bugün

ağzındaki sakızla senle konuşma çabasına giren kadın modeli.

arada da patlatir başka konuya geçer.

not: erkekler için bir başlık olduğuna göre kadınlar için de olmalı
- aşkım ne düşünüyosuaaaan?
+ brezilya borsasındaki dalgalanmaları düşünüyorum sevilay. neyi düşünücem lan seni düşünüyom işte.*
(5 dakika sonra)

- tatlışkom* beni seviyo musuuaaan?
+ sadece sustuğun zamanlarda.
- ama niye öyle diyosun yaaaa :(

(3 dakika daha sonra)

- aşkitooom ben kuaföre gitçem de kredi kartımın limiti bitmiş seninkini versene...
+ sen daha geçen gün boyatmamış mıydın saçını?
- ince yapılı ve yağlı bi saçım var benim tımam mıaağ.

(10 dakika daha da sonra)

- bebitom ne düşünüyosuaaan?
+ ağzının ortasına ekmek tahtasıyla vururum sevilay!!!!
- ay tamam be...
aşırı kıskanç kadınlar.
Alışverişte oradan oraya saldırıp hiçbirşey almayan, beğenmeyen
Sigarayı varoş kroları gibi içen
Ellerini orya buraya sürdükten sonra pis elleriyle saçlarıyla oynayabilen
Ota boka gülen
Kendisini bir bok zanneden, ben güzelim edalarıyla dolaşan kadınlardır.
ilgi manyağı olan kadındır. ötesini görmedim daha...

dikkat çekme çabası, kültürsüzlüğü ve sığlığı ile birleşip ortamın içine ettiğinde, saniyede 3294 kere "bu kadını nasıl öldürsem?" diye düşünüyorum ben. allah kahretsin böyle modelleri be! hayattan soğuyorum onlar yüzünden...
- kendisine verilmiş güzelliği sanki kendi mücadelesi sonucunu kazanmış gibi davranıp da dünyayı karşısındakine zehir eden insan kişisi.
- her daim kendisiyle ilgilenilmesini isteyip de karşısındakine sadece morali iyi olduğu zamanlarda insan gibi davranan şahıs.
- megolomanide sürekli yenip açılımlar meydana getirip, egosunun bir türlü zirveye ulaştıramamış ve narsist boyutta sürekli ufku ileri götüren kadın.
oto boka küsen, buluttan nem kapan, yalandan ağlayan, aslında timsah gözyaşları olan, delikanlı gibi geçinen ama tüm kaşarlıkları o çelimsiz tipinde toplayandır. nefret nedir bilmeyen birinin bile nefretini kazanabilecek karaktere sahiptir bu varlıklar. **
(bkz: sevgilisine g string alan kadın)
dağınık kadından nefret edilmeli ama bu erkeklerin hiçte umrunda olmuyor gibi görülmekte gözlemim sonucunda. akılları fikirleri dağınık yatakta olduklarından sanırım.
son zamanlarda çok sık rastlar oldum istiklal de ağzında sakız elinde sigara ve starbucks kahvelerle yürüyenlerdir.
kendini sürekl kasan, dünyanın kendi etrafında döndüğünü zanneden kadın modelidir.
ağır başlı olmayı bilmeyen, aklını kullanmayan, fikri olmayan, hayatında g.tünden başka sermayesi olmayan kızlardır/kadınlardır.
karşısındaki erkeği ayartmak için her şeyi yapıp sonra yaptıklarından habersiz şekilde kenara geçip " ay inanmıyorooommm benim sevgilim vaar taaammııı sen arkadaşımsın benim" diyen kadın tipidir.
dırdır*
kendini begenmiş ve ukala olanlarıdır.
kendine aşık edip, acı çektirip, sonra reddeden ve bundan haz duyan o.. kadınlar.
egosu tavan yapmış olanlar.*
aza kanaat etmeyen , sürekli olarak çoğu isteyen kadındır.
ortada fol yok yumurta yokken durduk yere kanka muamelesi yapan nevraljik tipler.

hem erkekle kız arasında nasıl bir kanka durumu olabilir,hayata bakış,yaşayış,düşünce ve his manasında tamamen farklı iki insan eşeyi nasıl kanka olabilir.
sözgelimi dünyada böyle bir şey yoktur;nasıl ki kanguruyla maymun kanka olamıyorsa bu kadın ve erkek içinde böyledir.

validenin bile konuya bakış açısı nevraljik tipleri anlatmaya yeter;

