bugün

kendince kainata meydan okuduğunu sanan sözde facebook kullanıcısıdır.

neden dondurduğunu soran insanlara cevap bile vermez, çalımından geçilmez! dünya onun etrafında dönüyor ya, onunla başlayıp bitiyor ya hayat! ayrıca dondurduma muhabbeti de hikayedir, her gün girip hesabına bakar, gelişmeleri, fotoğraf yorumlarını tek tek okur! çakma bir harekettir kısacası, kimse elindeki oyuncağı çöpe atmaz sadece bir süreliğine koltuğun üstüne bırakır sonra tekrar onunla oynamak için yanına gider. facebook da elimizde gezdirdiğimiz bir oyuncaktır, keyif verir dürüst olmak gerekirse kimse onu çöpe atmaz! aksine birçok kişi onu cilalar, parlatır, afili bir şekle getirmeye çalışır, dosta düşmana palyaçoluklarını gösterecektir ya bu bile ona tutunmasını sağlar. neticede o gövdesinin üzerinde taşımak zorunda olduğu kafasını bile dondurur ama hesabını dondurmaz! yalandır efendim yalandır!

çakma hareketler bunlar

yalancıyı zenci dilenci

ybsg allahını seversen
depresyonda olduğunuz zaman elalemin ota boka eğlendiğini kanıtlayan fotoğrafları görmekten gına geldiği için zaman zaman facebook hesabını dondurmayı düşünüp uygulayan insandır. kimseye bir şey demeden yapıldığı için kimse fark etmez. meydan okumak değildir bir nevi sanal olarak da yalnızlığı seçmektir.
facebook'dan sıkılmış insandır. yakın zamanda bir çok insan da giderek saçmalaşan facebook'tan kurtulmak için hesap donduracaktır.
belki de şöyle birşey düşünmüştür : " Bi ara facebook hesabı açmak modaydı , şimdide dondurmak ben erkenden dondurayımda daha herkes dondurmadan havam olsun "
Yeni iş arama döneminde faydalı olduğunu düşündüğüm... Çevremdeki bir çok insan tarafından uygulanan olaydır. ne gerek var ben görüşmeye gitmeden adamların deniz şortlu fotolarımı görmelerine..
facebook hesabı olmayan insanın yapamayacağı eylemdir. ******
facebookta yapılacak bir şeyin kalmaması ve depresyonun sonucu yapılan eylem.
hesap komple kapanmadığından , zorunlu işlevdir.
belki de sıfırdan başka bir hesap açacaktır. temiz, mis...
kendisini; hic tanimadigi birinin anneannesiyle cektigi fotograflara bakarken yakalamis, ulan naapiyorum ben, ders var, sinav var mnisikiim diye kafasindan gecirmis ve facebook hesabini dondurmus, azimli ve caliskan bireydir.
hesabını en fazla 2 gün sonra açacak olan insandır.
Hava atmayı pek seven insandır.Fotoğrafları bahane edip silen arkadaşlara hayret ediyorum.Hesabı kapatcağına ,fotoğrafları kaldırmak daha mantıklı olmaz mı?Pantolon altından tangam belli oluyor diye, pantolon giymeme kararı almaya benziyor bu davranış. Çok rahatsız olmanın alemi ne? He tabi sağdaki penis büyütücü reklamlardan korkan arkadaşlara birşey diyemem tabi.
4 gün önce yaptığım uygulamadır...
Öncelikle bu konudaki götünden bok sıçar gibi bilip bilmeden kişiler hakkında laf söyleyenlere bir cevap olarak şu söylenebilir; Facebook hesabımı kapatmamın sebebi çok fazla zaman harcamam bu yüzden kapatmış bulunuyorum mutlumuyum mutluyum bir daha tekrardan açmayı düşünüyor muyum? hayır! bunu birilerinin ilgisini çekmek veya yalnız kalmak için mi yaptım hayır lan ne alakası var, peki neden dondurdun? dediğim gibi çok fazla zaman harcadığımdan dolayı tekrardanda açmak gibi bir niyetim yok...
hesabı dondurmadan önce "Ne Düşünüyorsun?" bölümüne "hesabımı donduruyorum. facebook artık bozdu" gibi şeyler yazar ve arkadaşlarının ona yalvarmasını bekler. amma lakinki öyle olmaz. akşam yatarken hesabı dondurur ve sabah tekrar açar. bir süre sonra dondurmayı unutur ve hiç bir şey olmamış gibi hesabını kullanmaya devam eder.
ama bazıları vardır ki hesabını kimseye çaktırmadan kapatır ve daha da açmaz. helal olsun o bazılarına.

edit: imla
sevgilisiyle facebook yüzünden sürekli tartışan insanın yaptığı eylemdir.
Yazın sıcaklardan bunalarak çözümü Facebook hesabını bulan insan.
muhtemelen facebook'un ihtiyaçlarını karşılayamaması sonucu yeni arayışlara yönelmiş ve sonucunda mutluluğu twitter vb. yeni sanal paylaşım ortamlarında bulmak için ilk adımı bu şekilde atan insan profili.
1 haftadan uzun süre hesabını donduran kişi görmedim.

(bkz: tükürdüğünü yalamak)
komple kapatmak istiyorsanız önce herşeyinizi silin ve kalabalık bir grup veya sayfaya üye olun ve orada duvara resimlere ve kullanıcılara küfür edin bu hareketler sonucu facebook kendisi tamamen kapattır..

ee kendin kaşındın facebok...
bir süre internet kullanmayacak insandır.
sözlükte de kafa iznine çıkan insandır.
dondurduğu günün akşamı tekrar açması muhtemel olan insan.
iradesini ölçmeye çalışıyordur.
alternatif bir facebook hesabı açmış insandır.
facebook hesabını sıcak havalarda korumaya çalışan insandır. *