bugün

bu kadar pisliğe, yolsuzluğa hırsızlığa rağmen kör gözlü bir şekilde akp den nemalanan insanlaırn yaptıkları eylemdir. bu insanlar din iman der ama hak yemekten çekinmezler. her zaman her yerde padişahları olarak gördükleri rte'yi ve ahalisini savunurlar.
göz göre göre yalan söyleyebilmektir...
başlığı açan yazarın dediğine göre, hırsızlığa, yolsuzluğa bakarsak, bu mantıkta hiçbir partiyi savunmamamız gerekir. not: st. petersbourgluyum.
ak partiyi tanıdıktan sonra herkesin yapcağı şeydir. devam edin siz gandi yandaşı gazeteleri okumaya...

tarafsız olan gazeteleri okuyun. zaman, yeni şafak...
yapılanlara göz yummak. evet ben aptalım demekle aynı şeydir.
allahım tarafsız gazetelere bak yahu. ben daha biey demem arkadaş
(bkz: zaman) (bkz: yenişafak)
savunulma durumunda olmayan partidir.

beğenen gider oy verir, beğenmeyen ortada bırakır gider. beğenmiyorsan oy vermezsin, hepsi bu.
yav.. asıl ak parti karşıtlığı=ergenliktir=koyunluktur.. yok yolsuzluk deniyor ALLAH aşkına kanıtlanmış bir yolsuzluğu olsaydı yönetimde durabilir miydi ak parti? bunlar sizi nefretiniz( daha doğrusu gaza gelmeniz. herkes öyle davranıyor diye öyle davranmanız.) sizin ezberleriniz. yok dinciler yok islamcılar, cemaat, ülkeyi satıyorlar.. bunlar o kadar adi, boş ve bayat ki.. vallahi diyorum kız düşürmek için bile yapıyor olabilirsiniz bunu.( siyasetten hiç anlamayan, telefonundaki tüm şarkılar ismail yk olan dayım gibi. tayyipi sevmiyormuş.. niye diyorum? biliyor musun, anlıyor musun bu işlerden?.. hayır dedi açık açık.. yani nedir??.. herkes öyle davranıyor..)

o değil de zevkli olup olmadığını hep merak ederdim. sonunda öğrendim. ygs'de şifre iddiaları ortaya atıldığında ben de herkes gibi cemaate saydırdım. vee.. inanılmaz zevkli gerçekten. böyle bir hafiflik, rahatlık.. kızlar filan.. ii yani..
akp.....astığım astık,kestiğim kestik partisi..aakkp,
bbp.....aşırı türk milliyetçi,
chp.....kendi içlerinde uzlaşı ve güven veren kadrosu yok,programı belli değil,
hdp.....aşırı kürt milliyetçi,
mhp.....aşırı türk milliyetçi
saadet..aşırı din yörüngesinde,
işte öne çıkan belli başlı partiler ve hiçbiri tüm halkı kucaklayacak kapasitede değil.
şimdi gelde birini seç.