1. 1.
    aldatmak uyuşturucu gibidir bir kere aldattığın zaman sürekli aldatmak istersin ama tabi sizin erkeği ne kadar tanıdığınız ve güvendiğinizle de alakalı efendim.
    -1 ... joshua4
  2. 2.
    Edilmelidir. Çünkü erkeklerin doğasında var bu. Genetik olarak yani.
    -8 ... disci degil dis hekimi
  3. 3.
    ikinci sans isteyen insan ucuncuyude ister. demekki aldatsam hep affedicek kafasiyla devam eder. affedin. ama terkedin. en basiti. birde , aldattigi kizi olduresiye dovun.
    2 -3 ... natalieflyyn
  4. 4.
    aldatanın kadın erkek olması bir şeyi değiştirmez geçelim öyle aşkta gurur olmaz laflarını, kendinizden bu kadar taviz vermeyin, bir anlık gaflettir demeyin herkes yoluna baksın ve tabii ki yollar ayrılsın.

uzaktan davulun sesi bizlere hoş gelebilir ama sizler de duygusallıktan mantıklı düşünemiyorsunuz.
    1 ... a priori
  5. 5.
    Tam tersi durumda aldatan kadını ben affetmem asla ama asla. Aldatma değil aldatmaya yakın bir şeyler yapsa dahi biter ilişki benim için.

Olurda birgün aldatırsam kadınımı ondan da beni affetmesini beklemem.

Sindirilebilecek bir durum değil malasef benim için..
    4 ... ben sana dayanamam yarim
  6. 6.
    ikinci şansın verilmemesi gereken bir durumdur.
    Versen dahi tekrarlayacaktır büyük ihtimal, hadi tekrarlamadı ama senin için de her zaman beni hâlâ aldatıyor olabilir mi diye bir kuşku olacaktır.
    ... avrupadakijaponturist
  7. 6.
    Bedensel bir aldatmaysa affedilebilir ama duygusal bir aldatmaysa asla.
    -2 ... fantastic dreambird
  8. 7.
    Eğer affedilirse tekrarlayabileceği göze alınarak karar verilmesi gereken sorunsal.
    1 -1 ... ikizler kizi
  9. 8.
    buradan büyük konuşmakta istemiyorum ama bunun normali aldatan erkek te kadın da affedilmez, affedilemez, affedilmemesi lazım gerekir yani sayın arkadaşlar.
    Haaa durum olağanüstüdür, çok çok farklı bir şey vardır bilemem o zaman. Gerçi arkadaş bunun da ne affedebilitesi bir nedeni olabilir ki??
    Kısacası Allah hiçbir birbiriniz seven sevgililerin başına vermesin. Amin.
    ... aforoz
  10. 9.
    affedilmez. bedensel aldatma affedilir de tamamen saçmalık. size sevgisi ve saygısı olan biri sizi aldatmaz. affedilirse mutlaka tekrarlanır.
    2 ... bir fincan kahve