bugün

entry'ler (17)

en yakındaki kitabın yazarı

Ahmet Ümit.

sözlük yazarlarının boyları

178 de herkes mi uzun?

engel olamadı

Çocukları koruyamayan devlet, Suriyeli 9 aylık bebeğin tecavüze uğramasına da engel olamadı.

üniversiteye kayıt yaptıran türbanlı

yok türbanlı o neden okuyor zaten evlenip 5 çocuk yapmayacak mı yok o meydanlarda bağıran solcular şimdi burada zabıta olmuşlar .işiniz gücünüz birbirinize sallamak. siz bu kafayla devam ettikçe kusura bakmayın adam g*tünüzden donunuzu alsa yeridir. biribirinize sallamayı bırakıp değerlerinize sahip çıkın. bunu yapmak çok basit sadece ön yargılarınızdan kurtulun. bi kadını sırf başörtülü diye eleştirmeyin mesela bi adamı meydanlara çıkıp özgürlük diye bağırıyo diye de eleştirmeyin. şimdi bunların üzerine demicem ki biz bu şekilde gelişemeyiz. gelişmek veya büyümek hiçbiri umurumda değil sadece insan olmanızı istiyorum. ve bi insana insan olarak bakmanızı. umarım bu kafadaki insanlar çoğunlukta değildir. yoksa biz başımıza gelen her şeyi hakediyoruzdur

kızlara söylenmemesi gereken sözler

o diş tellerini çıkar sonra konuşalım. bakalım o seninle sonra konuşucak mı?

onur can özcan

http://www.youtube.com/watch?v=M4YYLi1LpAg

sevdiğin kızın ülkücü çıkması

sen onun bi de babasını gör.

suriyelilerden ne istiyorsunuz anlam veremiyorum

istediğim tek şey en yakın zamanda ülkelerine geri dönmeleri. dönene kadar da benim topraklarım üzerinde bana zarar vermeden yaşamaları. düşeni kaldırırız eyvallah ama misafirliğin de kısası makbuldür.

kapınızı tayyip çalsa ne yaparsınız sorunsalı

hazır bulmuşken, ona '' komutan'' kelimesinin anlamını sorardım bilmiyorum da...

boğaziçi ni kazanan komşunun oğlu

o komşu oğlunun kuzeni oluyorum. ve tabiki kuzenimle gurur duyuyorum. ama bi çıta bu kadar da yükseltilmezdi be...

sevilen şarkının vurucu cümlesi

there ain’t no way to hide your lyin eyes.

kendi kadınımızı yaratabilseydik

fazla zorlamayın ya bi kadını istediğiniz şekle sokabilirsiniz. nasıl yapıcağınızı bilin yeter. istediğiniz herşey zaten onda

birini sevmiştim diye başlayan cümlenin devamı

ona onu sevdiğimi söylemiştim o da benden sevgimi kanıtlamamı istemişti.

hoşlanılan kıza ilk mesaj olarak ne yazılır

ona ne kadar çirkin olduğunu ama onu öylede sevebiliceğinizi söyleyin. size aşık olur...

insana zevk veren basit şeyler

bilmiyorum çok mu saçma ama ben sokakları boş görmekten büyük zevk alıyorum. sanki dünya benimmiş gibi o uçan kuş benim, yarısını görebildiğim deniz benim, o doğan güneş benim, yaprakların hışırtısı, rüzgar ve bu sessizlik benim.

böğürtlen reçeli

bana kalırsa en güzelidir. hem de tüm dertlere devadır. özellikle ağız yaralarına

güzel türk kadınlarının kökenlerinin göçmen olması

göçmenler genelde beyaz tenli , sarı (veya kumral) saçlı ve renkli gözlü oluyolar. kara kaşlı kara gözlü Türk insanından sıkıldıysanız eğer ilginizi çekebilirler. ha bi de biraz daha uzun oluyolar...