entry'ler (44)

yazarların tişörtünün üzerinde yazanlar

arkadaşın tişörtünde yazıyo mayami biiç.

sevgiliyi kendinden soğutmanın 10 yolu

çatır çatııır ben senden soğudum aşk bitti deyin sonrada hadi bakalııııım diye tepki verin.

kadının araba kullanması

kırmızı ışığın yanmasına birkaç saniye kalmışken iyice yavaşlayıp sakin sakin davranması sonucunda sizin kırmızı ışığa takılmanıza sebep olur.

bankamatikte uzun süre duran kişi

yaşlı olurlar genelde atm ekranında çıkan tüm yazıları büyük bir dikkatle sindire sindire okurlar bunlar.

ilk dinleyişte aşık olunan şarkılar

duman helal olsun
duman rüyanda görsen inanma
duman haberin yok ölüyorum

ideal çocuk sayısı

nüfus artmasın ya da azalmasın deniliyorsa iki olmalıdır anne ve baba öldüğünde yerine iki kişi bırakıyor artsın deniyorsa 3 ve daha fazla olmalı azalmalı deniyorsa 2 den az olmalı ağalar.

otobüste kaptan orta kapı diye bağıran cesur yürek

kaptan da ordan düğmeye bassana wilyım volıs açmak zorunda mıyım diyebilir ağalar.

ben bu yazıyı splinter ustaya yazdım

git bi yıkan paklan pis pis kokuyon kokudan yanına yanaşılmıyo saçlarına bi şekil ver üst baş ayarla kendine toplum içine çık adam görsün gözün kanalizasyonda tıkılıp kalma april a da önce arkadaşca yanaş sonra açılırsın.

body building

2 yada 3 defa başladım ama sınavlar okul dedim birşekilde bıraktım sonuç malüm tekrar eski vücuduma döndüm gerçekten sabır ve fedakarlık gerektiren bir spor ağalar.

cam silen türk kadını

çeşitli akrobatik hareketlerle yürekleri ağza getirir ama o işine konsantre olduğu için tehlikenin farkında değildir ağalar.

günümüz dizilerinden en iyileri

(bkz: seksenler)

günü en iyi anlatan şarkı

bu dünyadan fayda yok ötekide şüpheli
volkan konak-dertliyim kederliyim.

fatih sultan mehmet

kendiside ordusuda dünyanın görebileceği en saygıdeğer yüce insanlardır.

yiyip yiyip kilo almamak

sanıldığı kadarda hoş birşey değildir zayıflığında zor yanları var çünkü bedenine göre kıyafet bulamamak mesela en beteri.

şampiyon olamayınca olay çıkaran fb taraftarları

Sinirlerini polisten çıkarmalarına bi anlam veremediğim taraftar zaten sahada her türlü şiddet kart göstermeler yaşandı futboldan anlaşılan nedir pek anlayamadım doğrusu.

rain man

Charlie küçükken ona abisinin zarar vermesinden korkarak ayrılmalarını sağlayan ailesi Charlie büyüdüğünde ise Charlienin ona bakamayacağını düşünerek ayıran doktorlar böyle talihsizlik olur mu be dedirten bir film.

yarın ders çalışmaya başlıyorum diyen tip

yarın ders çalışırım deyip bugün içini rahatlatıp alemlere akan tiptir.

kamyon yarışları

istanbulda kamyon yarışları düzenlenmiş o kamyonların içinde üzerinde atlet, atlet üzerinde yarışmacının numarası ayakkabının arkasına basan yarışçılar canlandı gözümde.

sırtı kıllı erkek

yazın tişörtün arkasından tam ensenin devamında görünür bu kıllar şuna bak tişörtün altına kazak giymiş ayı denilesi gelir.

xenon far çelik jant ve beyaz şahin

birde bunların egzozunu açtırıp bas bas bağırta bağırta gezerler sanki biz şahinin motor özelliklerini bilmiyoruz sesi duyunca yiyecez bak bak lan ne motor var arabada diye.