bugün

entry'ler (70)

mahmut tuncer in google translate karşılığı

dahi olan türk kullanıcılarının google'a armağanıdır.

akp yi savunabilmek

yapılanlara göz yummak. evet ben aptalım demekle aynı şeydir.

twitter

melih gökçek'in çılgın attığı site.

sigara mı içiyorsun sen sorusuna alternatif cevap

dumanını soluyorum sadece.

nah

günlük hayatta kullanılması normalleşmiş sözçük. öyledir ki anayasa profesörü burhan kuzu çekinmeden söyleyebilmektedir.

burhan kuzu

an itibariyle katıldığı programda "nah kelimesini çekinmeden kullanmıştır.

viva bianca

ispanyolca' da yaşa bianca anlamına gelen sözcük.

türkiye rusya arasında vizelerin kalkması

türkiye' nin boşalma sebebi olacak durumdur.

pedro almodovar

filmlerinin hepsinde uyuşturu, travesti, gay, lezbiyen görebileceğiniz yönetmen.

ispanya denince akla gelenler

paella

las fallas

plaza de major

chopitos

churros

sangria

son olarak da pedro almodovar

45 yaş üzerinin bilgisayarla ilişkisi

ekrandaki tüm yazılar ingilizce dahi olsa atlamadan okunur. ne demek istedi şimdi bu diye düşünülür. evdeki en bilen insan çağırılır ve pönkürerek bilgisayara sövülür. ardından okuduğunun ingilizce olduğunu görünce gevşek bir gülümseme belirir. daha sonra solitaire açılır ve herşey eskisine döner.

2 tane facebook hesabı açmak

muhtemelen birisiyle yazılan kızı, eski sevgiliyi, şimdiki sevgiliyi takip etme işi yürütülür.

şeytana sorulacak tek soru

hacı buraya kaplıca kurabilir miyiz?
paraya para demeyiz ortak.

tt arena da ki protestoya soruşturma başlatılması

soruşturdukları şeyi bilmeden başlanılan iştir. emniyet müdürünün büyük ihtimalle daha iyi bir yere gelme çabasıdır. ne de olsa protesto hakkı anayasal bir haktır. anayasa der ki eğer şiddet yoksa ıslık ve yuhalama eylemleri yasaldır. anayasal hakkımızı kullandığımız için yargılanacaksak, yaşayan herkesden de yaşadığı için vergi alınsın, vermeyenler cezalandırılsın. ne de olsa anayasal hakkımızı kullanıyoruz.

facebook hesabını donduran insan

artık psikoya bağlayanların sosyal deneyi olmuştur. acaba yokluğumu kaç kiş farkedecek diye hesap kapatanlar vardır.

yedinci nesil yazara vereceğime cübbeliye veririm

cübbeliye vereceği şey ayar olabilir, hemen heyecanlanmamak gerekir.

1 milyon canlı paraya katılacak en alakasız tipler

recep tayyip erdoğan-kemal kılıçdaroğlu.

2500 lirayı beğenmeyen mühendis

beğeni ile alakası olmayan durumdur. hak edilenden daha az olan kazanca başkaldırıdır. ispanya da bir mühandis türkiye' de ki bir mühendisten 3 kat daha fazla kazanmaktadır. oysa türk mühendisler ispanyol mühendislere göre daha fazla çalışmaktadırlar. en azından siesta diye bir zaman dilimleri yoktur.

şahin k nın bilgi üniversitesine başvuru yapması

şahin k ' nın elimde diplomam dursun, ben yine kaya deliği ararım hesabı yapmasıdır.

yaran facebook iletileri

"birisi şu ajdar'ı sevabına vursun söz yedi sülalesine ben bakacam"