bugün

keşke her baba böyle düşünceli olsa dedirtmiştir. 7/24 yılmadan usanmadan ekstra mesailer ile kızının mutlu olabilmesi içün ter akıtmış o şantiye senin bu işhanı benim iş kovalamış ve kızının ameliyat parasını sonunda denkleştirmiş adam gibi adam, adam gibi babadır o evet.

http://www.milliyet.com.t...r-galeri-estetik-2342813/

örnek almak gerekir.
yeni çocuk yapsaydın daha az masrafı olurdu.
baba gibi baba gerçekten. kızının ne güzel özgüven kazanmasına önayak olmuş.
abazanın teki mıncıklayacaktır.
ulan tamam yaptırır da, kız neden memelerini açıp poz vermiş. amk gavatı.
başka erkekler düzgün meme mıncırsın diye parasını harcayan koca yürekli adadjfdrg. evet.
olayı anlamadan niye yorum yapıyorsunuz birader dedirtmiştir. Abazanlar gene iş başında.
Baba değil sanki pezevenk..Lan hiç bir bokta ortamız yok.
beyazlatma da yaptırmış mıdır diye merak edilendir.
insanın herhangi bir uzvunu kullanamayışı veya yeterli olmayışı psikolojik bir çöküntüdür. bilemeyen anlayamaz bu durumu. konuda geçen babanın kızı için bir şeyler yapmış olması gerçekten hoş bir durumdur. maddi imkansızlık olsa işin içinde yapamayacaktı belki de bu güzelliği kızına ve ömür boyu bunun eksikliğini yaşayacaktı. şimdi ben babama yanaklarımdaki istenmeyen tüyleri aldırmak için lazer parasının vurgusunu yapsam cümlemi tamamlamadan siktiri yerim.* böyle babalar böyle insanlar var olduğu sürece çocuklar hep mutlu olacaktır.
Gogus kelimesini sadece seks imaji olarak algilayan eli 31 den nasir tutmus ergenlerin anliyamayacagi babadir. Kizdaki resmen fiziksel bir rahatsizlik. Babada adam gibi bir baba olarak kizina yardim etmis.
babalar evlatları üzülüyorsa dünyayı yakar. en nihayetinde yakarsa dünyayı garipler yakar.
emekçi babadır.

ha burada (bkz: izmirliler siksin sizi) ben demedim sözlük demiş.
kız evde kalmaması için uğraşan baba galiba.
akabelidir
diktirir bile.
gavattır.
tam anlamıyla.
görsel
karikatürünü akıllara getiren babadır.
haberi okumadan gavat etiketi yemiş ama kızının orantısız (ki ben böyle bir orantısızlık görmedim) göğüslerini yaptırarak özgüvenini yerine getiren fedakar babadır. yalnız kızda özgüven patlaması olmuş o ayrı.
parayı o verdi ama konudan haberi yok, bu babayı gavat yapar mı?
Kizina oyospuluk yolunda bi nepzede olsa yardim etmek istiyordur.
güncel Önemli Başlıklar