini o kategoride hissetmeyen ara tür olabilir.

telefonlara konulabilecek yeni özellikler

araba aküsü gibi, çalıştıkça kendini şarz eden batarya.

kadınların istediği erkek tipi

4S kuralını bilen erkek.
Hayır dostum. iPhone olan değil.

fonlabeni

Topluluk fonlaması kavramının Türkiye'deki temsilcisi efem. Kickstarter deyince aklına ne geliyor? Hah işte ondan.
Projem var, param yok diyenlere ilaç.
Buradan: http://fonlabeni.com

steakhouse burger

Aslı Carl's Jr.'dadır.

mason olduğundan şüphelenilen kişiler

hilal cebeci olum. erol köse zaten.

saatin 5 olması

saat 3 - 4 - 5 bana hiç fark etmezdir.

uyku düzeni

düzensizliğin düzeni haline gelmiştir bünyede.

19 ekim 2011 pkk çukurca saldırısı

http://www.facebook.com/n...k-olmak/10150416904432079

uludağ sözlük

sırf bir takıma dair kişisel yorumumu içeriyor diye başlığımı siliklere yollayan adminlere sahip sözlüktür.

ben bu yazıyı sana yazdım

sen yoksun.

erkeklerden gay lere tavsiyeler

zaman kötü kolla götü dicem ama..