bugün

entry'ler (12)

whatsapp durumları alalım

Silence isn’t empty. It’s full of answers.

dinlediğin şarkıdan bir söz yaz

Seni içime çektim, bir nefeste.
Yüreğim tutuklu, göğsüm kafeste.
Yanacağız ikimizde ateşte,
Bir kıvılcım yeter hazırım bak,
Aşk için ölmeli Aşk o zaman Aşk

bir beşiktaşlıyla futbol tartışmak

2 sene meydan boş kaldığı için şampiyon olunca kendilerini dev aynasında görenlerle nasıl futbol tartışalım.
sırf fenerbahçe ve galatasarayın altında sönük kalmasınlar , ikinci yıldızı alabilsinler diye iki şampiyonluk verildi adamlara. neyin büyüklüğünden bahsediyolar anlamıyorum. tarih boyunca gs ve fb nin başarıları altında ezilmiş üçüncü bir kulüptür.

yazarların sevmediği 3 herhangi şey

1- cahiller.
2 - samimiyetsiz, sahte insanlar.
3 - ahlaksızlık.

kendinden başka kimsenin olmaması

yalnız yaşıyoruz ve yalnız öleceğiz. kendimizden başka kimsemiz yok aslında

oyum recep tayyip erdoğan a

adam halkı soyuyor, parasını çalıyor, ekonomiyi çökertmiş durumda şu an dolar 4 lirayı geçti. euro 5 lira oldu. benzin 6 lira. daha da kötü olacak. eğitim, teknoloji, bilim zaten yerlerde şu an. milli değerlerimizi atatürkün kurduğu fabrikaları satıyor. kötünün iyisi dediğin adam aslında en kötü olan adam

oy vermeden önce lütfen iyi düşünün ona göre karar verin.

cem uzan

ükeyi geliştirip ilerletebilecek adamdı fakat önünü kestiler.

trt de atatürk şoku

çok şaşırdığım durumdur. kafalarına taş düştü galiba

türklerin islamiyeti kabul edişi

orta çağda avrupada din ön planda olduğu için gelişemiyorlardı ve geri kalıyorlardı. şimdi aynı durum bizim ülkemizde var malesef

tamam

yeter artık batırdığın ülkeyi bırak git.

dinsize oy vermektense hırsıza veririm daha iyi

bira içince ne oluyor ükeye bir zararı mı oluyor. adamın özel hayatı bizi ilgilendirmez. hırsıza oy verdiğin için ülkenin ekonomisi çökmüş durumda şu an ve daha da kötü olacak kriz geliyor. iflas etmemizi istiyorsun sen herhalde

oy vermeyeceğim

arkadaşlar lütfen vatani görevinizi yapın oyunuzu verin. sizlere bu hak boşuna verilmiyor. bu sizin son oy kullanma hakkınız bile olabilir. siz ülke bu haldeyken oy kullanmazsanız ilerde daha kötü şeyler olacak. ülkenin durumu çok kötü şu an ve siz bir şeyleri değiştirebilirsiniz. lütfen duyarlı olun