bugün

entry'ler (198)

sözlük yazarlarının oturduğu il ve ilçeler

izmir - Bayraklı.

başbakanımızın gülünce çok karizmatik olması

Başbakana karşı platonik hisler besleyen arkadaşın sözleridir.
zevk anlayışına küfür edilesi arkadaştır.
ama olsun sonuçta gönül bu.

ilk kez sevişilen kızın suratına boşalmak

iğrenç ötesi durumdur. hayır o kızla bir daha nasıl öpüşeceksin düşün bunu !

kpss başvurusunun 120 tl olması

" girmiyorum lan alın işte girmiyorum oldu mu istediğiniz oldu işte " diye isyan edilesi durumdur. Lakin o para yattı bir şekilde.

özledim mesajı

beklediğim mesajdır. insanın içini bir hoş eden mesajdır. gerçi " özledim " yazmasına gerek yok boş mesaj atsa da olur.

izmir atatürk il halk kütüphanesi

Sessiz ve nezih bir ortamı var. gerçi çoğu kütüphane öyledir , lakin burası konak ta, izmir in göbeğinde, ders çalışmaya müsait ortamı ve temiz kitaplarıyla beni cezbediyor. ders çalışmak için gittiğim yerdir. hatta canım çok sıkkın olduğunda gider bir kitap bitirim orada. çalışma saatleri 8:30 - 17:30 arasında ödünç kitap alırken kimlik bilgilerini veriyorsunuz. 18 yaşından küçükseniz veli ile alabiliyorsunuz kitapları. kısacası izmir de gidilesi kütüphanelerden biridir. şu aralar ergenler gelmeye başladı. farklı ortam aramaktalar sanırım. Yazın bomboş oluyor neredeyse ve tadından yenmiyor .

seninle 1 dakika

bazi arkadaslarimiza bir dakikadir yeteceginden soyledikleri sozdur.

katlanılması zor insanlar

okumus cahil insanlardir. bir sey bildigi sanip bilmeyenlerdir.

abi koş koş facebook paralı olacakmış

yemin et lan diye cevap verilecek sozdur.

saat kaç oldu ya

genelde ortaya atilan cevabini da elinde o anda teleon olan kisinin cevaplayagi sorudur.

dont work

nickini abaza frankestayn olarak degistirmis yazardir.

kürdistan neresi ki

kurdistan diye bir yer olmadigini bilen bir insanin bole bir yer varmis gibi davranan asalaklara soracagi sorudur.

mutluluğu siksem çoğalır mı

facebook ta paylasilabilecek alternatif durum yazisi zaten uc bes kisi begenecektir o da arkadas hatrina.

sınıfta oluşan sessizlik

sınıfta herkes hocaya fikrini iletmeye çalışır. her ağızdan bir ses çıkar. sonra dersin lan bende söyleyeyim. tam söylersin ve sınıf o anda susar. sonrasında sessizlik... saniyeler uzadıkça uzar da bitmez o an.

askerde dayak yiyip söylemeyen tip

sonra komutan demez mi " olum niye kalkmıyorsun? "
bende " kalkmıyorum uykum var komutan ya " dedim.
komutan da " tamam canım sen bilirsin " dedi .
bende bir anılar bir anılar vallahi.

sevgili bulma

hani böle canın sıkılır dersin benim sevgilim olsun lan. ama ha deyince bulunmaz meret işte. kız olası geliyor insanın bu konuda vallahi. çünkü bir mesajına bakar. erkeklerde de vardır bu olay ama istisnadır yanı.

ben bu yazıyı ygs türkiye birincisine yazdım

birinci oldu da noldu yani. eline ne geçti. ben birinci olmadım ama istediğim yere yetiyor puanım . zaten gerisi de hikaye

travesti bir çeşit ibnedir

bu gorus uygundur kanimca. ornegin tavuk bir cesit kustur , insan bir cesit hayvandir.

türkiye nin en büyük markaları

(bkz: fatih terim) Türkiye nin en iyi markasıdır.

en sağlam yalanlar

Cem yılmazın bir stand-up'ında dediği gibi yalancı yalanı söyleyemeyene denir. yalan söyleyene yalancı diyemezsin. Yani en sağlam yalan hiç bir zaman bilinmeyecek. (#19198748) burdan alıntı yaptım.