bugün

entry'ler (206)

roberto mancini dayak yedi

gün geçmiyor ki iğrenç spor basınımız aptal aptal haberler yapmasın. bbc, the daily mail, the guardian vs. gibi ingiltere haber yayın kuruluşları roberto mancini'nin akhisar belediyespor'a karşı aldığı ilk mağlubiyeti için "akhisar belediye beat galatasaray" "akhisar belediye beating champions" gibi ibareler kullanıyor. bizim dingil basın ne yapıyor? ya gerçekten bilmediğinden (ki sanmıyorum) ya da kasıtlı olarak aslında spor jargonunda yenmek, galip gelmek anlamında kullanılan beat teriminin spor dışında dövmek, dayak atmak anlamına gelen şekli ile tercüme ediyorlar. o zaman ne oluyor akhisar belediye galatasaray'ı, mancini'yi dövdü, dayak yediler oluyor. he amk hiçbir ingiliz spor gazetesinin işi gücü yok hepsi ağız birliği yapıp galatasaray, mancini dayak yediler diye yazacak. te allahım, allah akıl fikir versin.

bu bizim dingillerin linki

http://amkspor.com/2013/1...anciniyi-dovduler-201258/

bu da yukarıdaki linkte bahsettikleri haberler

31 mayıs uludağ sözlük taksim gezi parkı direnişi

tanim: kotu bir olaydir.

asil soru: goztepede oturuyorum herseyimi hazirladim maske falan. isten geldim taksime gitmek istiyorum nasil giderim lutfen acilen birileri ozelden ulassin yol soylesin. cok da sinirli ve heycanliyim mantikli dusunemiyorum. sinirden kendimi sikicem. sizden korkan sizin gibi olsun lan.

taksim gezi parkı

asil soru: goztepede oturuyorum herseyimi hazirladim maske falan. isten geldim taksime gitmek istiyorum nasil giderim lutfen acilen birileri ozelden ulassin yol soylesin. cok da sinirli ve heycanliyim mantikli dusunemiyorum. sinirden kendimi sikicem. sizden korkan sizin gibi olsun lan.

31 mayıs 2013 taksim gezi parkı polis saldırısı

18 mayıs 2013 galatasaray trabzonspor maçı

Vip ten bilet buldugum icin dogu ust kombinemi satacagim karsilasma.

(bkz: ne yapacaginizi biliyorsunuz)

burak yılmaz

(#16150566) hic sevmiyorum ben demiştim demeyi ama ben demiştim.

26 mart 2013 türkiye macaristan maçı

"Kiraly" gelse kral yine yazar dedirten mac.

Fotomac mode: on

esra erol da evlen benimle

an itibari ile resat adli yahudi, israil de yasayan bir damat adayinin talibini bekledigi izdivac programi.

son gunlerde terorist apo nun mektubu, israilin ozur(!) dilemesi, tedaviye ihtiyaci olan bir hanimefendinin israil de tedavi ediliyor olmasi ve simdi de bu. tesadufe bak sen (!)

edit: maksadim irkcilik yapmak degil. sadece ne olduda bir haftada heryerde israil den birseyler gorur olduk?

17 mart 2013 kayserispor galatasaray maçı

Ben galatasarayin bugun ortaya koydugu muhtesem performansi veya bu performansin mourinho ile alakasini tartismayacagim.

Ikinci yarinin basindan beri surekli inisli cikisli oynuyor galatasaray. Yani surekli cok iyi degil. Ama bugun ve schalke macinda anladim ki bu takim melosuyla selcukuyla burakiyla drogbasi sneijderi muslerasi ebouesi hamiti hatta rierasinile iyi oynayinca goze hos gelen bir oyun sergiliyor ancak amrabatin bu takimda isi yok. Ne patladi bu adam elimizde belli degil.

3 nisan 2013 real madrid galatasaray maçı

Daha once yurtdisi deplasmanina gitmememden ve bu maca gitmek istememden oturu deplasmana nasil gidilir biletlet nerden alinir nasil alinir seklinde bilgi edinmem gerektigini dusunduren mac.

