bugün

entry'ler (25)

250 bin tl ye alınacak en iyi otomobil

Ilk duyulduğunda gerçekten yüksek sanılan bir meblağ fakat bu paraya eli yüzü düzgün bir sıfır araba kalmadı,ikinci el ile sıfır arasında ki fiyat farkı da git-gide kapanıyor sonumuz hayrolsun

sevgilisine laf atanlara karşılık vermeyen erkek

En doğrusunu yapan erkektir,bir ay sonra birbirlerinin arkasından atıp tutacakları için ,aileniz ve karınız dışında bakin sevgili değil "eşiniz " kimse için hayatınızı tehlikeye atmaya gerek yok. Bu ülkede adalet yok bir mal kadın yüzünden canınızı yolda bulmadınız.

türkiye de hayallerin peşinden gitmek

insanların bahane üretip zorluğa gelemediğinden dolayı yakındığı ülke.

sen çok iyi birisin ne anlama geliyor

Tam anlamıyla ; şuan kötüyüm sen bana değer ve sevgi veriyorsun , bu beni mutlu ediyor ama kendime geldiğimde tekmeyi vurup başkasına gideceğim . Eğer bunun olmamasını istiyorsanız onun için yaptığınız fedakarlıklari yapmayin , çünkü insan klasikleşmiş şeylerin artık olmaması ile değeri anlar .

şaka maka yks ye 73 gün kalması

Sizlere tavsiyem şu sözü unutmayın ; erken koşan at çabuk yorulur . Erkenden tüm konuları halletmeye çalışmayın , sınav zamanı yaklaşınca bıkıp bırakıyorsunuz yada bilgileri unutuyorsunuz (normal olarak) geçmiş çalışmaların bir anlamı olmuyor .

insanların sevdiğini çok kolay söylemesi

Hayatımızda çoğumuz anne babamıza seni seviyorum iyi ki varsın diyememisken, haketmeyen insanlara bu güzel sözü söylemeyin. Çünkü gerçekten sevseniz söylemesi o kadar kolay değil , deneyin anne babanıza

sahibinden araç yalanları

Araba da fil kulağı kadar boya var ; ne diyeyim tamamı boyalı mı diyeyim ? *

namus beyinde diyip kızları oruspuluğa sevk etmek

Samimiyet ile yazıyorum , bunları söyleyen tayfa ; yaaa yağmur yağsın kitap okusak kahve icsek , doğa yürüyüşü bisiklet sürüşü mu yapsak diyen grup içinde ki insanlardır . Ben kadınım istediğim yerde yiyisirim diyen yallah Arabistan'a diyenler çığırından çıktı . Sırf cinsel organı başka diye her şeyi yapabileceklerini sanıyorlar . Ankara da çevreyolu sapağına atlayıp yol versene diyenler oluyor , her yerde bir ayrımcılık istiyorlar . Kimse alinmasin ama birininın bunları biplemesi gerek.

kadınların efendi erkek yerine piç erkek tercihi

Kendim hayatım boyunca hep efendi erkek oldum, Ama beyler bayanlar bir düşünün karsinizda ki kişinin sizin her dediğinize evet demesi , her dakika size seni seviyorum vs demesi , böyle şeyler zaman geçtikçe değerini kaybediyor ve sıkıcı olmaya başlıyor , efendi olupta kendinizi ezdirmeyin. Eğer böyle olursanız bir iki ay sonra karşınızda ki sizden sıkılır ve ayrılır . Belkide bu sebepler den dolayı rahat olup karşısında ki ne fazla değer vermeyenler kazanıyor ?

2017 yi 3 kelimeyle özetle

Sınav,ders,sevgili.

yeni yıla girerken aşırı sevinen insan

Yeni yıla girerken ailesi ve sevdikleri sağ olup , okul ve iş hayatında geleceğe dair hayalleri ve amaçları vardır . Bence mutlu olup sevinmek için geçerli sebepler . Eğer mutlu değilseniz bu sizin sorununuz.

nesquik vs sarelleli ekmek

Nesquik ve günde bir kez yayınlanan çizgi film, teheyt ne günlerdi

15 temmuz 2054

Ülke hala ayakta kalır ise A haber başlığı ;
Hain darbe girişiminden kısa süre geçmesine rağmen milletimiz ve sanayimiz dik duruşunu gösteriyor .
Sonra dönüp bakarsın adamlar ay a taşınmış biz hala su ile çalışan çeşme

r t e nin komutanlara hazır olun emrivermesi

Gidelim de orada da ağzımıza versinler dedirten başlıktır , bir hafta 18 şehit veriyoruz televizyonlarda bir tane gösterilmiyor , son zamanlarda her kanal a asker dizisi yaptırdılar ülkeyi savaş için sokağa dökmek kolay olsun diye . Ne yazıkki ordumuz izlediğiniz diziler gibi güçlü değil , olan yine bu milletin anasına babasına olacak , hadi gönder bakalım Bilal i de görelim ! Vatan haini seni !

meb öğretmenlerinin üniversite kazandırması

Eğer şanslıysanız ilkokul ve ortaokul ogretmeninizin iyi olması gerekmekte , alacaginiz puan dahilinde iyi bir liseye yerlesirseniz ekstra bir dershaneye ihtiyaç kalmayacaktır. Fakat bu ülkede sırf imam hatipler için hocaları seçip oraya yolladıklarından bu zor bir durumdur. Kaçın kurtarın kendinizi gün gelecek Erasmus a Tahran a gideceksiniz.

türkiye nin en gıcık insanlarına sahip şehirleri

Ortalıkta reis in memleketindeniz Rizeliyiz şunu yaparız ederiz diye dolaşan tipler , izmirli yım her yerde sevisirim tribinde olan insanlar ve daha fazlası ..

direksiyon sınavı

Tamamen gelir işine dönüşmüştür, Ankara Çankaya da her kurs devletin fiyat belirlemesi ile 1330 TL dir , 80 Tl yazılı sınav , 150 Tl direksiyon sınavı da ayriyeten verilmektedir , Emniyet den 650 TL yi de unutmayalım (kartvizit) Kimi aile hekimleri sağlık raporu vermezse hastaneye gidip 70 TL sağlık raporuna vereceksiniz , Kanunlara uymamız için her şeyi yapıyor Tayyip baba sağolsun.

özel üniversitede baba parası ile okuyan mal

Cahil kişi yorumu, Devir eskisi gibi değil ,çoğu özel üniversite kâr amacı gutmuyor,Sehir dışı devlet üniversitesi kazanıp gidiyorsunuz 130 kontenjan oluyor lablarda 10 makina oluyor sırayla inceliyorsunuz çoğunuz 1-2-3 sınıfları sallamiyor ortalamalar yerler de sonra çıkıp iş bulamıyoruz diyorsunuz,Aylık 1000 TL harcıyorsunuz KYK ile birlikte , Ben neden 1200 verip çocuğumu daha iyi şartlarda okutmayayim ?

para harcama güdüsünden nasıl kurtulunur

Arkadaşım gir bir yere saatte 7 TL kazanınca o harcama isteğin gidecektir.

içinden geleni söyle

ilk sevgili unutulmuyor, hele ki görüşmeniz bir şekilde devam ediyorsa , Ondan sonraki sevgilileriniz ilkinde olan özelliği taşıdığı için oluyor.