entry'ler (135)

eve erkek atma teknikleri

Kadınların bu konuda sıkıntı çekeceğini sanmıyorum.erkek gözü dışardaysa ki muhtemelen yüzde doksanı uçkur konusunda zayıf bir iradesi var.geriye kadının kuyruğu kalıyor.

yazarlara göre normal nedir

Anormal olanın dışındaki her şeydir.bu kişiden kişiye değiştiği için kesin bir kriter konulamaz.

özel mesajlaşılan yazarın bayan çıkması rezilliği

Benim için hiç fark etmez.burası sanal olduğu için karşımdakinin cinsiyetinin ne olduğunu bilemem. Belirtsede emin olamayacağım için güvenemem.dolayısıyla herkese aynı seviyede yaklaşırım.karşımdaki bayan dahi olsa ben söyleyeceğimi uygun bir dille dillendiririm.

hangi inanış daha mantıklıdır acaba sorunsalı

Vallahi bravo üçüncü seçeneğede bir isim bulunmuşta haberimiz yok.hayatta inanmak veya inanmamakın dışında üçüncü bir seçenek yoktur.bu insani bir uydurmadır.kendinizi kandırmayın biraz gerçekçi olun.

aldatan erkek affedilir mi

Aldatma mevzusu uzun ve derin mevzu ancak burada söz konusu olan erkek olduğu için soruya ona göre cevap vericez.aldatmak hiçbir şekilde mubah değildir.bu işin cinsiyetide olmaz. Olaya toplumsal olarakta baktığımızda da etik bir davranış değildir. Affetme konusuna gelince affedecek kişinin insafına kalmış bir durumdur.şahsen ben sonuç ne olursa olsun taviz vermez affetmezdim.olaya karşı taraftan baktığınızda çok kötü bir durum ortaya çıkıyor.erkek olarak ya bu haltı işlemeyin yada belli etmeyin. Çünkü böyle bir durumda affedilseniz bile karşı tarafın zihninde çok derin bir iz brakırsınız ve bu iz ölene dek silinmez. Tavsiyem ilişki yürüyecek gibi değilse iki tarafa da zarar vermeyin.zorla güzellik olmaz.boşanmak sizin için daha hayırlı olacaktır.

bir şey sorulmadığı sürece konuşmayan insan

Çok söz yalansız,çok mal haramsız olmaz. Onun için konuşmada makbul olan kısa ve öz konuşmaktır.

rüyada para görmek

Rüyalar genel olarak takıntılarımızla alakalı olur.para konusuna gelince sürekli parayla ilgili bir şeyler düşünüyorsanız sürekli zihniniz onunla meşgulse rüyanızda parayı görmeniz olası bir durumdur.görenler rüyasında bile göremeyenlere göre daha şanslıdır diye düşünüyorum.cebinize girmesi veya çıkması mevzusuna gelince rüyadan sonraki zamanda kendisini gösterir böylece net bir sonuç elde edilir.

uludağ sözlük ün gereksiz yazarları

Dikkat ederseniz bu hepimize karşı bir hitapta oluyor aynı zamanda. Eğer bu amaçla başlık açtıysa yanlış bir düşünce içerisinde olduğunu belirteyim.çünkü burada bulunan herkes gereklidir.buraya giren herkes bir amaç için girmekte ve gönüllü yada gönülsüz birine hizmet etmektedir.yazarlık mevzusuna gelince biz burada yazanız dolayısıyla kelime itibarıyla ve Uludağ sözlüğün yazanlara hava katsın vede katılımı artırmak,sürekliliğini sağlamak için ticari amaç taşıyan sözlüğün vermiş olduğu bir ünvandan ibarettir. Yoksa mana itibariyle bu sıfata uygun olmak için bazı kriterlerimizin olması gerekir. Kaçımız gerçekten bu sıfata uygun yazarız incelenmesi ve tartışılması gereken bir konudur.ben kendi adıma geliştirme aşamasında olduğum için kendimi bu sıfata laik görmüyorum.dolayısıyla üzerime alınmıyorum.bu sitede kısa süredir takılıyorum tespitlerim şudur ki sitede kaliteli yazar sayısı yok denecek kadar yada bana henüz raslamadı.varsa tavsiye edebileceğiniz söyleyin bizde takip edelim.belki kendimize bir şeyler katarız.