(bkz: kızdan arkadaş olmaz) ki efem nasıl kanka olcak.

o sizin dediğiniz (bkz: gazoz ağacı) o da burada yetişmiyor.

edit:illa kanka olcak bir erkek arıyorsan git babanla kanka ol en azından üstüne atlamaz!
olduğu gibi görünmeyen kadın modeli erkekleri çileden çıkarır.
sokakta dikkat çekmek için son ses gülen,her erkeğe bakın eğleniyoruz mesajı vermek için salak salak hareket yapan,kendini dünyanın en güzel sanan kadın,egoları bitmeyen kadınlar,hayatını aşka adayan kadınlar *feminist kadınlar,sürekli ezildiğini sanan kadınlar...*
çok ama çok güzel olan ama paraya veya üne kavuşanların karakterlerinin bunların altında ezilmesi gibi güzelliğinin altında karakteri ezilip deforme olan, burnu havada kadındır.
- kendinden başka her kızı fahişe zanneder.
- "seni arkadaş olarak görüyorum" dediği erkeğe özellikle yakın olur. burnuna burnuna sokulur. kırıtır durur onun gözü önünde. "beni çok beğeniyo. içi gidiyo. hihihih. ama ben onu reddettim. hihihihi." şeklinde düşünceleri vardır. egosu bu kadar zavallıdır.
- sokakta abazanlar tarafından yediği bel altı lafları övünç kaynağı olarak görür. her yerde anlatır. bir de çok rahatsız olmuş gibi oflar, puflar. (bkz: istemem yan cebime)
- samimiyetsizdir. herkesin yüzüne "jnmmm" der. arkasından dümenler çevirir. sonra bir şekilde türlü türlü entrikalarla işin içinden çıkar.
- "çok şirinim, sevin beni" modundadır. bebek taklidi yapınca, herkesin mest olduğunu umar.
- hemcinslerinden nefret eder. hiçbir zaman bir kızla anlaşamaz. anlaşıyormuş, süper kankaymış gibi davranır. ancak insanların mutluluğunu hep kıskanır.
- hiçbir kıza "güzelmiş" diyemez. yediremez bunu kendine.
- hiçbir erkeği beğenmiyormuş gibi davranır. sokakta, okulda, evde, işteyken de "kim nereme bakıyo acaba? beğendi mi beni acaba?" diye etrafı gözetler.
- x markadan başka marka giymediğini iddia eder. daha düşük markaları beğenmez güya. ama gerçekte, beğenmediklerini bile giyecek durumu yoktur.
- "ay ben yemek yapamam" demeyi marifet zanneder. evde özel aşçısı vardır çünkü, o yapar yemeğini.*
- et yememeği asillik zanneder. vejeteryan olmadığı halde vejeteryan geçinir. sonra köfteleri, kebapları, sosis, sucukları götürür.
- soğan, sarımsak, pastırma kokusundan iğrenince leydi olduğunu düşünür.
- "sevgili" kavramı ona göre çıkardan ibarettir. hangi erkeğin nesi var, hep karşılaştırır. seçimini ona göre yapar. onun derdi, hava, gösteriş ve paradır.
- her forma girer. sabit bir duruşu yoktur. hatta, bir duruşu yoktur. nabza göre şerbet verir. olaylar nasıl onun çıkarına göre işleyebilir, onun hesabını yapar. ona göre davranır. tükürdüğünü yalamak onun kaderidir. ancak bu ona koymaz. isteyerek yapar.
- bir gün "x" den nefret ettiğini söyler, öbürsü gün x'in ona çıkar sağlayabileceğini düşünerek "x'i çok seviyom" der.
- asalak gibi yaşar. herkesin sırtından geçinir. bu yüzden, hiçbir zaman uzun süreli arkadaşlıkları yoktur.
- kafasını hep oyuna, fesatlığa, yalana, dolana çalıştırdığı için dersleri hep kötüdür.
- genel kültürü zayıftır, hatta yoktur. en basit şeyleri bile bilmez.
gerçekten büyük bir utanç kaynağıdır hemcinsleri adına.
-kapris yapan.
-erkeklerden farklı değilmiş gibi davranan.
-değer verdiği şeye niçin değer verdiğini bilmeyen.

kadınlardan nefret edilir.

Ayrıca sözünün arkasında durmayan erkekten nasıl nefret ediliyorsa, kadından da öyle nefret edilir.
kişilerin beğeni algılarına göre değişebilen bir kadın modelidir. genel olarak en çok apartman yöneticisi modunda takılan kadınlar nefret vericidir