bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. ?.
    söylediginiz kisiyi dumura ugratmakta birebir sözdür. onu da seviyormus. siktir ordan.
    7 -1 ... kopush
  2. ?.
    kafasının karışık olduğunu söyleyip, aslında "bir elim yağda bir elim balda olsun istiyorum" demektir. genellikle kendisini vazgeçilmez sanan insanlar tarafından kullanılır.
    4 ... hesmeralda
  3. ?.
    verengül-ee ben aslında seni seviorum buğra, ama cemden de hoşlanıorum, ya aslında kaandan da etkilenio gibiyim, yağıza veriorum ama onunki tamamen fiziksel bişe.bilmiorum buğra bilmiorum kafam çok karışık..
    buğra-hönk?!? e bi siktirip gitsen diorum?
    2 ... tinkerbell
  4. ?.
    iki karpuz bir koltuğa sığarmı şarkısını hatırlatan haller .şöyle devam eder ilk sevilen yar son sevilene anam uyarmı.evli bir kişi ile bu durum yasanıyor ise:evliye meyil verme eve gider unutur ise cuk oturur buduruma .ve biri sevgide hep galiptir.
    1 ... handushka
  5. 1.
    (bkz: ötekine de veriyorum)
    1 ... boxer
  6. 2.
    ben aldatmıyorum sadece kalbim geniş cümlesi ile de açıklanabilecek durum.
    -1 ... almiraa
  7. 3.
    (bkz: o da seviyor, bu da seviyor, beni seviyor herkes seviyor)
    ... gazoz_kapagi
  8. 4.
    (bkz: oh oh suyundan)
    1 -1 ... mulayim
  9. 5.
    seni seviyorum ama komşu kızını sevdiğim gibi, lazım olursun diye kenarda tutmuştum ama baktım miğdem kaldırmıyor gerçekleri bil istedim, anlamına gelir.
    3 ... kurremkarmerruk
  10. 6.
    seni seviyorum onu da seviyorum aman niye bu kadar büyütüyosun benim hepinize yetecek kadar büyük bir kalbim var zihniyetindeki sersem *
    2 ... tgbtgb