bugün

entry'ler (12)

bir mastürbasyon aracı olarak sözlük

yazacak bişeyi olmayan ve kendinin yazar olduğunu iddaa eden bu insanı kendi doğal ortamında kendi ortamına bırakalım..
entry:bu konuyu yazarken aklına masturbasyon gelen hıncalın yanlışlıkla kelimeyi kullandığı yazısıdır..
(bkz: hıncal uluç kaka sını yiyomuş)

babanın garip huyları

babadır ne yapsa yeridir diyerek kenara çekildiğim bi konudur...kamuş nikli büyük insandır o kişi babamdır ki huyları vardır ama hiçbiri garip değildir arkadaşlarımın tanışıpta benden daha çok sevdikleri o insandır...

kotun altına halı saha ayakkabı giyen kız

daha önce görmediğim ancak görünce herşeyi kenara bırakıp yarılacağım bi kız modelidir total 90 modeldir vergiden düşmesine daha çok vardır...

pembe ve pullu dolce and gabbana tişörlü delikanlı

üstünde ben zenginim yazan göz alıcı pullarıyla insanın gözünü kör eden marjinalim diyip sözcük anlamını bile bilmeyen sözlükte araştırması ve araştırılması gereken yaratıklardır (bkz: marjinal)

cehenneme düşenin ilk cümlesi

-gardaş burası böyle merkezi ısıtma mı yoksa kat kaliriförü mü olyo ??
-burda şakuside vardır la
-olum cennette huri yolluyolar acaba burda ne yolluyolar???
-dıttdırıdırıdırıdırıdı Oh beeee !!!!

çemberi yarmak

yurdum köselisinin (bkz: kıro) bi kızın bekaretini bozduğu anki ilk sözcükleri
hatta sincan stayl şu şekilde söylenmesi olası olan şey ''çemberi yardım aman goyiim ''

yalnız başına tuvalete gitmeyen kızlar

kendimi bildim bileli anlam veremediğim bu kavram...talebe garıların ordularıyla birlikte gerçekleştirdiği ama bi türlü anlayamadığım eylemlerin serisi...
bigün merak edip peşlerinden girdiğimiz ve o leş gibi tuvallete birbirlerini yatırıp kavga ettiklerini gördüğüm o an...o mükemmel kız kavgasını leş gibi bi ortamda izlemek ve bunun adama koyması...

sözlük yazarlarının itirafları

itiraf ediyorum uludağ sözlükte böyle klasik bi bölümün oluşması bende bi dumur etkisi yaratmıştır şokunu atlattığım an bişeyler yazma ihtiyacı duydum... (bkz: dumur)

cemevi

Günümüz Türkiye'sinin sığ beyinlerinin ibadethane diye kabul etmediği o mükemmel yer bu inanca tabi olmadığım halde ''benim kabem insandır'' sözüyle gönlüme taht kurmuş görüş sistemi aleviliğin merkezi...

evin hayvanat bahçesine dönmesi

arkadaşlarınla içmek için max iki kişi kapasiteli içkinin yanında sohbet muhabbet olsun diye iki arkadaşını çağırman sonradan o iki kişiden bi şekilde (nasıl olduysa)çoğalıp sekiz kişi olmaları iki kişilik içkiyle sekiz kişiniz sarhoş olması... (bkz: dingo nun ahırı)

cennette şeytanla karşılaşmak

cennet ki damsız girilmeyen ancak şeytanın kapıdan 'birine bakıp çıkıcam' bahanesiyle girip sonrasında içerde hurileri kaldırması olayıdır, olurda cennette şeytanla karşılaşırsanız bilin ki sizin hurilerin namusu tehlikededir...

sözlüğe veda ederken söylenebilecek sözler

tanışmışlığımız yeniydi,ne olduda aramızı bozdular ey sözlük aşkımıza nasıl olduda mani oldular hangi denyonun aşkı başlamadan biter söyle...
nerden bile bilirdim ki girdiğim ilk entrymin sana yazdığım son entrym olacağını,
ama arkadaş kalalım olmamı ? (bkz: arkadaş kalmak)