bugün

entry'ler (190)

ekşi sözlük ten uludağ sözlük e göçen yakışıklılar

Geldim ama öle ahım şahım bir yakışıklılığım yok,yaşta yürüdü hafif..benden size ekmek çıkmaz ..

ekşi sözlük

Ekşiyi kapatan bize neler yapmaz diyerek yıllar sonra uludağdaki ilk entrimi girmiş bulunayım..

dış işleri bakanlığının abd ye seyahat uyarısı

Dostlar alışverişte görsün..

fatih terimin masörü af etmemesi

Olay farklı,prim değil..

ekşi sözlüğün kapanmasına sevinen yazar

Kapanmaz,kapanamaz..dürümcü onları dürer,ambalajlar paketler.ne güzel kafiye yaptım.

birikimiyle kızının göğüslerini yaptıran baba

Baba değil sanki pezevenk..Lan hiç bir bokta ortamız yok.

solcu kafası

Faşist, tecavüzcü ve önemlisi din kisfesi altına sığınmış hırsız kafasından iyidir

sıçtık çaktırmayın

ilkokul terk adama yazdırılmış bir metin gibi amk..

cumaya halk parası ile alınan mercedes ile gitmek

Halkın partisi CHP'linin yapmayacağı eylemdir.

şekerbank

Şube kapatma olayını ilerletip bölge müdürlüklerini de kapatmakta olan,hızla küçülen, personel çıkarmaya devam eden yapı.

daltaşak sokakta koşmanın yasak olduğu ülke

Değil mi?çık bi koş aslında deneme amaçlı..ilk döndüğün köşede bir köşe başı stayla gençlik emanet ile tanıştırır seni..böle özgürlük olmaz olsun..

ölümsüz hissi

Ben de var bu duygu.Sanki böle herkes gidecek ben kalacakmışım gibi..Belkide o kişi benimdir.itiraf ediyorum bende ölüm korkusu var altıma sıçacak gibi oluyorum düşününce.Böle sanki aklım havalanıyor gibi..

berberlerin tıraşa 15 tl alması

Ben bir kere sıra beklememek için başka berbere gitmiştim.10 tl e kesiyorum abisi dedi.Kulak kıllarımı yakarken pamuk az kalsın kulağımda kalıyordu.15 olsun kulak duysun amk..

şekerbank

Bu dönemde cayır cayır personel çıkaran,şube kapatan banka.Krizde personel kıyımına gitme konusunda en önde bayrak sallamakta şu sıralar.Müşteri olarak zaten uzak durulması gerekmektedir.60 küsür yıllık kurum kültürü oluşmamış bir yapıdır.

galatasaray da ikinci mancini dönemi

olursa sevineceğim durumdur.

ayın ne işe yaradığı sorusu

bu soruyu cevaplayabilmek için önce aya gitmek gerekir diye düşünüyorum...

torpille kiremit duvar gibi cisimleri patlatmak

kıskovalayan ile patlatanı da var.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

ibrahim erkal/canısı.

16 eylül 2014 galatasaray anderlecht maçı

sürprize filan açık olmayan maç..geçen sezon ibrahimovicin tek başına 10 tane attığı takıma heralde biz takım olarak 2-3 tane atarız...

ilk buluşmada memesini elleten kız

geldi yine tipini.