bugün

entry'ler (35)

bir erkek icin olmazsa olmazlar

güzel bir kız mı acaba? hayır. hem güzel hemde akıllı bir kız? hayır. hem güzel hem akıllı hemde seksi bir kız? hayır. aslında sadece bir kız "am" olsunda taştan olsun diyen bir türk erkeği için sadece bir kız.(!)

zevk için dövülesi insanlar

öyle insanlar çoktur etrafımızda onlara vurmak insana zevk verir insana ama genelde yalakalıkları sayesinde yükselmiş ve dayak atamayacağımız konumdaki insanlardır.

anne ve babanın ismini karıştırıp çocuğa koymak

anne:kadriye baba:rıza çağa:kadri

gol kaçırmış güiza bakışı

herkesin alışkın olduğu 90'lık bir ninenin bile gördüğü zaman şasırmayacağı bir bakıştır. kendisi her maçta bu bakışı bize en az 5 kere gösterir sağolsun.

hayattan zevk alamamak

gaziantep üniversitesinde okumak başlı başına hayattan zevk almamakla eş değerdir.

sadece fotoğrafını gördüğü erkekle çıkan kız

ya çok çirkindir yada çok azgındır. ikiside birbirinden kötüdür. çirkin kızı sırf üzmemek için kabul eder ve arkadaslarına tanıştırmaktan utanırsın azgın kızı ise tatmin edemezsen boynuzlanırsın.

şörük

doğrusunu şorik diye bilirdim hatta şorikli yaşar var malatyanın ünlü delilerinden.

izlenmeden ölünmesi gereken 100 film

recep ibibik bakın dikkatinizi çekiyorum ivedik değil ibibik. evet böyle bir filmde var ve işkence gibi otobüs yolculugunda izlettiler ölmekten beter olmuştu.*

elden on saniye önce çıkan nesneyi bulamamak

"haydi vay aq ne oldu bu ya nereye koydumki bak şimdi deli olacam ha"şeklinde başlayan ve sonra eğer çok önemli bişeyse küfür etmekte bir fayda bulamayınca bu kez"Allah'ım sen yardımcı ol" şeklinde devam eden homurdanmalara sebep olan şeydir.

halk arasında göt olarak tabir edilen insanlar

gaziantep üniversitesindeyseniz ve "göt"diye hitap ediliyorsanız üzülmeyin bu önemli birşeydir açılımı "Gaziantep Öğrenci Temsilcisi" dir.*

bira içmeyen üniversiteli

bira içmeyen üniversiteli memesiz kıza benzer bir boka yaramaz.

türk isimlerin yabancı dil eşdeğerleri

güiza-gülizar selo-cello hacı-hagi amanda aman en sevdiğim isim bu arada.

sonra işte çıkardım koydum masaya

herkesin kafası attığı zaman yapmak isteiği şeydir çıkartıp tak tak masaya vurmak.

düğün salonunda kızla kesişmek

güzel ama bir o kadar da tehlikeli bir durumdur. ama ne demişler"bazıları zor sever" o zaman denemek lazım her düğünde kızları keselim.

birini aşağılamak için çoban diyen tip

kendini birley sanan aslında bir b.k olmayan kişilerdir.

kızmış anne söylemleri

"bir daha yapacakmısın hı söyle bakam bir daha duyam ben o zaman biliyorum ne yapacagımı"yada"akşam baban gelsin görürsün sen söylecem seni"şeklinde söylemlerdir.

ortalama kız

bir sınıftaki erkek başına düşen kız sayısına ortalama kız denir. inşaat mühendisliğinde bu oran 0.00000001'dir.

ilişkisi yok olan durumu ilişkisi var yapmak

yanlız erkeklerin gördüğü zaman "vayy be hacı oda götürüyü biz hala elizabeth elanora durmundayız yuh bana" denilebilecek durum.

hiç değişmemişsin

yada yalancıyı sikseler kucaktan inmezsin yada yalanın vergisi olsa vergi rekormeni olurdun dedirten söz.

şu an içinde bulunduğumuz durum

uykusuz ama girmesi gereken bir vizesi olan berbat bir durum.