1. 3284.
    spotifydan gordugum kadariyla, eski eşi kolera ile ortak yaptigi 2 albumu diskografisinden silmiş bulunmakta.
    (bkz: ikimizi anlatan bir şey)
    (bkz: bendeki sen)
    ikimizi anlatan bir şey yine iyi bir albümdü. içinde kendim için, monotonluk maratonu basta olmak uzere saglam parcalar barindirmakta ve genel itibariyle kendini dinlettiren bir album. ama bendeki sen neydi öyle ya, samplelar klavyeyle yapilmis pavyon havalarına dımtıs eklenmiş gibi, sözler nakaratlar ilahiden hallice. hele icinde (bkz: onları da anlıyorum) adında bir şarkı var ki intiharlık.
    1 ... nexus24
  2. 3285.
    her an kulağımdan gitmeyen o (bkz: ateşten gömlek) adlı şarkısının müziği ve sözleri.
    sago'ya kulak ver.
    ... vasat 1 troll
  3. 3286.
    Tanıdığım en büyuk trollerden biri.

Müslümanları iyi kekledi yıllarca.
    3 -2 ... kasas
  4. 3287.
    Küfürbaz gizemli hamsi.
    1 -1 ... eflathun
  5. 3288.
    yaşı 30 yaklaşanlar istisnalar kaideyi bozmaz parçasını iyi bilir. dilinize dolandın mı bir daha kolay kolay unutamazsınız.
    3 ... hodri baykam
  6. 3289.
    Adama artık eskisi gibi değilsin dedikçe yoldan çıkmaya başladı. "Bence" artık eskisi gibi hissedip yazamıyor o sebeple elindeki birkaç şeyden vazgeçip, hissetmeye çalışıyor. Yorumlara verdiği cevapları okuduğumda da eski sago nerde sorularına ters cevaplar vermeye başlamıştı. Yok eski sago artık yok gerçek sago bu,eskileri de ben sevmiyorum, o zaman dinleme VS. Melankolik rap yapamıyor artık. Onu geçtim sözlerinde anlam derinliği bile kalmadı. Neyse, eskileri dinlemeye devam.
    2 ... hayatarabam
  7. 3290.
    Ataist olduğu için gözüme girse de, özünde hala zibidi.
    ... kivilive
  8. 3291.
    2013den önce ki şarkılarını dinlemeye çalıştığım türk rap müzik üreticisi.
    -1 ... redkidin delikli golgesi