bugün

entry'ler (26)

sözlük yazarlarının sketch toy çizimleri

http://sketchtoy.com/60187376

bugün atletizm için ne yaptın

30 tane şınav çektim.

sözlük yazarlarının şu an yazmak istedikleri cümle

Türkiye, Brezilya'yı yenerek galibiyet ile uğurlanması tek arzum.

ben bu yazıyı okumayı sevmeyenlere yazdım

Bende okumaktan nefret eden tiplerdenim aksine bir durum olarak yazmayı hatta zevkle yazmayı seven biriyim. Okumayı nasıl sevebileceğim acaba?

12 kasım 2014 türkiye brezilya maçı

Maalesef bize tecavüzün nasıl olduğunu öğretecekler galiba.

bir erkeğe ne alınır sorunsalı

Ben modayı takip ediyorum çok güzel yeni cüzdanlar var. Cüzdana değer veren biriyse alınabilinir. Yüzük'de alabilirsiniz. Erkek adam yüzük takmayı her şeyden çok sever kendisini simgeleyecek bir tasarım yüzüğü olabilir mesela.
Edit: Ben ilk öğretimde Hocama kolonya bir paket sigara alır gazeteye sardırır hediye ederdim.

diziyi 2 dakika kaçırmak

insan davranışlarını anormal türde etkileyen saçma sapan takıntıdır.

seni köpek siker gibi sikicem oruspu

Kötü ağız diline sahip aptal erkek modeli. Terbiyesiz yetiştirilmiş aynı zamanda kötü ortamlarda yetişmiş erkeklerin kadınlara karşı kullandığı malca küfür.

bir erkekle aynı evde kalan kızın amacı

Aşktır belki? Erkek ne düşünürse düşünsün kız sevdiğinden gitmiş olabilir ama sen ona taciz davranışların ve sözlerinle ancak kaliteni düşürürsün. Ne yazık ki kızların doğasında var ama o kız seni sevmeye devam edecektir.

kendi ırkıyla övünen insan

Hocam baştan aşağı dökmüşsünüz helal olsun çok haklısınız. Ama tek bir yerde takılı kaldım hocam benim bahsedeceğim kesinlikle anlatmak istediğiniz konu bu değil sadece bir yerde yorumladığınız yazıya dikkat çektim bu gezi olayları abartı değil mi sizce kesinlikle beni yanlış anlamayın akp'yi veya bir başkasını savunmuyorum burada size. Benim düşüncem orada olan insanların yarısı ülkemizi karıştırmak pkk yandaşı insanlardır. Yarısının çok az kısmı ise merak konusu ailesi tarafından yetiştirme şekli asker, polis, ülke düşmanı olarak gittiğini düşünüyorum. Tabi ki Ülkemize sahip çıkacağız, pankart açıcağız kendi düşüncelerimizi haklı haksız yönlerini onlara göstermeye çalışacağız, protesto edeceğiz. Ama bir kişinin malına zarar vererek onu linç ederek olmaz. (Anlayışlı ve bilgili yorumlarınızı bekliyorum hocam)

kuru fasulyeden başka bir bok bilmeyen kadın

Yeni bir eş düşüncesini güçlendirir. http://galeri.uludagsozlu.../r/kim-kardashian-703425/

pardon ama türkiye maçta kesin yenilecek

Maçı izleyen için büyük bir pişmanlık olacağı düşüncesi.

sıçarken sözlüğe girmek

Yanında bir sigara yakıp içmek düşüncesini akla getirendir.

görsel numarası sallamak

Beyler .s .s
http://galeri.uludagsozlu...bul-hanimefendisi-703372/

şikeli maçları araştıran

Şikeli maçlar almak isteyen fakat bir türlü güvenemeyen kişidir.

gecenin sözü

''Benim için yazarlığın sırrı nereden geleceği hiç belli olmayan ilham değil, inat ve sabırdadır.''
Orhan Pamuk

04 53 te hala uymayan yazar

4 saat sonra uyanması gereken üniversite'ye gitmesi gereken öğrencidir. Hiç uyumaması derste uyuması itina ile tavsiye edilir.

motosiklet

Hele birde hysung GT250R oldu mu vazgeçilemez. Ama 2 tekerleği ve hız aşımları yüzünden kazaları çoktur. Allah motosiklet kullananları korusun.

kaç para ulan bi meme

Duruma göre değişir tip varsa ucuza kapatırsın.

türklerin üreteceği akıllı telefona isim önerileri

Farklılık yaratacaklarını düşünmüyorum. turktel.