bugün

entry'ler (7)

istiklal marşının hiç duygu içermemesi

bunu söyleyenin allah belasını versin, nasıl yazıldığını, hangi şartlarda yazıldığını bilmeyen enbesil, biliyormusun hippi bu vatan için bu istiklal için ne çileler çekildi, daha yazacak çok şey var ama neyse anlayacak varmı, "asıl yetimler anadan babadan yoksun olanlar değil, akıldan yoksun olanlardır.

sigarayı bırakmak

sigarayı bırakmak çok güzel, hem maddi hem manevi, 3 ay oldu tam 700 tl kardayım cebime kaldı en önemliside bizde emanet olan bu cana eziyet etmek miş onu anladım, nefes aldığımın farkındayım hayatıma kalite geldi inanın, ikram edildiğinde kullanmıyorum demek büyük bir zevk, hiç bir ek destek almadan tamamen kendi irademle bıraktım, ayrıca belirtmek isterim ki; bana sen bıraktıysan herkes bırakır diyorlar.

canımı yakıyorsun kolumu bırakır mısın

çeksene elini kırcan belimi ayı diye sanat eseri haline getirilmiş nefret edilesi bir tanımdır. bırakırmısın canımı acıtıyorsun.

biriken internet borcunu ödemek

fatura olayı olmadığı için, somut bişey yok yani, sanal bi fatura o da internet sağlayıcının sitesine girersen görürsün. 3 ay birikir 200 tl ödersin, sonraki ay' a da 15 tl açma parası eklerler ne alakaysa, sanki ekipler gelip internetin kilidini açıyo, kısacası 3 ayda bir verilen haraç gibidir.

profil resmine penisinin resmini koyan erkek

yarrak gibi adamdır, ilişki durumu;benim sadık yarim elizabeth yazılı andavaldır.

tüm albümleri güzel olan sanatçılar

az bulunur böylesi sanatçılar, gerçek sanatçıdırlar, ferdi tayfur buna bir örnektir.

kürtler defolup gidecekse kürdistan kurulsun

güzel ülkemdeki bütün kürtler ırak'ın kuzeyine defolup gitsin derim,