1. 1.
  kimisi nebuladan beri burada olan , kimisi de sonradan sürüye dahil olmuş yazarların oluşturduğu küme. bu yazarlar ekseriyetle dikkat çekmeye çalışmadıklarını , tek amaçlarının bizi cahillik salgınından koruyacak kaleyi güçlendirmek olduğunu söylüyorlar. oysa bu koca bir yalan!

  hani maçlarda ön plana çıkmayan görev adamları vardır ya kimsenin "en beğendiğiniz futbolcu" sorusuna cevap olarak adını vermediği, bana onları hatırlatıyorlar. madem o kadar iyi yazıyorsunuz nick altınız neden üç beş arkadaşınızın günce tarzı entry'lerinden oluşuyor? çok iyi yazıyor olsaydınız elbet sözlükte tanınırdınız. hanginiz "uludağsözlük" denildiğinde akla geliyor? şimdi hiç "ama ben dikkat çekmek için yazmıyorum ki" demeyin. yazdığınız pespaye giriler demek ki yer israfı olarak nitelendiriliyor ya da silik kişiliğiniz o entry'lere yansımış da hiç kimse tenezzül edip sizi araştırma zahmetine girmiyor.

  sonuç olarak bilginin meşalesini taşıyan idealist yazarlar olduğunuza beni inandıramazsınız. herkes yazıyor burda ama bazılarınızın varlığı ile yokluğu bir. "olsa da olur olmasa da" adamları olarak her platformda aynı muameleyi görüyorsunuz, size de bir "hoşgeldin" denmesini istiyorsunuz ve çoğu zaman da bununla yetiniyorsunuz. bu kadar zamandır yazıyor ve kimsenin umrunda olmuyorsanız lütfen "ben iyi yazarım ama polemiğe girmiyorum ondan" yalanlarını bırakın. sadece kendinizi kandırırsınız canlarım.
  1 -10 ... umbertobaggio
 2. 1.
  (bkz: siz kaçın ben onları oyalarım)
  4 -1 ... cavit
 3. 2.
  sözlükte dikkat çekmeyen yazarlardır. herkes dikkat çekecek diye bir şey yoktur .
  3 ... aci biber
 4. 3.
  dimdik ayakta duran, sarsılmaz yazarlardır.
  mucuxxx.
  2 -3 ... uye lol
 5. 4.
  niye lan benim neyim eksik diye geceleri kendi kendini yiyip bitirmiyorsa, gayet iyi durumda bulunan normal bir yazardır, sallanmamak umrunda değildir , reel hayatında da çok ilgi çeken biri olmadığından dert etmez ,yazar, yuvarlanır, gider..
  3 ... joker da
 6. 5.
  uludag sozluk denince tanınan yazarlar 2 elin parmaklarından fazla değildir. bunu söyleyen uludag sozlukte 20'den fazla kaliteli yazar olmadığını söylemektedir.

  ayrıca maçlarda ön plana çıkmayan görev adamlarıysa bu yazarlar, kimsenin sallamadığı, boş beleş, gereksiz yazarlar değildirler. çünkü bilen bilir ki aurelio'nun fenerbahçe'ye en az alex kadar faydası vardır. gs'nin altın jenerasyonunda suat, emre, okan olmasa hagi tek başına hiçbir şey başaramazdı*.

  tanım: kendi halinde yazılarını yazan sözlük yazarı.
  3 ... moltisanti
 7. 6.
  anca lisenin popüler cocuğu ya da amigo kız falansa koyucaktır bu kişilere.*
  1 -1 ... kangaroo
 8. 7.
  (bkz: koca kıçlı tikky kız) niteliğindeki insanlardır.erkek ya da kadın olması önemli değil.davranış biçimi aynı olsun yeter.
  1 -1 ... uypaciyakoverbeni
 9. 8.
  çocukluklarına damgasını vurmuş bu duygunun eksikliğiyle, yetişkinlik döneminde içine kapanık davranan yazarlardır... bazıları hiç sallanmamıştır, bazıları ise hatırlayamayacakları kadar eski zamanlarda beşikte sallanmış da olsalar, parklardaki salıncakların o muhteşem duygusunu tadamamışlardır...

  sallanmamış olmak acıdır, ama biber daha acıdır.
  -1 ... filmkolix
 10. 9.
  (bkz: salla salla salla titret)*
  -1 ... gore gori chapa tipa rota hey