bugün

entry'ler (96)

doktor dövmek

akdeniz tıp möroloji bölümünü bi elden geçiresim var. saygı falan duymuyorum. baya baya gel beni döv diyenler var amk.

alkollüyken eski sevgiliye atılan mesajlar

bu başlığı görünce elime telefonu alıp gönderilmiş mesajlara baktım. artık ne sıklıkla yapıyorsam.güldüm kendime.en sonuncusu şöyle: oyuncak maymunum bile seni çok özlemiş.ben de bu kadar özlemişim sen nasılsın.ok kib bye

2 zıt kelime ile dünya

gir-çık.

en güzel mfö şarkıları

sanatçının öyküsü.

ünlülerin söylediği unutulmayan sözler

ingilizceyi ingilizlerden öğrenecek değiliz.tayyeap.

seni seviyorum ama onu da seviyorum

herkesin başına bi kere gelebilecek durum heyecan verici.ama karşındaki çıkıp bunu dediğinde dumur.

sözlük yazarlarının itirafları

evinde bi süre kaldığım tüm arkadaşlarımın evine birini atmışlığım vardır.utandım şuan.misafir gibi git otur dimi.

yaran wireless isimleri

çabuk bağlan.

sesine aşık olunan sanatçılar

nick cave.

en iyi türk dizileri

şaşıfelek çıkmazı.

üniversitenin ilk günü yaşananlar

yanlış derslikte oturup tüm gün kitap okumuştum sonra eve gittim.

sevgilinin söylediği unutulmayan sözler

tanıdığım hiç kimseye benzemiyorsun.

sevgili istemeyen erkek

doktora sınavına hazırlanıyodur.

izmir denince akla gelen şeyler

eski sevgili.beraber foçaya gittiğimiz.balık çorbası.otobüsten inip yanına geri dönmeler.ilk ve son söylenen yalan.onun sebep olduğu kocaman bir ayrılık.bissürü şey.bi da kimse izmir demesin.

melih gökçek

söylediği her sözle yaptığı her hareketle bizleri güldüren, budala bir şirinlik muskası dır.

insanı sinir eden sözler

neyse.en sinir olduğum laf.

gazete alırken nelere dikkat edersiniz

yandaş medya olup olmadığına tabiki de.

benden hoşlanıyor algısı yaratan sözler

alem adamsın ya, çok eğlendim, sık sık buluşup içelim.

20 yaşında kaşar olmayı başaran kız

çok zor olmasa gerek.zor olsa yapamazlardı.saç savurmalarıyla, oraya buraya dayamalı poz vermeleriyle meşhurdurlar.zor olmasa gerek.çünkü etraf bunlarla dolu.

bütün erkekler peşinde koşuyor sanan türk kızı

aslında gerçeği bilmekle beraber -mış gibi yapmaya devam eden zavallı.bunlardan çok var.Cinsiyetinin kadın olmasının dışındakendine başka bi kimlik edinememiş salak.