bugün

Özgüveni tavan yapmış kızdır. O olmayan boyuyla neyine güvenip dolanıyor ezilecek.
Ak partili ve türbanlıysa sorun yoktur.
1 70 boyuyla sokakta dolaşan kızdan tek farkı 10 cm dir.
hayalinde ki 2 metrelik kaslı erkeklerle yüz yüze konuşmak için tabure, merdiven vs. Almaya gidiyordur.
arkadaşlar o benim yeğenim. 6 gündür kayıp. söyler misiniz eve dönsün artık. annesi üzüntüden zatürre oldu, kol ve bacakları alçıya alındı. sormayın çok alınganlar bu aralar...
(bkz: 1 60 boyuyla nefes alan kız)

Sakıncası var mı? öyle olduğumdan değil ama bu açılmış en saçma başlıklardan biri.
ne kızmış be kız olsam boyum 1.60 olsun isterdim tüm ilgi alaka onun üstüne ne yapsa olay.*
bir "1 60 boyuyla sokaklarda dolaşan kapalı kız" değildir.
ölsün mü o kız. siz hayırdır?
Kendisinde ki güven kimsede yoktur. Evet.
Dolaştığı çok zor farkedilen kızdır.
çok anlayışsız bir kızdır.

beni örnek almalıdır. mesela ben victoria secret kızları gibi kanat taktırdım. uçuyorum. sonra sırf sözlük erkekleri rahatsız olmasın diye sokakta gezmiyorum. gece yarasa misali kimseler görmeden sokağa çıkıyorum. yeter ki sözlüğümüzün fidan boyluları rahat etsin.

her şey sizin için, her şey.
-ki ekini yazmayı bilmeyenlerde bu güven varken kendilerinde ultra güven olması gereken kızlardır.
sevgili yaparım umuduyla sokakta boş boş dolaşan kızdır.

o boyla utanmadan bi de sokağa çıkmış, dön evine kızım yok sana sevgili falan.
beraber birer kahve icelim, konusalim dedigim kizdir. klavye basina gecip kendini en yakisikli sanan gerizakalilara bakma sen, sunu bil, seni tanimadan kotu seyler yaziyorlarsa, yasadiklari yuzundendir, merhaba desen hepsi pesinden topukluyarak kosar guzel kiz.
uzun görünmek umuduyla kaldırıma çıkan kızdır.

(bkz: bu umutla Afrika doyar)
Yine aynı yazarların mırıldanmasını duyan kızdır.
ezilirse devlete suç bulunacak kızdır. gezme sokakta. evet.
Kesin tatlıdır. çıtı pıtıdır. hele o tatlı sesleri yok mu
ezilme tehlikeli geçiren kızlardır. evet.
160 boyuyla sokakta yürüyen yüzlerce erkekten daha normal duran kızdır. üstelik minyon tipteyse, kilolu değilse vs sevimli de durabilir.
o boyuyla utanmadan sokakta yürüyodur. yazık..
bu oytunkaran denilen yazarın başına çok kötü bir şey gelecek bak troll mroll anlamam.
Hala bu başlıklara ciddi ciddi uzun uzun entryler girenler var onları görünce benim bile gülesim geliyor artık *
Ne yapıcaktık? Uçacak mıydık?