entry'ler (144)

sevgili bulmak isteyenlere öneriler

nasip, kısmet.

said i kürdinin öğrencilerinin hali

yaşlılıktan yaptığına emin olduğum hal. yoksa bunun dincilikle falan ne alakası var.

2 liraya satılan uzun sucuk

at etidir büyük ihtimalle.

sevgiliyle tel de konuşurken sessiz geçen o 10 sn

çok şey anlatır.

penisin çirkin ve korkunç bir organ olması

çoğu insanın hemfikir olduğu konu. öyle olmasa beğenilmeyen bir durum karşısında sik gibi olmuş denilmezdi diye düşünüyorum. inik hali de kalkık hali de ayrı itici, insanın midesini bulandırıyor resmen.

erkeklerin sadece sevişmeye yaraması

enine boyuna düşünüldüğünde gayet mantıklı bir gerçek bu.
erkek milleti seksten başka önemli bir işlevi olmayan yaratıklardır benim gözümde.
iş hayatı da artık kadınların kontrolünde olduğuna ve artık eve bakma gibi bir durumları olmadığına göre işe yaradıkları tek konu sevişmek oluyor.

kadınlar iyi sevişen erkeklere aşık olur

bir kadın olarak arkasında olduğum iddia. biz kadınlar sevişmeyi iyi bilen erkeklere aşık oluruz çünkü iyi sevişen erkek demek güçlü erkek demek. güçlü erkekler ise kadınların en büyük zaaflarıdır.

türk erkeğinden sabun yapalım rus kızları yıkansın

ilginç bir istek. evet aslında türk erkeklerinden kurtulmak için iyi de bir fikir. hem onlar da bir şekilde rus kızı aşkına kavuşmuş olur fena mı?

recep tayyip erdoğan ı neden sevmiyorsunuz

ilginç bir soru.ilginç çünkü biraz türkiye'DEKi GELiŞMELERi GÖZLEMLEMEN YETERLi OLACAKTIR BU SORUNUN CEVABINA ULAŞMAK iÇiN.

sözlük yazarlarının kullandığı parfümler

olmayandır. parfümü kesinlikle kullanmam ve tavsiye de etmem.

200 tane ruju bulunan 14 yaşındaki kız

olmayan kızdır, götünüzden element uydurmayın efendiler.

türk erkeklerini odun yapalım kış gelince yakalım

ilginç bir istek, ama denemeye değer diyorum. zaten türk erkekleri başka ne işe yarar ki? ne sevişmeyi bilir ne de hayırlı bir işe yarar en iyisi mi bunları yakacak diye kullanmak.

bir insanın kalitesini belirleyen şeyler

şikayet etmemesi vardan yoktan. bu kalite göstergesidir.

uludağ sözlük 2013 yazar ödülleri gecesi

not found denen yazarı kıskanmama neden olan gece. kim bu bende güzel kadın cık cık.

türk erkeklerini tavlamanın çok kolay olması

bir çok kızın hemfikir olduğu durum.

türk erkeklerini tavlamanın çok kolay olması

şaşırtmayan bir durum. zira türkiye'deki abazan sayısını düşündüğümüz de türk erkeklerinin tavlanması gibi bir durum söz konusu olamaz. zaten hali hazırda tavlanmış duruyorlar. bir gel dememiz yeter, hatta bir gülüş. üzgünüm eey türk erkeği çok kolaysınız.

yogurtlu makarna

yerli yersiz mesaj atanlara verdiği en güzel cevap; ''işine bak'' olan yazar. en kötü sinirliyse ve gerçekten çok boktan bir mesajsa gelen; ''siktir git'' de diyebiliyor terbiyesini bozarak. afedersiniz, sevmiyorum yavşaklığı.

ota boka özel mesaj atan ergen yazarlar

hepsine;

''fikrini soran oldu mu?'' ya da

''siktir git'' ya da

''umrumda mı ne düşündüğün?'' ya da

''işine bak'' ya da

''yaz yavrucum sadece yaz'' ya da

''evet lan erkeğim siktir git şimdi''

türevinden cevaplar vermek istediğim yazarlar. öperim. ona göre. tekrar ediyorum, işinize bakın.

bim in en kötü ürünü

le ile başlayan tüm ürünleri.

çok fazla arkadaşı olan insan

enerjisine hayran kaldığım insan.