sevdiği entry'ler

erkeklerin kadınlardan istedikleri

sadece sizin seven adamın kıymetini bilin. onu kolaysınmayın. çünkü o zaten sizi severek birçok şeyini ötelemiş, bu devirde fedakarlıklArın babasını yapmıştır. lütfen kalbini kırmayın, hoyrat davranmayın. gün gelir küser vicdan azabınız ve pişmanlığınız her sabah yüzünüze vurur aynada. sevmek zorunda değilsiniz, saygı gösterin. şımArmayın. bu adamların içi kan ağlar, uğraştırmayın.

seni seviyorum

kısa bir şiirdir seni seviyorum, yazılması çok zor olan.

marmara dişte rezalet

Zaten eğitimi zor olan marmara diş hekimliği fakültesi öğrenciyi daha fazla sömürmek adına yaz okulu getirip bütünlemeleri kaldırmayı planlıyor. Staj ve puan sistemi sadece gariban Anadolu cocugunu beleşe çalıştırıp ogrenci üzerinden sömürü düzeni oluşturan bu şeref yoksunu öğretim kadrosu şimdi de öğrencinin ve ailesinin üç kuruşuna göz dikti. Bu haksızlığa karşı gelmek icin #Marmaradişrezaleti!

yazar isimlerinin ingilizce karşılığı

breeze.

unutulmaz dizi replikleri

yine çemberimde gül oya dan
çocukken yaşadıklarını hiçbir zaman unutmazsın. Çünkü hafızanın en temiz en güçlü olduğu zamanlardır çocukluk. Büyüyünce bu günleri unutma. Kitapların yakıldığı, insanların fikirleriyle suçlandığı bu günleri unutma. unutma ki anlatabilesin. Türkiye'yi sevmeyi anlat birilerine. Birileri bunu hep yanlış anladı çünkü.

türbanlıların üniversitelere girememesi

basiretsiz, beceriksiz akp hükümeti sayesinde ankara'da patlayan bombanın hemen ertesi günü hortlatılması manidar olan başlıktır.

yeryüzünde türban türban diye diye batan ilk ve tek ülke olacağız yeminle.. hay götünüze girsin türbanınız..

alkol almayan erkek

benim. daha önce köpek gibi içiyordum tabiri caizse, sonrasında baktım içsen de aynı içmesen de, bende bıraktım.

kafa dumanlı olduktan sonra alkol etkilemiyor ne de olsa.