bugün

bu dünyayı bir sefer daha fethedeceğiz! az kaldı.
türkler fethetmez, tahrip eder ve devam eder.

tabi esas türklerden bahsediyorum. sonra sonra laik demokratik liberal cumhuriyet gibi noktalara bile geldik. şuanki türkiye cumhuriyeti türklük açısından şaka gibidir. attila 100 yıl düşünse töresinin ve dininin bu kadar arkaplana atıldığı bir topluluğun kendine türki diyeceğini aklına getiremezdi.

türkler elbet son tahribatın da en azından önayağı olacaklardır ve şiddeti gerçekten çok feci olacaktır. bu kadar aymazlığın, adiliğin, sapıklığın, mıymıntılığın habire arttığı bir dünyada elbet hesap yine dönecektir öyle veya böyle, er yada geç.
savaşçı tuttuğunu koparan bir toplum olduğumuz için ezelden beridir normaldir.
ütopyadır. neyle edicez atla, mızrakla mı?
Evet amerikadan aldığımız teçhizatla bunu yapmak çok eğlenceli olacak. Bunun yanında, biz bunu yaparken tüm dünya da bize büyük bir hayranlık ve gıptayla bakacaktır. Ayh ben çok heyecanlandım, hadi gidip bişeyleri fethedelim.
Türkler fetheder kendi kültürünü yayar Türkler tahrip etmez Moğollar tahrip eder.
Gerçek Türkler diyen arkadaşım Türklerle Moğollar arasında tek fark vardı. Türkler kendine kılıç çekmeyene kılıç çekmezdi ama Moğollar herkesi kılıçtan geçirirdi.
(bkz: türklerin tüm dünyayı feshetmesi)