entry'ler (40)

dünyanın en abazan erkeklerinin türk olması

türk kızlarının çok havalı olmasının nedenidir. zira bu toplumda tavuğa, koyuna,keçiye, eşşeğe hatta damacanaya bile abanan erkekler varken, en çirkin kıza bile 100 lerce talip çıkar hayatında. kezbanların, kendini dünyanın en çekici kızları sanmalarının altında türk erkeğinin abazanlığının payı büyüktür

siyaset konuşan kızlar

Eskiden konuşurdum o kızlarla siyaset ama şimdi konuşmuyorum. Kızlarla zıt görüşlerde oluyorum genelde. Ondan sonra kızların tepkisi ile karşılaşıyorum.
Bir kızın sürekli siyaset konuşması da sıkar tabi.

son haftalarda galatasarayın hayat felsefesi

Bırakınız geçsinler.

başı açık karısını mini etek ile işe yollayan koca

Bizim işyerinde mini etekliler çok ama ben türbanlılardan hoşlanıyorum. türbanlılar daha seksi, daha çekici geliyor bana. pandoranın kutusu mübarekler

kemalistlerin rusya dan yana olmasının sebepleri

Arap sevdacısı olan AKPlilerin götlerinden uydurduğu ifadelerdir. AKPlilerin dedeleri mandalığı kabul ederken, Atatürk ve arkadaşları bağımsızlık savaşı vermiştir. Teslim olacak bir milleti diriltmişlerdir. Bugün savaş çıksa, ilk kaçacak olanın da islamcılar olduğu malumdur. Kemalistlerin tepkisi, kendini padişah zanneden birisi yüzünden savaşa girmeyi istememektir. (Atatürkçü değilim, HDPliyim. Ama doğruya doğru demek lazım)

mhp nin kurtçuklarını rusya ile savaşa yollamak

Tüm MHPlilerin temizlenmesi demektir. Zira biri bile sağ dönemez. Ruslar, Dünyanın en kavgacı, en manyak milleti. Ama bir savaş olursa, hepimiz ülkemizi savunacağız o ayrı mesele. Allah o duruma düşürmesin, zaten yoksul bir ülkeyiz.Bir de savaş çıkarsa sittin sene toparlanamayız. Sırtımızı okşayan ABD, bizi ilk satan ülke olur.

a madrid in bariz şekilde galatasaraya acıması

Molde gibi basit takımdan bile kendi evlerinde 3 tane yiyenlerin anlayamayacağı durumdur.

türkiye işgal edilse kaçacak ilk kişi

Türkiyeyi işgal etmek o kadar kolay değil. Hem, topraklarımız çok verimli değil, yer altı kaynaklarımız çok az, petrolümüz yok. Türkiyeyi işgal çok gereksiz bir şey olur. Ama ilk kaçacak olanlar bakara makara sülalesi.

kendi ülkesinden başka her ülkeyi savunan solcu

Kendi ülkesindeki insanların, sırf farklı düşünüyor diye ölümüne sevinen milliyetçilerden ve sağcılardan hiçbir farkı yoktur.

rusların fena halde karizmayı çizdirmesi

Putinden çekindiği için Obamaya ve NATOya sığınıp onların açıklama yapıp buzları eritmesini bekleyen RTEnin karizmayı bir kez daha çizmesidir. Hoş bir karizması da yoktu ya.

hepinizden nefret ediyorum

Allah topunuzun belasını versin diyorsun.

hepinizden nefret ediyorum

Allah topunuzun belasını versin diyorsun.

seviştikten sonra kıza geçmiş olsun demek

Seviştikten sonra kız bana demişti. Hayır öyle kan ter içinde de kalmadım.

türkiye rusya savaşı

Dağdaki 2-3 bin PKK lı ile baş edemeyen devletin, asla yapmaması gereken bir şeydir Rusyaya kafa tutmak.

rte ingilizcesi

AKP den de RTE den nefret ederim ama ingilizce bilip bilmemenin adamlıkla zerre kadar alakası yok. RTEnin yeterince zayıf karnı varken ingilizcesinden bana ne.

yalnız kurt

eğer bu kurt dişi ise, tadından yenmez. biliyoruz da konuşuyoruz.

iyi bir mühendis nasıl olunur

Genelde kız tavlamak için mühendislik okunur. Ama artık 3 kişiden 2 si mühendis. tıp cazibesini koruyor.

galatasaray ı arena da yenme hayali kuran fenerli

Fener için olmayacak şey değildir. Feneri Kadıköyde yenmek ise Anadolu takımları için doğal, Galatasaray için şimdilik hayal ötesidir.

10 kişiden 9 unun mühendis olduğu ülke

doktorluk her zaman gözde kalacaktır, bunun göstergesidir. Mühendislik iyi iken bile, tıp halk nazarında gözde idi. 1995-2000 yılları arası Boğaziçi Elektrik-Elektronik mühendisliğinde okudum. Akrabalarımın bir kısmının bana tepkisi şuydu. Biraz daha çalışsaydın da, tıp fakültesini kazansaydın. Oha be.
Ki o zaman, mühendislik gözde idi. Şimdi her köşe başına mühendislik açıldı. 3-4 matematik neti yapan mühendisliği kazanır oldu.
Aklı olan TIP okusun.

allah varsa arabistan neden dünya kupasını almıyor

Allahın kimi zaman Almanyayı, kimi zaman Brezilyayı tutma durumudur.