aldatmak uyuşturucu gibidir bir kere aldattığın zaman sürekli aldatmak istersin ama tabi sizin erkeği ne kadar tanıdığınız ve güvendiğinizle de alakalı efendim.
Edilmelidir. Çünkü erkeklerin doğasında var bu. Genetik olarak yani.
ikinci sans isteyen insan ucuncuyude ister. demekki aldatsam hep affedicek kafasiyla devam eder. affedin. ama terkedin. en basiti. birde , aldattigi kizi olduresiye dovun.
aldatanın kadın erkek olması bir şeyi değiştirmez geçelim öyle aşkta gurur olmaz laflarını, kendinizden bu kadar taviz vermeyin, bir anlık gaflettir demeyin herkes yoluna baksın ve tabii ki yollar ayrılsın.

uzaktan davulun sesi bizlere hoş gelebilir ama sizler de duygusallıktan mantıklı düşünemiyorsunuz.
Tam tersi durumda aldatan kadını ben affetmem asla ama asla. Aldatma değil aldatmaya yakın bir şeyler yapsa dahi biter ilişki benim için.

Olurda birgün aldatırsam kadınımı ondan da beni affetmesini beklemem.

Sindirilebilecek bir durum değil malasef benim için..
ikinci şansın verilmemesi gereken bir durumdur.
Versen dahi tekrarlayacaktır büyük ihtimal, hadi tekrarlamadı ama senin için de her zaman beni hâlâ aldatıyor olabilir mi diye bir kuşku olacaktır.
Bedensel bir aldatmaysa affedilebilir ama duygusal bir aldatmaysa asla.
Eğer affedilirse tekrarlayabileceği göze alınarak karar verilmesi gereken sorunsal.
buradan büyük konuşmakta istemiyorum ama bunun normali aldatan erkek te kadın da affedilmez, affedilemez, affedilmemesi lazım gerekir yani sayın arkadaşlar.
Haaa durum olağanüstüdür, çok çok farklı bir şey vardır bilemem o zaman. Gerçi arkadaş bunun da ne affedebilitesi bir nedeni olabilir ki??
Kısacası Allah hiçbir birbiriniz seven sevgililerin başına vermesin. Amin.
affedilmez. bedensel aldatma affedilir de tamamen saçmalık. size sevgisi ve saygısı olan biri sizi aldatmaz. affedilirse mutlaka tekrarlanır.
affedilmez hele ben hiç affetmem ölsün şerefsiz.ben ona güveneyim sonra o beni boynuzlasın ulan vururum adamı alnının orta yerinden.namus ya ben onun başını eğmiyorsam o da benim başımı öne eğdiremez nokta.
Aldatmak karakter meselesidir ve eger aldatmıssa adamın karakterinde var demektir. Yani affedilemez, affedilmemeli. Hem affetti diyelim her gece kafasini yastıga nasıl huzurlu koyar ki insan? Yok yok olmaz affedilmez.
(bkz: boynuzlu yazarlar listesi)
elbette affedilir, affedilmelidir.. hata yapmış işte çocuk. hem bak geri de dönmüş. şimdi gül gibi ilişkiyi bitirmenin ne alemi var?
Aldatmanın erkeği kadını olmaz her türlü af yok.
rafet el roman beni affedermisin şarkısını yazdıktan sonra artık aldatmayı affettiricek hiç bişey yoktur.erkeği kızı yoktur bu işin zaten.affederim diyenide bi sorgulamak lazım çünkü bu normal geliyosa burda bi sorun vardır.
asla ve asla affedilmez.
Asla. Asla. Asla.
Asla affetmem.Herkes ikinci sansi hakkeder kurali benim icin gecerli degil.
Burdan aldatana erkeklere sahip sesleniyorum hepinizden nefret ediyorum gidin intihar edin.
Duygusal aldatmaysa katiyen olmaz, ama güven tekrar sağlanabilirse herkes ikinci şansı hakkeder. Tabi bir de bunu kendine yedirme olayı var, yedirebiliyorsan affedersin yediremiyorsan affetmezsin.
Ama affedilse de yürümez o ilişki daha.
Aldatma onun ruhunda olan bir özelliktir. Ne kadar affedersiniz o kadar alışacaktır.
Kesinlikle affedilemez.
Aynı durum aldatan kadın içinde geçerlidir.
Seviyorsan affedersin diye bir şey yok o seni sevseydi aldatmazdi zaten.
kadın aşık ise affeder, erkekte bunun arkasına sığınarak tekrar aldatır.
adriana lima ile aldatılmış olsa terk mi edecek şimdi bizi.
affedilmez. affedenin azına zıçim. gebersin it. yetmiyorsam ayrılsın. benim öz güvenimle oynamaya ne hakkı var?