bugün

sözlük ahalisine sormak durumunda kaldığım sorudur.

slm nbr cnm diyemem heralde, can alıcı tavsiyelerinizi bekliyorum. evet.
Niğdiyin gardaştir.
Nasilsin? Diye sorman gerek. Her kiz ruh haliyle, nasil olduguyla ilgilenen erkegi sever. Sever derken asik olma anlamindaki kullanisi degil.
Sanki yazmasanız kız için daha hayırlı.
hafız n'aber?
Diz çökerek önüne ılık ılık akıtam, Bir gümüş ibrik ile destine ab-i revan.
Tamburanı tımbırdatayım mı?
what the fuck are you doing .
gece olmuş napıyon bu saatte manasında.
görsel
selam, naber yaa ?

(bkz: paint terk)
görsel
kanka hoşlantı diyorsun yar gitsin. o da hoş görüyorsa seni onaylıcaktır. kasma kendini. insanlar birbirlerine bakınca çakar bazı şeyleri. dünyanın en ideal insanı olduğunu düşünsen bile karşıdakine eskiden tanıdığı iğrenç bir adamı anımsatıyor olabilirsin ve bu yüzden kız seni sallamaz. tabi anımsatma göz önüne getirme değildir her zaman. beyin ve duyguların otomatikman olumsuz etiketi yapıştırır kişi de sorgulamaz ben bunun tipini neden beğenmedim diye. veya ona kanım hiç ısınmadı veya gözüm tutmuyor gibi. bunlar hep tanışıklığın başında sölenen şeyler. o yüzden yardır kanka yaz "uyudun mu" yaz.
Selammmmm hariç hersey yazılabilir.
Selam naber yaa, diyin

insan bir selamın aleyküm der amk, derse yapacağınız bir şey yok.
selamun aleyküm .
(bkz: Ay eveett evet eveeeet)

(bkz: baban şekerci mi)

edit: iğrençleşin iğrençleşebildiğiniz kadar.
selamun aleyküm üstad.
Öyle saçmalamışım ki,hala dalga geçilen mesajımdır.

Genelde saçma ve utanmayla yazılır.
selam, ben harun.
görsel
allahın rahmeti üstünde olsun güzel kız.
Bi arkadaşımın ilk mesaji "antalyaya hic gittin mi?" Olmuştu. Sonra cocugu taslar ve sopalarla kovaladık.

Zorlamayın selam yada merhaba yazın geçin. Kizlar uzerine cok dusen erkekleri cekici ve ilginc bulmazlar bu yuzden dikkat cekemezsiniz.
"Kirpik uçlarına kadar hayran olduğum kadın. Uykulu gözlerinden öpüyorum." diyebilirsiniz. Buna cevap vermeyen kız ya kız değildir ya da allah belasını versin onun.
atlari baglayim mi yoksa batiya dogru surmeye devam mi edeyim ? diyerekten atilacak mesajdir.

hic sasmaz cocuklar biraz kafa hatunsa ceptedir. hayirli isler.
o harika vücudun ve benim mükemmel beynimle dünyayı yönetecek çocuklar yapabiliriz.

(bkz: her şey dünya barışı için)