Yardim etmek isteyenlerin hos karsilanacagi ve ozelden yardim bekletecek mac.

Edit: can9469 sagolsun yardimci oldu.

ilk kez stadda maç izleyeceklere tavsiyeler

Kis mevsimi ise bot giyin cakmagi botun icine koyun. Cakmaksiz gitmeyin heleki cok sigara icen biriyseniz. Her seferinde birinden istemek col sikinti.

yetenek sizsiniz türkiye

Ya arkadaslar bu bir degil iki degil. Acun bu tarz dangalaklari (bir takim insanlara yaranmak adina iyi/kotu niyet ile veya tamamen kapasite yetersizliginden) hep yapiyor. Yalvariyorum sizlere izlemeyim artik su bes para etmez adami. Kazandirmayin artik su herife. Prim vermeyin artik. Icimden bir seyleri parcalamak geliyor kendime zarar vermek geliyor milletin gozunu acmak adina. Sinirden elim titriyor.

Tekrar soyluyorum. Yalvariyorum millet dizlerimin ustune cokmus sekilde en samimi en icten duygularimla yalvariyorum. Izlemeyin artik su adami. (Benim gibi dusunenleredir bu feryadim. )

ümit özat

Bu aksam su adami izledikten sonra rasim ozan kutahyali bile daha iyiymis dedim. Olayin ciddiyetini sen dusun sozluk.

Tanim: kesinlikle ve kesinlikle ciddiye alinmamasi gereken, objektiflikten ve dogrulari konusmaktan, dobralik ve harbilikten 7372728282726 milyon yil uzaktaki öz-at (!)

didier drogba

Ne sandin yarrraaam!!!

drogba sneijder ve burak galatasarayi uzer

Baslik sinirlamasindan dolayi tam ifade edilememis vidvan dilmen beyani.

- fatih terim cok tecrubeli bir teknik direktor. Drogba burak ve sneijder i ayni anda sahaya surmeyecektir. Aksi takdirde galatasaray cok uzulur. Mumkun degil oynatamaz. Kendide bunun farkindadir.

Keske birisi yayinda hatirlatsa kendisine.

14 şubat 2013 bate borisov fenerbahçe maçı

Fenerbahceyi veya fenerbahce ile ilgili herhangi bir seyi gunahim kadar sevmem ancak dogruya dogru aga. Macin ilk 15 dakikasi gosterdiki zina cocugu platini ve yandaslari kibar yoldan burada isiniz yok demistir. Bence haksizliktir. Madem istemiyosun bu olaylat patlak verdiginde atacaktin boyle katakulliler saf orospucocuklugu.

Galatasaray: notsporluyum.

fenerbahçe nin wesley sneijder aşkı

Bazi andavallarin parantez icinde yazdigim 'haber dogru ise' kelimelerini okumalarina ragmen anlayamadigini gostermistir.

Not: ozellikle edit yapmadim ki sonradan yazdigim dusunulmesin diye. Malum okudugunu anlayamayan gerzeklerin ve anlamasina ragmen anlamamisa yatan kuslarin yapabilecegi bir sey iftira atmak.

türk beyniyle üretilmiş süper cümleler

Roberto carlos zamaninda maci onumde izleyen bir amcadan geliyor.

(Bkz: sol bacagini sikeyim carlos)

fenerbahçe nin wesley sneijder aşkı

Fener istedi mi? Teklif yapti mi? Yapmadi mi? Galatasaray yoneticilerimi yalan soyluyor yoksa fenerliler mi? gibi sorulari akillara getirendir. Ancak saniyorum ki (eger dogru haber ise) fanatik in sneijder ile yaptigi roportaj bu tartismaya son noktayi koymustur. Fenerbahce sneijder i istemistir m sneijder roportajda da belirttigi sebeplerden oturu galatasarayi, galatasarayimi tercih etmistir.

http://m.fanatik.com.tr/h...itmedim/296004?ref=manset

demet akalın

Turkiye nin madonnasi falan diyenler var lan bu eski manken yeni sarkiciya. Ilginc.