bugün

entry'ler (23)

doggy pozisyonunda kadının omuzlarından tutmak

uzun saçları ele dolayıp kökünden çekmek diyerek el yükselttiğim eylemdir.

pizza yiyen karınca

ninja kaplumbağaları izleyip bizim tosbağadan neyimiz eksik demiş karıncadır.

dacia duster

Yenilerinin direksiyonları inanılmaz yumuşak olan araçtır. Sanki oyuncak araba direksiyonu çeviriyor hissi verir.

neden sürekli gülümsüyorum

en çok gülenler en çok acısı olanlardır.

okulların açılması sevinci

Öğrencilik zamanlarımda hiç yaşamadığım sevinçtir. Okulun açılması benim için tatilin bitmesi demek olmuştur. Hiçbir zaman tatilden sıkılıp okulun açılmasına sevinenleri anlayamadım ve anlayamayacağım da.

yazarların sevdiği ilk üç yemek

Yemek olarak sayılır mı emin olmasam da hayatta asla hayır diyemediğim üç yiyecek ;
Patates kızartması
Çıtır Ankara simidi
Patlamış mısırdır.

24 ağustos 2022 ankara yağmuru

Halı saha maçında yakalandığım sağanak yağmurdur. Ankarada ağustos ayında halı sahayı sağanak yağmura denk getirmek de ayrı bir meziyet gerçekten.

sokak köpeklerinin öldürülmesi gerekliliği

Kısmen katıldığım önermedir. Öncelikle tüm sokak köpeklerinin kısırlaştırılabileceği gibi rasyonel gerçeklikten uzak bir ütopyaya inanıyorsanız devamını okumanıza gerek yok hayal dünyanızda yaşamaya devam edebilirsiniz. Gerçekliğe dönecek olursak bunun imkansız olduğu çok açık. Bu yüzden tamamını kısırlaştıramıyorsak sokak köpeklerinin varlığı devam edecek demektir. Bu köpekler sokakta aç, soğuktan, sıcaktan etkilenerek bu halde yaşamaya çalışacak ve pek çoğu bu zor şartlar nedeniyle donarak, gıda zehirlenmesiyle veya köpek kavgalarında yaralanma vb. sebeplerden ötürü kötü şekilde ölecekler. Hem bu köpeklerin kendileri acı çekecekler hem de çevreye çok büyük bir tehdit oluşturacaklar. Bu nedenle bir kerede tüm sokak köpeklerinin acısız bir şekilde yok edilmesi sonsuza kadar acı çekerek yaşayıp yavrularını da bu acılara mahkum etmekten daha insani geliyor bana.

yazarların en çok para gömdüğü zevki

Balık avı (ekipmanlar ve yüksek tekne kiraları) ve puro (tekellerdekilerden değil Küba dominik Honduras Nikaragua sarma puroları) şeklinde katıldığım zevklerdir.

denizli de 3 imamın ve müezzinin eskort çağırması

Eskortun başka insanlar ile zina yapmasına mani olmuşlardır.

lodos kıble samyeli

Lisede coğrafya dersinde Poyraz yıldız Karayel üçlemesi ile birlikte ezberletilen ülkem rüzgarlarıdır. Nasıl ezberletildiyse sayısalcı olmama rağmen hala hatırlarım ve maalesef beynimde yer işgal etmektedir.

bacardi mojito

Bacardi’nin sitesindeki mojito tarifi varken hazır olarak almanın pek bir esprisi olmayan hazır kokteyldir. Bacardi beyaz rom, limon, şeker, buz, nane ve Beypazarı soda kullanılarak evde kolayca taze taze yapılabilir afiyetle içilebilir.

melek mosso

33 yaşında olan, yan flüt çalabilen, omuz dövmesini beğendiğim müzisyendir kendisi. Ayrıca Yıldız Tilbe şarkılarını iyi söylemektedir.

birevim de çalıştığını iddia eden kızın

Hikmet beye ev alma hayalini gerçekleştirme konusunda yardımcı olan ve büyük bir şevkle, özveriyle çalışan kızdır.

bingöl de arap tavşanı görülmesi

tavaşanın bile holland lop'u dururken arabına kaldığımızı gösteren durumdur.

viyana izlenimleri

Brothel'larını romanlar zapt etmiş şeklinde katıldığım izlenimlerdir.

sabahları yürüyüş yapan insan

Sabah erken saatte yüksek tempolu yapıyorsa tehlikeli bir iş yapan insandır. Kalp krizi geçirme riski çok artar, aman dikkat.

bacakları omzumda hala abi diyor

Step brother tarzı videoların etkisinde kalmış olabilir. “Little sister” diye hitap edilerek aksiyona devam edilmelidir.

türk olmasaydınız hangi milletten olmak isterdiniz

Net Alman olmak isterdim. Plansız düzensiz kuralsız yaşayamam.

temel delil toplama mekaniği

Olay yeri inceleme ile ilgili güzel bir başlık zannederek girdiğim ama hayal kırıklığına uğradığım mekaniktir.