bugün

entry'ler (25)

akrabalardan nefret etme sebepleri

Kendilerine boş boş konuşmayı hak görmeleri. Nefret ediyorum, Tanrım affetsin.

üstteki yazarın araba markasını tahmin et

Peugeot.

annenin ilkokul mezunu cahil biri olması

Annem ilkokul mezunudur fakat cahil değildir. Kendini her geçen gün geliştirmek için çabalıyor. Azmine hayran kalıyorum.

sevilmeyen deniz ürünleri

Birinin canı balık çekmiş galiba gündem balık üzerine.

balığa limon sıkılır mı sorunsalı

Balığa limon sıkmadan yiyemeyen biri olarak, evet sıkılır.

bir erkekte öncelikle zeka arayan kadın

Aptal biriyle uğraşmak istemeyen kadındır.

makyaj yapmayan kız

Erkenden mahvolmuş bir cilde sahip olmak istemediğim için yapmamayı tercih ediyorum. Sadece kendimi solgun hissettiğimde yaptığım şey rimel ve ruj o kadar.

yeni insanlarla tanışmak

Belki de ihtiyacım olan şey budur. Çok sıkıldım monotonluktan.

kara kedinin uğursuzluk getirmesi

Küçükken kara kedi görünce saçınızı tutun ve bir kuş görene kadar bırakmayın derlerdi yoksa saç simsiyah olurmuş. Saçmalığın daniskası işte, kandırıldık.

atılan mesaja cevap vermeyen kişi

Benim gibi kafasında bin tilki dönen kişidir. Muhtemelen ışık hızıyla unutuyordur.

mavişim mavilendim kapına kilitlendim

Gün boyu ağzıma takılacak şimdi. God damn it!

alzheimer

Çok zor bir hastalık. Hem hasta için hem de çevresindekiler için. Bebek gibi bakmak gerekiyor onlara çünkü ne zaman ne yapacakları belli olmuyor. Bir bakıyorsun çıkmış gitmiş.

polise tüküren koronalı adam

Lama biran önce çiftliğe götürülmelidir.

a free spirit

Bütün yazarları selamlayan yazar.
Özgür bir ruh demektir.

yalnızlık

Kendi içimde çok yalnızım. Bunun bir tarifi yok.

yakışıklı erkekler yok olsun kampanyası

Çirkin erkeklerin katıldığı kampanyadır. Zaten çok azlar nesilleri tükenmesin yazıktır.

ebru gündeş

Şu sıralar çok fazla dinlediğim şarkıcı. Ayrılık sonrası şarkıları çok iyi gidiyor. Buyurunuz https://youtu.be/6dGL2PBNHbE .

uzun boylu kızlar

Hayata üstten bakan kızlardır. Giysi konusunda genelde sıkıntı yaşarlar pantolonları pis yedili dizisindeki Orçoya benzer.

sözlük kızlarının renkleri

Siyah ve beyaz. Şu iki renk kadar asil ve her şartta güzel durabilen başka bir renk yok.

neden mutlu olamıyoruz

Çok ince düşünceli olduğumuzdan olamıyoruz. insanlara gösterdiğin ilginin, sevginin karşılığını alamamak her geçen gün hayattan beklentilerini düşürmeye başlıyor. Neyse.