entry'ler (72)

en uzun çalışma saatlerinin türkiye de olması

saat 5'de işbaşı yapalım saatlerin ayarlarıyla oynayıp daha yavaş çalışmasını sağlayalım böylece daha çok çalışalım güneşe ara kablo atalım batıncada ışığından enerjisinden yararlanalım çalışalım çalışalım hep çalışalım diyen enerji bakanına hatırlatılması gereken gerçektir.

bonny food

eskişehir şubesini yakın bir arkadaşım açmıştır.

tek cümlelik aşk tanımlamaları

seni çektim içime...

bir kadının en savunmasız olduğu an

katılıyorum (bkz: )uncle sam

rüzgar

oğlum olursa koymayı düşündüğüm isim.

sizce sizi işe almalı mıyız

- beni işe almalı mısınız yoksa almamalı mısınız yada beni işe sarımsaklasanızdamı alsanız yoksa sarımsaklamasanızdamı alsanız.

+ kim çağırdı bu manyağı iş görüşmesine amk.

seni seviyorum diyemeyip farklı yoldan göstermek

ilk etapta sevgi olmaz zaten hoşlanırsın onu tanımaya başlayınca seversin ve seni seviyorum diyemiyorsan cümleye şu şekilde başlayabilirsin "ben birinden çok hoşlanıyorum" dolayısıyla oda soracaktır kim diye
sende onu tarif edersin anlar.

kız arkadaşı olmayan tıpçı

Tıpçılar okulu bitirmekle çok meşguldür kardeşim onun için bütün sosyallikleri kaçırırlar. Dolayısıyla kızlarla olan münasebetleride çok azdır bunların okulu bitirip çalışmaya başlayınca birden kendilerindede bir penis olduğunu hatırlarlar fakat kız tavlama olayından uzak kaldıkları içinde nasıl kız tavlandığından haberleri yoktur. Saçma sapan işler yaparlar genelde hemşirelere sararlar çok feci rezil olanları vardır bunun yanında harbi karizma olanları karı kız olayında uzman olanlarıda yok değildir ama azınlıktır.

derdiyoklar kahvesi

Bir dakika ya bu derdiyoklar sakın derdi-yoklar olmasın gelenin derdini yoklamak da olabilir lan.

derdiyoklar kahvesi

bizim ilçede bu isimde bir kahvehane var lan çok ilginç ama bir numarası yok bildiğin sıradan kahvehane. Gerçekte böyle biyer olsa hiç derdi olmayan adamlar girebilse sadece kimse giremezdi herhalde, girende çok merak edlilirdi herkes bakardı kim lan bu adam hiç derdi yokmuş vay amk.

sevgilinin yüzüne söylenemeyen sözler

iyisin hoşsun beni mutlu ediyosun ama bazen acayip sıkıyosun "bi siktir git artık diyesim geliyo sana" denilesi sözdür.

cehennemin girişindeki olası yazılar

tabelayı simsiyah bir is kaplayacağı için okunamayacak olan söz.

yeni birine alışmak

yeni birine alışmak herzaman eskisiyle kıyaslamaktır.

bu bir kanka ilanıdır

Bakma sen kankanın önemi büyük üstad; kanka gidince birçok arkadaşın olmasına rağmen çok kötü yalnızlık çekersin, şuan içinde bulunduğum durum budur. Kankam dediğim insan malesef iş nedeniyle başka bir şehire gitmek zorunda kaldı. Gittiği anda anladım vaktimin büyük bir kısmını onla geçirdiğimi baya baya yalnız hissediyorum kendimi ve yeni bir kanka arıyorum kendime kız erkek farketmez kanka özelliklerini taşıyan birisi olsun yeter kankanın benim hayatımda önemi büyük acayip derecede değer vereceğime söz veriyorum.

evlenilmemesi gereken kızlar

çok güzel kızla evlenilmez.

silah taşımak ve kavga etmek

bazı beyni gelişmemişlerin delikanlılıkla bağdaştırdıkları durumdur.

sözlük yazarlarının en son izlediği filmler

piyanist.

ismail abi

senin ağzından çıkanla kulağının duyduğunun aynı orantıda olmadığının farkında mısın acaba erdal abi.

yaşamaktan soğutan anlar

istemeyerek de olsa orta yaş grubu kadınların dedikoduları menzili içerisinde bulunmak ve o nükleer dedikodulara uzun süre maruz kalmak.

hepimiz megan foxuz

100 basan türk kızlarımız var sikinizde büyüttüğünüz kadar güzel değil.