entry'ler (71)

ankaralıların bileceği terimler

ege mahallesi otobüsleri ve kuyruğu. türkerlerin önü.

leopar desenli elbise giyen kadinlar

dişi zalımlardır.

çocukluk totemleri

sabisübyanken hani en büyük dileğimizin bir bisiklet ya da yeni bir ayakkabı olduğu zamanlarda gerçekleşmesini safça istediğimiz şeylerin olup olmayacağını merak ettiğimizde yaptığımız masum totemlerdir. ben bir dilek tutar ve yanımdan geçen arabanın plakasının tek mi çift mi olduğunu tahmin ederdim. laf aramızda hala yapıyorum. ah içimdeki çocuk! totem aynı ama keşke dileklerim bir bisiklet kadar ulaşılabilir olsa...

sakız çiğnerken ciddileşen kız

Bu eylemi gerçekleştirirken hayatında hiç bu kadar ciddi olmamıştır hanım ablamız.tek kaş yukarıda bakışlar sabit. Aklından ne geçiyor diye düşünmeden edemiyor insan

yumiyum

özledim lan seni.

dolmuşta para uzatırken omzunu delen teyze

arkanızdaki teyzenin bir hışımla omzunuzu delmek suretiyle para uzatmanızı istemesidir. dalgın dalgın otururken arkadaki manyak kadın sizi dürter pardon deler birden ne olduğunu anlamadan parayı gözünüze sokup şurdan bir kişi evladım der. hay senin evladına diyecek gibi olursunuz sonra kadıncağızın yüzünü görüp vazgeçersiniz.

ben haric herkez mal

herkes yerine "herkez" yazarak önermesini kendi eliyle yalanlamış yazar.

işsize sorulan sinir bozucu sorular

eee evladım okudun da ne oldun?
ayy canım ataman olmadı mı daha?
çalışıyor musun sen yavrum? tüh tüh ne olcak bu gençlerin hali onca yıl oku boşta gez..
bilmem kaç tane memur ataması olcekmiş haberin var mı? diye uzayıp giden insanı çileden çıkaran bu zor süreci daha da zorlaştıran insancıkların sualleridir.

gecenin tek şarkılık özeti

ölümler çıplak gelir.

şirinler türk olsaydı olabilecekler

hepsi bir arada bu kadar mutlu yaşayamazdı. bunun sağcısı olurdu solcusu olurdu alevisi,sünnisi,lazı, çerkezi,kürdü. hepsi birbirinin ümüğüne çöker iki günde toz duman olurlardı.

türk erkeklerinin nataşa uzmanlığı

başlığın içeriğini anlayamayan yazarcığın yorum yaptığı durumdur.

türk erkeklerinin nataşa uzmanlığı

türk erkeklerinin hayatında en çok bir kere rus kızı görüp konuşmasa bile onlar hakkında bilirkişi kesilmesi halidir. vay efendim rus kızları çok sempatik,anlayışlı, kaprissiz ... lan bizim köylüü sen hangi ara test ettin bunları. türk kızlarının da bi italyan sevdası, gördüğünden değil he biri demiş zamanında o da laf olsun diye söylüyo. önce kendi ecdadının cinsini tanı sonra öteki medeniyetlere geçiş yap güzel yurdumun güzel insanı.

hayat sen ne çabuk harcadın beni

insanın dönüp ardına baktığında söyleyeceği mantıksız olan aslında en mantıklı yorumudur.
yorumu bile saçma oldu.

içini dökmek

döksen de bitiremezsin dolar taşar kelimeler yetmez duygular ifade edemez. bunalırsın sıkılırsın isyan edersin umut yoldaşın olmaz güvenemezsin sevemezsin duyamazsın hissedemezsin. gelip yakana yapışır seni mahveder dökmek istediklerin. bıkarsın usanırsın anlatsan anlamaz, onlar anlatır sen dinlersin aslında dinlemezsin ya da bir yerlerde kendini bulursun. hayat sen ne çabuk harcadın beni...

bakire pkk lı kız

ruhu orospudur.

uludağ sözlük yazarlarının fiziksel özellikleri

sözlük yazarlarının vah haline.

dilara gönder in gülme krizi

bu sabah q7 ile ilgili haberi okurken içine düştüğü durum. yarıldı kızcağız desek yeridir.

yaza özlem duymak

ağır geçen kış aylarında değeri daha da çok anlaşılan bu mevsimi dört gözle beklemektir.

perfume

bir seri katili anlatsa da konusu ve kurgusu ile diğer filmlerden ayrılan, film arşivlerinde en üst sıralarda bulunması gereken yapıt.

asdfghjkl

ergen tribi.