bugün

(bkz: keloğlan kara prens e karşı)
(bkz: recep ivedik 2)
kesinlikle solarisin olduğu liste. dünyayı kurtaran adamdan bile berbat. konusu bile yok lan.
(bkz: kutsal damacana)
(bkz: the love guru)
(bkz: don t mess with the zohan)
(bkz: dünyayı kurtaran adamın oğlu)
(bkz: kutsal damacana)

gerçekten izlenmemesi, izletilmemesi gereken filmlerden birisidir.
-you don t mess with the zohan
-maskeli beşler serisi
açık deniz.
film okyanusta geçiyor. bitene kadar altınıza işemezseniz kendinizi şanslı sayın. *
sıcak diye bir film.türk yapımıdır.oyuncularıda ebru akel cem özer hazım körmükçü dür
'13.gün' kesinlikle tavsiye etmiyorum. izlemeyin ömrünüz uzasın.
(bkz: açık deniz)

biliyorum söylenmiş ama bir kez daha belirtmek istedim sadece. kesinlikle uzak durun.
(bkz: köy) *
star wars serisi.
otostopçu.
(bkz: recep ivedik 1)
(bkz: recep ivedik 2)

aklı olan izlemez. fragmanına bile bakılmayasıca.
living & dying.
yumurta
şimdi bu başlığa 100 tane film mi girmemiz gerekiyor sorusunu akıllara getiren ankettir.
cafedeki kız.. zaten en kötü ihtimalle izlerken ölürsünüz.
(bkz: All the Boys Love Mandy Lane) allahıııım.. bu ne salak filmdir yareppim! havuzlu, çiftlikli, katilden kaçan gençlik filmlerinde bi ekşın yapalım, değişiklik olsun diye yapıldığını düşündüğüm sıçık film.. izlemeyin, izletmeyin.. ben bir hata yaptım..

bir de kötü filmleri beynim direk resetliyor sanırım, hatırlayamıyorum hiç birini; ama aklıma geldikçe uyarırım sizi ey ahali..

ayrıca arkadaşlarıma katılıyorum. recep ivedikleri herkes bi daha yazsın, kimse izlemesin. ben hala izlemedim, gönül rahatlığıyla ölebilirim..
küçük, şirin, ıslak saçlı kızın kuyu veya depodan çıkarak katliam yaptıgı tüm japon korku filmleri.
büyü filmidir. hele o seytanin kiza tecavüz olayi yokmu, sacmaligin daniskasidir
kolera günlerinde aşk.
(bkz: house of wax)

ömrünüzden bir buçuk saati çöpe atana kadar uyuyun daha iyi, belki içinde bulunduğumuz "pandemik" günlerde bağışıklığınıza bir katkısı olur uykunun.
Waterworld. bir film bu kadar mı berbat olunurun en güzel örneği.