adam am için hesap açmış. teşekkürler uludağ sözlük moderasyonu.
az sonra uludağ sözlük modaratörlerinin o yarağı götüne sokacağı yazardır.
Yüklediği bamya görseli yüzünden tüm metrobüs halkına rezil oldum. Hay senin yapacağın işi gibeyim.
Hala uçmamıştır.

Edit: uçtu beyler.
silin şunu amınkoyim ya. bu ne lan?
avseq1.dat ' ı andırmıştır.
acilen bu kişinin bulunup hadım edilmesi lazımdır. Utanmazlık seviyesi buralara kadar ulaşmışsa daha ne haltlar yapar bu. Devlet yetkililerine duyurulur. iP adresiden bulup hadım edin...
erkek bir yazar.

bundan eminiz.
Yiğidin mali meydanda olur sözüne çok inanan insan evladı.
Yurek yiyip sozluge girmis olmali. Bu nasil bi cesaret, hayretler icindeyim. Ahhhahagacvhg
En azindan traş edip atmis, killi bir tane de gorebilirdik.
bu gorsel okul, isyeri, toplu ulasim araclari gibi yerlerde mutenasip olmayan seyler icerebilir.
iyi uçuşlar dilenen yazardır.
(bkz: vay anam vay neler dönmüş serhat ya).
keşke burda olsaydım dedirtmiştir.

sözlüğü kapattım olaylar olaylar.
Sözlüğü skip atan yazar.
Ulan aminakoyim iki saat dizi izleyelim dedik neler olmus, biri ozelden ozet gecerse cok memnun olurum.
Edit:bi arkadas aydinlatti sagolsun.
cesaretli bir yazardır. doğru başlığa doğru fotoğrafı attı diye demedik şey aratmadılar.

suç başlığı açandadır, fotoğrafı atanda değil.
neler oldu neler yaşandı ve neler yaptığını merak ettiğim yazar.

amına kodumun yerinde tüm gün sözlükteyim. ne zaman 5dk ayrılsam bir boklar oluyor. şu girdiğim entry sayısına bak. yine de en son ben duyuyorum. sıçayım böyle işin içine.
avsar02 ile yeniden dönüş yapabilecek güruhtur. -uçurulursa-
sikinin fotoğrafını koymuş işte.

hadi dağılın amk.
Gencler ekran goruntusu alan olmustur illaki.gonderinde biz de gulek , kacirdik malum.
Birinin feykidir. 45 dakika silinmedigine gore de yetkili biri.
Fuat avni mi lan yoksa.
silik yazar,

bu kadar entry girilince ne oluyor diye bakalım dedik, bütün penis meraklıları toplanmış maşallah kepsler alınmış, burada pusuya yatmanıza gerek yok lan, internetten rahatlıkla bulabilirsiniz binbir türünü.

bir de iyi bir bok yapmış gibi pohpohlanıyor, cesaretmiş..bu olsa olsa cahil cesareti olur, edepsizlik olur.
geçmişte kalmış felaketlerden biri. bugün durduk yere o entry geldi aklıma. sonra dedim ki benim neyim eksik?

özür dilerim sözlük.

görsel