entry'ler (48)

namaza başlamak istiyorum

namaza başlamak istiyorum demek yerine hemen kalkıp o anki vaktin namazını kılmak doğru olandır.

üniversiteyi bırakıp işe girmek

Bazen başarılı hikayeler çıkmkatadır. Belkide kazançtır.
(bkz: Bill Gates)

şişman erkeklerden hoşlanmayan kız

Zayıflayıp intikam alınmak istenen kızdır, azimle bu amaç uğruna uğraşılandır. zayıflayıp o güzel karşılaşma anı için sabırsızlanılmaktadır.

32 yaşında işi evi arabası olmayan bekar erkek

Allah yardımcısı olsun birde işsiz olduğu halde devlet ailenin parası var deyip gss primi ister.

israil türkiye yi vurursa iran da israil i vurur

iran israili vurur cümlesi en kısa fıkralardandır.

ogretmenlerin sifirci ogrenci yorumlari

Üstelik bazılarının aldığı maaşı beğenmediği, sürekli para muhabbeti yaptığı grup.

200 bin araştirma görevlisi ve yillik 20 patent

Köklü bir üniversitede başvurduğum sosyal bir bilim dalında, yüksek lisans mülakatında elenip kazananlara bakıp, 5 adet matematik mezunu ve bir kaç alakasız bölüm öğrencilerinin kazandığını gördükten sonra şaşırmadığım durum. işsiz güçsüzlerin boşluktan dolayı akademisyen olma çabalarının getirdiği sonuç.

pizza

iyisini bulmanın zor olduğu güzel nimet.

motorola

Xt 910 ile şimdilik idare ettiğim güncelleme yoksa rom modlama ile 4.4.4. var dediğim, çoğu telefonun aynı durumda iken mefta olacağı şekilde düşürdüğüm sağlam telefon

bonzai diye diye reklamını yapmak

Medyanın düzgün işi varmı ki buda düzgün olsun dedirtendir, iddia ediyorum bu düşüncesiz medya yüzünden kullanan artmıştır diye düşünmeye sebeb olan durum

romanya dan gelen cevapsız çağrı

Bu şekilde arayan bayana kredi çekip para yollayan, sonrada dolandırıldım diye zırlayan adamı aklıma getiren tuzak çağrısı .

koltuk altı kıl

Pis koku yapan temizleyince rahatlanılan kıllar.

reddeden kızın nasılsın diye mesaj atması

Yapan kişinin saygınlığını ne sebeble olursa olsun gözümde bitiren eylemdir. Allah kimseye tükürdüğünü yalatmasın.

audio technica

Cks-90 modeli ile beğenimi kazanmış kaliteli kulaklık üreticisi. Taş gibi çıktı aynı zamanda.

istanbul a vize uygulansın

Doğru uygulamadır. Adam sürünüyor istanbulu kötülüyor yinede gitmiyor ilginç insanlar var.

iftar çadırına alınmayan suriyeli mülteciler

Osmanlı torunu olmakla övünen ama tam tersini yapan zihniyet. suriyeli kardeşlerimizin ne kadar zor durumda olduğunu anlamamız lazım kendinizi bir an onların yerine koyun. ha taşkınlık yapanlara haddi bildirilmesi gerekenlerdir. sonuçta ayıp bir hareket olandır

emirates

Thy ile aynı ücrete istanbuldan Dubaiye bilet bulabileceğiniz şirket.

a 101

Son zamanlar bime tercih ettiğim mağaza ürün çeşitliliği daha iyi geliyor. Sanki kendini geliştirdi bayağıdır dediğim marketler zinciri

türk hava yolları

Kazık fiyatları olan gerekli gereksiz her yere uçmayı iyi hava yolu olmak sanan, diğer yurtdışı şirketlerden ucuz olmayan yinede Allah kaza vermesin dediğim ama ilk tercih etmeyeceğim şirket

sözlük yazarlarının favori çorbaları

iyi hazırlanmış mercimek çorbası ve peynir suyu dediğimiz çocukken peynir imalathanesinden getirip annemin yaptığı yoğurtlu çorba.