entry'ler (14)

kış

kutsal olarak nitelendirdiğimiz arınma mevsimi.
Doğanın tamamen temizlenme ve arınma mevsimidir kış. Bu mevsimde doğa, zayıf olan ne varsa şefkatli elleriyle alır götürür ve dünyayı güzelleştirecek olanı saklar, güçlü olanı daha da güzelleştirerek diğer mevsimlere hazırlar.
Özlenendir...

para

Bir or.spu çocuğu (afedersiniz) lidyalı tarafından icad edilen ve tüm dünya tarafından benimsenerek insanların istemediği işlerde çalışmalarına ve b.k gibi hayatlar yaşamasına sebep olan nanedir.
Yaradan bunu icad edenin ruhunu lanetlesin.

replika

Kod gönderen olursa sevineceğimdir.

replika

Hakkında hiç bir şey bilmediğim uygulama.
Birisi sadece bana uygulamayı anlatsa yeter.

2017 lys tercih sonuçları

Marmara üniversitesi iletişim fakültesi hakkında yardım isteyen yeni arkadaşlar benimle istedikleri bilgiler hakkında iletişime geçebilir.
Ayrıca hazırlığı geçebilirlerse ders notları konusunda da yardımcı olabilirim. *

metin 2

https://m.youtube.com/watch?v=bn1YCClRF-g
tekrar, eskisi gibi oynamak istediğim oyun.
Ana server iyice leş gibi olmuş deniliyor ama eski ruhunu koruyan, kalabalık bir pvp server varsa oynanabilir sanırım.

yazı yazmak

Hayatımda en yapamadığım eylem.
küçükken doktor olursun derlerdi, en azından mutlu olurdum. Şimdi zorunlu sözelci olup reklamcılık kazandım.
Hala yazım berbat ayrıca.

kimsenin sallamadigi yazarlar

Sanırım dahil olacağım yazarlar.
Troll olmayınca sallanmıyoruz anladığım kadarıyla.

sözlük yazarlarının whatsapp durumları

Mesaj atmayın, sizden daha önemli işlerim var.

yazarların kırılan hayalleri

Toplasam, ikinci el olarak satabileceğim kadar fazla parçaya ayrılmış durumdalar.
Sahibinden satılık kırık hayaller misali bir hayal kurdum şimdi de...
Bu yolla zengin olunamaz gerçi.

yazarların hayalindeki ev

görsel
Misafir olarak bile kimseleri almayacağım evdir.
(bkz: hepinizden nefret ediyorum evi)

yazarların garip huyları

Sosyal etkinliklere katılmıyorum, arkadaşlarım bir yerlere çağırınca gitmiyorum ve onlara mesaj dahi atmıyorum ama sonra düzenlenen bu eğlenceleri kıskanıyorum, kendimi asosyal ilan edip depresyona giriyorum sürekli.

siverek te atatürk heykeline yobaz saldırı

Haram yemekten göbeği çıkmış ağır yobaz hareketi.
Eğer böyleleri cennete(?) gidecekse bunlarla aynı cennete gidecek insanlara tanrı sabır versin.

yewa psinawo

Hoş gelmiş.
Anlattığına göre kuş gözlemcisi, kelebek gözlemcisi, hayvansever, doğa aşığı, basketbol aşığı, müzik kulağı sahibi, yardımsever, yüzme uzmanı, çalışkan, zeki, sempatik, nazik, genel kültür meraklısı, sporcu kişilikli, sosyal medya kullanımından kaçınan ve tüm bunlara karşın özünde gayet mütevazi ve hoş biri.
Umarım mal mal davranmayıp bu platforma işe yarar bilgiler ekler.