bugün

Iplemiyordur.
cevap vermek istememiştir ya da o an sizinle konuşmak istememiştir. o yüzden cevap vermemiştir.
Mesaj hakkı olmayan kişidir. Eğer çağrı atacak kadar lirası varsa çağrı atabilir. Hoş görülmelidir.
büyük ihtimalle mesajı okumuş ve sonra cevap yazarım derken arada kaynamıştır. hemen art niyet yapmayalım.
mesajın içeriğine göre değerlendirilecek bir konu. cevap vermek saygıdır. insaniyetle yazılmış saygılı bir mesaj, cevapsız bırakılmamalıdır..

tamam mesela kaba saba mesajlara cevap vermemekte yerden göğe kadar haklıdırlar. ama insaniyetle yazılmış, iyi niyetle yazılmış bi mesaja cevap vermemek saygısızlıktır. ben bunu yapmıyorum. çünkü dediğim gibi saygısızca bi davranış. gereksiz mesajlara bile cevap veriyorum sırf bu yüzden.
mazeretlerini de alıp götüne sokacak son bir mesaj ile iletişimin koparılması gereken kişi. yeter amk yerinde bi sen mi coolsun.
sadece cevap vermek için veriyorsa, hiç vermemesi daha iyi.
sallamaz tavırlar en çekemediğim davranış biçimi. cevap vermesin daha iyi.
uludağ sözlük yazarı bir kezbandır.
Siklenmemek. Çok da sikinde olmak.
senin ne kadar salak olduğunu düşünmen için sana fırsat tanıyan kişidir.
sikilan kisidir bazen.
birine ara ara sadece hayirsiz yazarsaniz, o kisi de gercekten hayirsiz olmaya karar verir. Pislik yapip kizdirmayin olm.
Sallamiyordur...
Genellikle yapmadığım eylemdir.
Toplu atılan mesajlar hariç, çünkü toplu mesaj atan derdini söyler ve genelde cevap beklemez o açıdan yani.
belki verilecek cevap bulamıyordur. gerçekten de sırf bu yüzden bir sürü nesajı cevapsız bıraktım. ulan adam "ahaha çok güldüm bu entrine" diye mesaj atınca ne cevap vereyim?
Sms paketi yoktur.
bazen susmasını bilen kişidir. noktayı o koyar ve kırılmanızı engellemeye çalışır. bazende öyle bir zamanda susar ki demin ona susmasını söylediğiniz için kendinize zarar vermek istersiniz. ama bazende iyi gelir çünkü zaman gereklidir ve zaten yeterince savrulmuşsunuzdur birbirinizin fırtınalarında bir yaprak edasıyla...
sen onca emek verirsin değerli zamanından zaman harcarsın mesaj atarsın ama o görüpte cevap vermez.

haklı bir bahanesi yoksa sövilesi kişidir o kişi.
Saygısız bir şahsiyettir.

(bkz: allah evlerine ateşler salsın)
Çok ayıp eden kişidir. Böyle arkadaşları çıkartıcaksın hayatından arkadaş. Oturmuş mesaj yazmışsın bir şey soracaksın, bir şey konuşacaksın ya da sırf muhabbetine yazmışsın cevap vermiyor, amacın ne mk?

Mavi tik falan çıktıktan sonraki bahaneleri de "yiaa çok sonra gördüm ondan cevap vermedim" dir. Ulan geç görünce o mesaj atılmamış mı oluyor? Bi de hepsi ağız birliği yapmış bunların. Tek bi merkezden mi yönetiliyosunuz arkadaş?
En hassas olduğum konu ve asla daha sonrasında o kişiye tolerans gostermem.
Ego'nun tavan yaptığı kişidir. Makul, orta zekalı bir insan kendisine sorulan soruya veya teklife/öneriye cevap verir. Bu cevap pozitif veya negatif olabilir ve kimseyi de ilgilendirmez. Kimse kimseden üstün değildir. Eğer karşıdaki kişi rahatsız etmeyinden sonra tekrar mesaj atıyorsa engellersin sonrasında da hukuki haklarını kullanabileceğini belirtebilirsin. Fakat cevapsız bırakmak süperego'nun tavan yapmış hali ki bu çok tehlikelidir.
atılan mesaja cevap vermek zorunda değildir.
ÇOK DA SKiMDESiN AK.
Her şeyden önce insandır.
Net olarak ibnedir. Evet.
güncel Önemli Başlıklar