bugün

entry'ler (28)

kürtten alevi türkten yezid olmaz

Kürtten Alevi Türkten yezid olmaz mı

Yavuz Selim Neydi o zaman yezid değil miydi ?

atatürk olmasaydı şimdiye ab ye girmiştik

Ne ABsi Amerika sömürgesiydik.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Empire State of mind

Ağabey step uptan sonra aşık oldum.

türkiye ye halifeliğin gelecek olması

Cidden sen ülkenin %99unun müslüman olduğunaninanıyor musun bir ikincisi sizin mezhebinizde olmayan bir kesimde var ve sen bu yapıda laiklik saçma halifelik doğru mu diyorsun Türkiye'nin en az %5i farklı dindendir.

islam ve laik devlet

islam dini kimseyi zorla müslüman yapmaya çalışmaz herkesin dini kendine laiklikte bu vardır.

burak oyunda

12-13 yaşlarımda izlediğim insan minecraft videolarını izliyordum o zaman sağlamdı ama geçtikçe bozdu şuan bazı videoları hariç izlemiyorum ama iyi biri gibi yani herkes ona bot dese bile bu yüzden nefret etmiyorum ama çok da sevmiyorum aynısı orkunada oldu onu çoook seviyorum ve hiç bırakmadım takibi ve tabiki burak sayesinde tanıdım ama en iyi youtubeci adam bence.

ilk sevgiliden ayrılma nedenleri

sevgili diyorum ama sadece 5 kere falan görüştük gerçekte 1 kere sinema o kadar erkeğim ama bekaretimi kaybettim gibi hissediyorum :D şaka lan.

chp lbgt hdp üçgeni

aynn amk sonuçta müslümanız 10 yaşındaki kızla 70 yaşındaki dede evlensin ama iki kız öpüşmesin.

tengri türkü korusun

tengri değil tenri n genizcil n ile söylenir ben tam olarak nasıl söylenceğini bilmediğim için tanrı diyorum.

sözlük yazarlarının isimlerinin hikayesi

annem alpay ismini çok seviyormuş teoman alpay var ya ondan dolayı sonra ben doğcağım zaman alpay amcam askere gitcekmiş ben askerde ölürsem ismimi yeğenim taşısın demiş sonra bu bahaneyle ismimi alpay koymuşlar amcamda askerden sağ salim dönmüş.

türklerin tüm dünyayı fethetmesi

Türkler fetheder kendi kültürünü yayar Türkler tahrip etmez Moğollar tahrip eder.
Gerçek Türkler diyen arkadaşım Türklerle Moğollar arasında tek fark vardı. Türkler kendine kılıç çekmeyene kılıç çekmezdi ama Moğollar herkesi kılıçtan geçirirdi.

sözlük yazarlarının film tavsiyeleri

onu bunu bilmem ana vinecilerin yaptığı hiç bir film güzel değil ali kundilliye gittim hayatımın en rezalet filmiydi.

biz tanrının istenmeyen çocuklarıyız

kur'an da baya bir şeyin kanıtı var ben bu yüzden müslamanım ancak çoğu şey mantıklı islamda ama kadınlara yapılan haksızlıklara karşıyım ayrıca neden bir tanrı yarattıklarını kendine ibadet etsin diye etmeyincede cehenneme atsın falan gibi sorular aklıma gelsede sonra ne bileyim olum ölçmedimki ak falan diyorum kendi kendime.

11 neslin sultanı

11.nesil olmak gururdur

kılıçdaroğlu nun bahçeli ye başbakanlık teklifi

kılıçdaroğlu daha ne yapsın akp ile koalisyon yapmasın diye her şeyi yapıyo ama bahçeli hala akp ile koalisyon yaparsa bu ülkenin vatandaşıyım demesin.

sadece erkeklerin anlayabildiği cumartesi olayı

hep kızlar mı saklıycak gün :D

türban takıp makyaj yapmak

ya onu bunu geç ben türban takıp göğsünü açan kadın gördüm bildiğin göğüsünün çizgisi belli oluyor hani abazalıktan değil belli oluyor sonra birini gördüm kapalı ama sarmaş dolaş falan böyleleriyle ne yapcaz bilmiyorum.

türk bayrağı

onu görünce aklıma nedense savaşmış insanlar geliyor kanları üstüne ay yıldız falan gelmiş sonra gururlanıyorum ve diyorum işte ben bayrağını şehitlerinin kanıyla yapmış bir ırkın torunuyum.

sizce neden evlenilir

sevdiğin kişiyle hep yanyana olmak ondan hiç ayrılmak istememek içindir.

istiklal marşının 571 hece 1453 harften oluşması

öyle bir şey yok ama bazıları arap alfabesiyle oluyor diyor ama saçmalıktan ibarettir bence.