bugün

entry'ler (51)

duşa girmeye üşenip girince çıkamamak

Bana az önce bundan oldu.

bir başkadır

Dizinin her sahnesi ayrı bir fotoğraf karesi gibi. Sanırım sevdiğim tek yanı bu

sözlük yazarlarının itirafları

Şu dünyada hiç sevilmedim ama hep sevdim. Bu da benim ömürlük lanetim sanırım.
Edit büdüt

türkçedeki en güzel kelime

(bkz: hissikablelvuku)

ulucuların yılbaşı planları

3 lt Rus şarabı, meyve, çerez tabağı vs. Annemle olacağım. En mükemmel yılbaşı.

yeryüzünden acilen silinmesi gereken şehirler

Arkadaşlar saçmalamayın. Tabii ki Yozgat.

perşembe gecesi yapılan banyo

Anlamsızdır.

sözlük yazarlarından aforizmalar

Bir insanın yüreğine dokunamayacaksanız, karşınızdaki insanla saygı çerçevesi içinde iletişim kuramayacaksanız, kendi içinizdeki savaşların faturasını çocuğunuzdan/eşinizden çıkarmaya çalışacaksanız siktir olun gidin evlenmeyin. Kimse sizin höthötlüğünüzü ömrü boyunca çekmek zorunda değil.

aşkın tarifi

bence en güzel aşk tanımını nate ruess abimiz (bkz: fun) yapmıştır.
''My heart is breaking for my sister
And the con that she called "love"
And then I look into my nephew's eyes
Man, you wouldn't believe the most amazing things
That can come from
Some terrible nights''

Adım at desen atamam o kadar sarhoşum, ama uyuyamıyorum sözlük. Yardım

desmont

alerjik rinitim var. normal şartlarda bahar aylarında, gezegenin mevsimsel dengesi kaydığı için hemen hemen her ayda polenler, polenler dışında mantarlar ve hayvansal tüyler hapşuruk hapşuruktan daha fenası burun yanması ve kaşıntı yaptığından dolayı doktorumun 2021'e kadar astım raporuna işlediği hayvan gibi uyutan ilaç. insomnia'dan dert yanıyorsanız ilacınız desmont arkadaşlar. çünkü 10 saate kadar uyutabilecek kadar ağır bir sakinleştirici etkisi de mevcut.

bira içmek

Hamallıktır. Sürekli tuvalete gidersiniz. Hem keyfiniz yarıda kalır hem de maya vardır içinde. Maya da bildiğiniz üzere canlıdır. Böyk.

oy ve ötesi

T3 sisteminde desteğe ihtiyaç var arkadaşlar. Alın bilgisayarınızı çerezinizi, geçin t3'ün başına. Mazbatayı alana kadar mücadeleye devam

neden uyumadın bahsetsene biraz

Bir mesaj yazdım, ama göndermeli miyim bilmiyorum ve bu da beni geriyor. Gerginken uyuyamam.
Edit: günlerdir beni rahatsız ediyor, biraz da onu rahatsız etsin diyerekten gönderdim. Umarım sabah uyandığımda pişman olmam. Lütfen olmayayım çünkü.

