bugün

entry'ler (66)

mason kürt yahudi alevi solcu

"keske olsam" dedigim sifat birikimi...

kurtlerden nefret etmek

"kurt turk hepimiz bu vatanin evladiyiz" dedikten sonra, pekce yapilan hareket...

impala

en son modeli en kotu olan araba...

şehit haberlerini görmezden gelmek

uzucu bir durum..

sehitlik olayina dinsel olarak inanmasamda, kendi istegi ile veya istegi karsiti harb'e gonderilen ve orada hayatini kaybeden insanlarin hayatini kaybettigi ulkesinin insanlarin tarafindan taninmasi ve anilmasi lazim...

bu konuda Turk milleti olarak cok geriyiz ve kendimizi cok milliyetci zannediyoruz...

adam gitti senin ulken icin savasirken hayatini kaybetti....adini bil o adamin en azindan...

tanga giyen bir erkekle sevişmek

"cok uzuldum senin icin kiz" diyecegim olay..

cinsellik olmasa yinede evlenir misiniz

90 yasinda olsam evlenirdim diyecegim soru...

zencilere kibar dilde ne denir

ABD de "Afrikali-Amerikali" deniyor, Turkiye'dede "Afrikali-Turkiye'li" mi demek lazim acaba?

iran ın uzaya maymun göndermesi

uzaya maymun veya baska bir seyin gondermenin ne kadar zor oldugu hatirlatan baslik....

dunyanin cekim gucunden kacip uzaya cikma icin yukariya dogru, saniyede 11 kilometre gibi bir hiza ulasmak lazim..yani Levent'ten Osmanbey'e 1 saniyede varmak gibi olay....istanbul'dan izmir'e 40 saniye gibi bir sey de olabilir bu...

kolay degil desem abartmis olmam....

kürtlerin iq seviyesi

aslinda Turklerin veya Macarlarin IQ si ne kadar diye sorduracak bir baslik....

bilimsel olmiyan bir soru...

hele hele sirf yogurt ve hali dan baska icadi olmiyan bir milletin sormaktan cekinmesi gereke bir soru.......

altinda giydigi donun bile hristiyan veya museviler tarafindan icat edildigi insan toplumunun baska milletlere yukardan bakmamamasini istedigim baslik.....

(bir kurt'un IQ si dusukte seninki ne kadar merak ettim)

ateistler kusura bakmasın bir şey söyleceğim

"kendinizi müslümanlardan daha zeki sanıyorsunuz ya.
--yok boyle bir sey..zannetmiyorum...

"kendizin bir insandan daha zeki olduğunu söylemeyin.'
---yok boyle bir sey, soylemedim hic...

"sakin ol" deme gereken bir baslik....

iğrenç insanlar

ornekler:
RTE
ISIS uyeleri
Tum irkcilar
..

berkin elvan

bir cocuk..bir insan....birsinin yavrusu....kendi yavrum olsa idi dunyamin kararacagina emin oldugum sahis.....

olayin en kotu tarafi, ulke liderinin, uzuntu dilekleri yerine bolucu aciklama yapmis olmasi...
dunya medyasinda bizi rezil etti RTE'nin olum sonrasi demecleri...
bir filistinli cocuga agliyan gozlerin, kendi vatandasin olan bir TURK yavruya nasil aglamaz hocam...
sen nasil bir seytansin REJEB?...senin yuzunden cehenneme inanasim geliyor....

müzik dinlemeyi sevmemek

muhtemelen, bir ruh hastaliginin gostergesi...

cips yerken televizyonu duyamamak

cips leri koka kola ya batirip sorunun giderilebilecegi durum...

ben evlenmem diyen kız

"tamam kizim, evlenmek istersen haber ver" diye karsilik vercegimiz durum...

dininden dönenleri öldürün

tamam...eger oyle bir kural varsa... zaman dine girenleride oldurmeli..tam esitlik olsun....(sakadir bu)

saka bir yana, cok korkutucu bir durum..orta cagi animsatiyor...

herkez birbirinin inaninisa saygi duysunki, kardes kardes yasiyalim...

ibne

"got" cu bir milletin, ona buna "ibne" demesi komik....

izlemlerime gore, kendileri gizli gay olan insanlarin cok kullandigi soz... gay lerin sokaklarda fahiselik yaptigi toplumlarda, mutlaka gizliler vardir.. alanin olmadi ortamda satan olmaz...

belkide iclerindeki gizli ve sakli hislerini hatirlattigi icin, acik gay lere o kadar dusmanlik var...

kendi seksuelitesine guven duyan bir sahis, baskasinin seksuel secimine niye o kadar karsi ciksin yani?

hitler gibi sikilmek isteyen türk ırkçısı

O irkci erkek ise bu olayin pek erotik olmiyacagini dusundugum olay...

fakar bayan ise, olabilir....sormak lazim.fakat genelde irkcilar erkek oluyor, o yuzden baska turlu kotuluk dusunelim lutfen..

mamafih, o irkci ayriyetten gay ise, belki isteyebilir..genelde irkcilik bir cesit klozet gay oluyorlar...

ABD de gay lere nefret duyan ve cok tutucu bir dini adami, televizyon kamerlarina havalaninda, yurdisina "rentaboy.com" sitesinden bir oglan kiralayip tatile cikarken yakalamisti...

dunya garip....

uludağ sözlük cahil yuvasıdır

aynaya baktikca dogru oldugunu anladigim baslik...

o kadar bosu bosune masterlar almis, okula gitmis, yabanci dil ogrenmis, kitap okumusum...anlasilana gore cahilim...

yaziklar olsun bana......

kocasına prezervatif alan kadın

4 cocuktan sonra "yeter ama" diyen kadin...