tokatlayınca dalgalanmayan kalça

Çok sıkı ve herkesi tahrik etmeyen,kimine göre iyi kalça değildir.

sevgilisi olan yazarlar açıkça söylesin

Benim yok cinsiyetim erkek,sevgili arayan 25-30 arası bayan arıyorum. ilgilenenlere duyuru. Baştan belirtiyim evliyim,flört etmek için kullanabileceğiniz yakışıklı tiplerden değilim. Çok uyuz ve gıcık bir yapıya sahibim. Buna rağmen benim için hiç fark etmez diyorsanız ve teklifimle ilgileniyorsanız artık yapılacak birşey yok. Benden günah gitti. Ben gerekli olan gerçekleri söyledim. Bundan sonrası kendine güvenen,cesaretli bayanlara kalmış.

kapak: Teklifimle ilgilenen olacağını sanmıyorum. Maksat muhabbet olsun.

amerika nın yer yüzündeki cennet olması

Ben kendi vatanımdan başka cennet tanımıyorum. Bir başkadır benim memleketim. Tabii ahiretteki cennetle kıyaslama yapmıyorum.

ırkınız nedir anketi

Kabul görülürse insan ırkındanım.

okumak istemiyorum

Meslek lisesi mezunuyum bana okumanın getirmiş olduğu tek bir yarar var oda meslek lisesi mezunu olduğum için otomobil fabrikasına kolayca girdim. Şu an orada işçi pozisyonundayım yaptığım işin branşımla alakası yok. Benim gençlere tavsiyem ne olursa olsun okuyun okumassanız emin olun bu sizin için daha kötü olacaktır. Diğer manada okumaya gelince mutlaka kitap okuyup kendinizi geliştirin.

boş zamanlarınızda ne yaparsınız sorunsalı

Bana göre insanın boş zamanı sadece uyuyunca olur. Onun haricinde uyanıksanız ve hiç bir şeyle meşkul olmasanız bile beyniniz boş durmaz. Mutlaka bir hesaplar peşindedir. Denemesi bedava kendinizi test edebilirsiniz.

insanların kendisini pazarlaması

Konuya geniş pencereden bakıldığında hepimizin yaptığı eylem,durumdur. Biraz etraflıca düşündüğünüzde anlarsınız. Hiç boşuna kendinizi savunmayın kendinizi kandırmaktan öteye gelemezsiniz.

sevdiğin insanın ölmesi

insanın yaşam süreci içinde başına zaman zaman gelebilecek kaçınılmaz olaylardan biridir.

her şeyde bir hayır bulmak

Bu deyim aslında bu şekilde değildir. Yazar halk diline göre başlık açmış sanıyorum. Aslı şöyle olmalıdır. Her şerde bir hayır vardır. Şer demek kötülük demektir. Biraz detaya girecek olursak bizim hayırlı gördüğümüz şeylerin içinde şer,şer gördüğümüz şeylerin içinde hayır olabilir manasında kullanılmaktadır.

hangi hayvana dönüşmek isterdiniz

Güvercin olabilir.

hangi hayvana dönüşmek isterdiniz

Güvercin olabilir.

müşrikleri gördüğünüz yerde öldürün

Zaten inanmayanların korktuğu şeyde odur. Şeriat gelirse yok olacakları düşüncesi onları korkutuyor. Haklılarda çünkü peygamber efendimizin ölümünün ardından islamda takip edilen yolla,kendisinin yaşamındaki islam, şimdilerdeki şeriatla yönetilen ülkelerde yaşanılan islam veya şeriat aynı değil. Değişmeyen tek şey kutsal kitabımız Kuran. Onuda yorumlarken saptıranlarda var haliyle Allah'ın bizim için hak gördüğü islam netice olarak yanlış yaşanmakta ve bu tip sonuçlar ortaya çıkmaktadır.