bugün

başlık silindiği için entry'nin silinmesi.
başlık: umit

entry: bişeyler yazıcaktım, baktım benim yazıcaklarımı daha önceden yazmış.

silinme nedeni:(20.03.2008 22:05) Entry kesinlikle tanım içermelidir. Aksi halde silinir.

moderatör notu: kısfmet.

benim notum: tanım aslında entrynin içinde gizli değil mi? 'benim yazmak istediklerimi daha önceden yazmış yazar' tanımı nasıl olur da anlaşılmaz ve format dışı olarak kabul edilir, anlamadım. sözlük gammazlarını ve silicilerini kutluyorum. ben sadece yazmak istedim işte ama olur öyle napalım.
"aklınıza gelen her cümleyi ya da sloganı başlık olarak açmayınız" diye buyurdu mod...
(bkz: hadi ordan siyasi şey seni) *
moderatorlerin lafı döndürüp dolaştırıp zihniyetini belli ettiği, korkak, bir o kadar da saçma silinme sebeplerinin tümü, silik mesajını okuyan yazarı ise olmaz bu kadar diye isyan ettirir.
(bkz: neden olmasın)
#3347904 uri geller

elin şaklabanının, sahtekarının türkiyede adam yerine konmasının son örneği. diğer örnekler için (bkz: paris hilton) (bkz: victoria silvsted).

(02.05.2008 16:37) Entry hakaret, küfür, ağır derece argo içermemelidir.
hakkında bu kadar entry girilince öldü sandığım bidi bidi. espirisi bu tabi. biraz ilginç sanırım. acı çektirmekten zevk alıyor insanlara kurallar koyuyor falan uymazsak cezalandırıyor. vuu korkunç. tabii öyle olacak yani herkes mutlu olsa herkes iyi olsa olur mu güzelliği kalmaz hayatın sora yukardan izlemesi zevkli olur mu. reyting meselesi. biraz düzelince ya biyerde bi deprem ya bi savaş falan tuzu biberi bunlar işin tabi. canım ne öyle şirinler köyü gibi mutlu mutlu olur mu töbe töbe.

Entry hakaret, küfür, ağır derece argo içermemelidir

hakaret, küfür hiç birini göremiyorum alla alla , ilginç.
başlık sol frame in kapalıya dönmesi

yedi kisi birlesip yedi gol atmak eyleminin esrarengizliğini aynı derecede muhteva eden kelebek etkisi hareketi. durduramıyoruz...

(bkz: portakal soyulurmu)

silinme sebebi: başlık-entry uyumu

pek ala uyduğu için gediğin üstündeki taş kaldırılıp atılmıştır. bravo objektif moderasyon diyor ve devam ediyoruz....

(bkz: ekinler dize kadar)
başlık: seks

mükemmel olduğum konulardan sadece biri.
(19.07.2009 16:57)
# Sadece yazarı ilgilendirecek derecede subjektif entryler silinir.

---

nasıl yani!? sadece beni değil herkesi ilgilendirir bu durum ha-ha! haa bu entry'yi masturbasyon başlığına yazsam haklılık teşkil ederdi.
bir yazarın nick altına girdiğim entry idi bu;

sinirlenmemesi gereken sözlük kullanıcısı. hakaretler filan hoş olmuyor. biz hiç sinirleniyor muyuz yavrum yaptığın onca abukluğa rağmen. neyse benimkisi tavsiye. uçururlarsa üzülürüm bak.

silinme sebebi: - entry ağır derecede küfür zart zurt içermemelidir
- diğer sözlük yazarları ile polemik zart zurt oluşturabilecek entryler silinir

şimdi öncelikle; gammazlayan dost biliyor ki iş bu nick altı entry edilen küfürler üzerine girildi. bunu bilmesine rağmen bu entryi hangi mantık çerçevesi içinde gammazladı onu bana bi özelden şeyetse süper olur.

abi bu kadar olmaz yeminle. küfür içermemeliymiş. arkadaş birisi bana bu entrydeki küfürü yahut hakareti göstersin allah rızası için. ben miyop muyum reis? öyleyse söyleyin gideyim bir gözlük edineyim.

kendi nick altımda polemik yaratma potansiyellerini yarıştıracak olsak bunların eline havada karada verebilecek entryler var hacım ayrıca. onları da bir görün. bu entryde polemik yaratacak bir hava olsaydı bugün ilgili nick altına girilen ve az önce sildiğiniz entryler içinde en az biri buna cevaben yazılırdı. o sildiklerinizin hiçbirinde bu entrye cevap verilmedi.

o değil de entryde eline vermek deyimini kullandım o ağır hakaret sayılır mı ki lan?

te allam ya!
tamamen hayali, olmayan bir yazar uydurup ona dair başlık açtım, başlığa benden sonra 4 entry girildi. benim entry ağır hakaret gerekçesi ile silindi.
demek ki neymiş: olmayan yazara hakaret etmeyecekmişiz.
başlık: 28 şubat
sebep: sadece yazarı ilgilendiren iletiler silinir.

--

e anlamlı işte, doğru söylüyor? di mi? mesele orada değil. ben de zaten başka iletilerin anlamsızlığı için ironi yaptım ama benimki silindi, onlar duruyor.

--spoiler--
örnek :
eski sevgilimin doğum günün 1 gün sonrasıdır.
(bkz: 28 şubat/#23012554)
en güzel gün. doğum günüm iyi ki doğdum.
(bkz: 28 şubat/#22997273)
iyi ki olmuştur.
(bkz: 28 şubat/#22560308)
--spoiler--

bunlar sadece benim yazdığım sayfadaki birkaçı.

not: ilerideki bir fi tarihinde yukarıdakiler de ben dedim diye silinirse laf atmak yok ha.
görsel
Bu ne AMK

Neresi forum chat bunun.
(bkz: Sözlük formatı)
görsel
Daha ne desin adam. Tanım yap diyor.
Gereksiz entryleri silmek çok yerinde harekettir. Oscar Nobellik olaydır. elinize sağlık