sevdiği entry'ler

bir kızın en büyük çeyizi bekaretidir

bu düşünceye sahip kadınların ve erkeklerin, evlilik sonrası boşanmayla bitecek olan ilişkilerini özetleyen çıkarımdır.

bir kadının en büyük çeyizi kendine olan saygısı, gururu ve ailesinden gördüğü sevgidir.

sevgilisinin avucunun içini öpen erkek

sıradan bir erkektir. hiçbir sevgilimin öpmediğim bir noktası yoktu. ayak tabanı dahil. büyütmeye gerek yok, romantik anlamlar filan.

asıl romantik olanı kız arkadaşınızın buz gibi ankara ayazında kendi elleri donmuş haldeyken sizin elinizi avuçlarının içine alıp nefesiyle ısıtmaya çalışıp çok üşümüşsün kıyamam diyip öpmesidir. bence tabi.

intihar notuna yazılacak tek cümle

Şimdi özgürüm!

dzenaos

Tut elimden seni göklere çıkarayım yazarı. Tek eksik parçam sensin, tamamlanınca küçük bir tanrı doğacak tanrıçam. Gel bana. Ordasın biliyorum. Ve başarabilirsin.

bir kadına en çok yakışan şey

Kadına siyah yakışır. Siyah oje. Belki siyah bir bere. Gece Yakışır kadına ama yalnız bir tanesine.

yazarların bağımlısı olduğu şeyler

Cocacola zero. Beck's. Tuborg red. Beste ve rap.

ben bu yazıyı sana yazdım

Parlar da söner mi sevgi,saman alevi gibi?
Yarın da eser mi dünün rüzgarları yeniden?
Karlı bakışların üstesinden gelebilecek güçte.
ismin zor zamanda kulaklarıma dolan bir beste.

uludağ sözlük ün en tatlı kızı

Benim tombikto aşkımdır o. (bkz: baş harfi b)

istanbul gibiyim

Uzak ve gizemli.

köpekler neden belirli bir noktaya bakıp havlar

Köpeklerin bir yere odaklanmasının iki sebebi vardır. Ya ceset gibi ağır kokulu birşey dikkatini çekmiştir ya da cin dediğiniz olağanüstü bir varlığı görmüştür.

yastık

Kimi zaman en yumuşak arkadaşımız kimi zaman da uzaktaki sevgiliniz olabilen hede. Sarılırsınız ona belki kötü bir anınızda en iyi arkadaşınız olur sarılıp ağlarsınız bile. Canı yok diyenin alnını karışlarım.

dze kimdir nedir

O en eski uygarlıkla beraber ortaya çıkıp ebedi yaşamla onurlandırılmış yüce savaşçıdır. Dünyanın söneceği vakte kadar zeusa hizmet eder dostu bzanina gibi ölümlü değildir. Suyun efendisi olup kiklop ateşinde dövülmüş yalmanlı kılıcını savurduğu herkes nefretinden payını alır. Bir tarih kitabında ismi bulunmaz o ki tarihin ta kendisidir. ilk zaman lordudur. Dze kan istedi, ister ve isteyecek her daim. Gazabından korkun.

babadan bir şey isterken yapılan taktikler

görsel

Mesela benim taktiğim budur. Tavsiye ederim işe yarıyor.

bayburtun bile il olması

Vallahi ayıptır. Antalyanın bir ilçesinden bile yüzölçümü olarak daha küçük olan bir yere il demek... vallahi şaşılacak şey.

sözlük yazarlarının kapak fotoğrafları

görsel

Budur. Severim graffitiyi ama amatörüm.

ulupuan

Bende 1000 tane olandır. Bir şeye yaramazmış.

kız mod ile çıkmak

-Aşkım beni çaylak yapmışsın?
-evet özel mesajlarını okuyabildiğimi bilmiyosun dimi hâlâ
-aşkım valla tanımıyorum o kızı
-sus slk silik yedin .s .s

esmer

Lanet olası ten rengimdir. Keşke beyaz olsaydım en azından kimse sevmese bile ben kendimi severdim aq.