seninle şöyle olabilirdik

seninle mutlu olabilirdik, kimi zaman olduk da. ama ben seninle sadece mutlu olmak için değil her duyguyu birlikte yaşamak istemiştim. ben seninle mutsuz da olmak istiyorum biliyor musun? bilmiyorsun çünkü benden uzaklaşmak istedin. ben bana seni seviyorum diyip de gideni ilk defa görüyorum. hoş bir çok ilk duyguyu da seninle yaşadım ama konumuz bu değil. olaya baştan başlamak istiyorum çünkü seninle ilgili olan detayları şu an canımı çok yaksa bile çok seviyorum, saçma ama hoş bir rastlantı mesela aynı gün doğduğun bir insanla tanışıp ondan hoşlanıp belki ilk konuşmadan sonra aşık olman. evet belki o gün yanımızda olan insanlar gereksiz ayrıntılardı ama onlar sayesinde tanıştığımız için önemliydiler. ya da sadece ben öyle hissettim. şu ara ne doğru ne yanlış kestiremiyorum. bir motosiklet kaza/intiharı geçirmiş 4 ay komada kalmış, 1, 5 ay tekerlekli sandalye ile gezdikten sonra, koltuk değnekleriyle yürümeye başlamıştım. işte koltuk değneğiyle yürümeye başladığım zamanlarda tanışıp yakınlaşmıştık. şimdi yazarken bile içim acıyor bir çocuğun başına gelebilecek en kötü şeyi aile denilen toplumun en küçük yapısı yüzünden yaşadığın için çok üzgünüm, keşke o zamana gidip yaşadığın bütün kötü olayların olmamasını sağlayabilsem ama elimden böyle bir şey gelmiyor. yaralarımızı birbirimize açtığımız için mi bu kadar bağlandım sana yoksa bağlandığım için mi kendimi sana açtım inan bilmiyorum sadece aşık olduğum içindi sanırım. ama seni annemle tanıştırdım burdan hem bağlandığımı hem de aşık olduğum gerçeğinin sağlamasını yapmış oluyoruz. annem pek beğenmedi içinde olduğumuz ilişkiyi ama sesini de çıkarmadı. - evet yanipsonenmodemisigi burdan bu ilişkinin doğru bir karar olmadığını anlayabiliriz ama anlayamayız çünkü neden anlayalım dimi?- tanıştıktan 3 ay sonra bir kavga ettik konuşmamaya başladık. ama kafamın içinde hep "potansiyelinin farkına var" cümlen dolaştı. hep yarım bıraktığım tamamlamayı reddettiğim tedavimi tamamladım bu ufacık cümlen sayesinde. sana şu an bile ne kadar teşekkür etsem az bunun için. demek ki o zaman bile seni içten içe seviyormuşum da farkında değilmişim. çünkü ben kimsenin sözünü dinlemem bilirsin. 4-5 ay sonra bir gün çıkıp "hayatımın en derin yerindesin ama bu duyguyu tek başıma değil seninle yaşamak istiyorum" dedin. yaralarına merhem olamam ama yaralarını unutabileceğin zamanlar yaşatabilirim" demiştim sana hatırlıyor musun, hala arkasındayım bu sözümün sevgilim yaralarını iyileştiremem ama zamanla geçerken yanında olabilirim. buna emin olabilirsin. çok eğlendik beraber, diziler izledik filmlere gittik bazen de hiç bir şey yapmadık. hiç bir şey yapmadan karanlığın içinde kaldık. bu senin için çok büyük bir adımdı çünkü sen karanlıktan korkarsın. bu benim için de çok büyük bir şeydi. evet haklısın son zamanlarda çok depresiftim çünkü tedavim çok zorluyordu ve sende hiç yardımcı olmuyordun. hayatımın en güzel 5 yılını yaşadım seninle. bugün çıkıp arasan yalandan da olsa seni seviyorum desen, seni seviyorum demene bile gerek yok yanımda olduğunu hissetsem seni affederim. çünkü seni seviyorum.

Yan komşularımın çok renkli bir seks dünyası var. Bir gün banyoda sevişiyorlar diğer gün mutfakta diğer gün yatak odalarında. Nerede olduklarını inlemelerin yakınlık ve uzaklığına göre anlayabiliyorum. Acilen yalıtım yaptırmaları gerek.

Yıllar sonra twitter profiline denk geldim. En son tweetin birlikte çekildiğimiz bir fotoğraftı. Yıl 2015 felan. Üstünde yaptığımız muhabbetlerden biri yazıyordu. Seninle oturup saçma sapan muhabbetler çevirmeyi özlemedim diyemem. Bu da böyle bir anımdır.

istanbul

Bütün olumsuzluklarına rağmen yine de sevmeye devam edeceğim şehir sanırım. Seviyorum uleyn.

getcontact

Ben de baktım. isim soyisim olarak kaydeden var. Bir kaç kişi papaz diye kaydetmiş. (Lisedeyken lakabım papaz idi.) iki kişide de adımın yanında kalp var. Birini biliyorum, sevgilim olur kendisi ama ikincisi platoniğim sanırım. Uygulamanın esprisi bu kadar.

sözlük yazarlarının sabahki işleri

Muhtemelen hiç bir şey. Saat sekiz gibi uyuyup akşam üstü dört beş gibi uyanıyorum son zamanlarda. Hem işsizim hem de ayyaş. En son okulunda işinde gücünde bir insandım ben, ne ara işler bu raddeye geldi anlamadım. Sözlük galiba depresyona girdim.