bugün

entry'ler (218)

sigaranın en çok yakıştığı erkekler

True detective- rust. Bilen bilir.

ben bu yazıyı sana yazdım

Seni sevmiyorum.

ben bu yazıyı ona yazdım

Karsında her seyden bi' haber olan belki seni sevmekten baska bir şey düşünmeyen insana kendi problemin yüzünden böyle davranırken , zamanında ağlatıp üzdüğün bi' insandan merhamet etmesini beklemen de biraz sacma. Dalga geçmek gibi olmasın da. Biliyorum ki bunu okuyacaksın, onun için yazıyorum.

sözlük erkeklerinin şu an dinlediği şarkılar

Su saate uygun olarak "sabahın tam üçündesin, dertlerin en gücündesin." Diyeyim de siz anlayın.
Edit: ya sözlük erkeklerinin yazıyormus, caktırmayın...

sözlük yazarlarının itirafları

Aşık olmak isteyip de aşkı bir surete üflemeye calıstığımda mutlu olamayacağımın bugün farkına vardım.

sigara içen erkek

Ellerimle sararım, içsindir.

her şey ne kadar da güzel gidiyor cümlesini iki üç günden fazla söyleyebilmemi engelleyen şey ne acaba? Geçen hafta ben ne yaptım da hayatımda bu kadar güzel şeyler oluyor derken bugün öyle bir hayal kırıklığına uğradım ki..istediğiniz kadar insanları tanıdığınızı düşünün, yapabileceklerini kestiremiyorsunuz.ben bugün kestiremedim. insanlar konusunda hayal kırıklığına uğramaktan yoruldum.

Kimileri birinden hoşlanır, sevgili olur ve oyle tanımayı seçer. Ben iyice tanıdıktan sonra sevgili olunması taraftarıyım. Tanımaya çalıştığın insan umutlanınca, seninle sevgili olmak isteyince ama sen istemeyince napılır? Sanırım bunu halletmeyi başaramıyorum. Ya bi' insan sevgili olacağı insanı nasıl seçer? Neden o olmalı? Onun için neden sen olmalısın? Yoksa bu iş düşünme işi değil mi? Kafam hiç bu kadar karışmamıştı. Bu işler nasıl yürür bilmiyorum galiba.

kadınların şişirilmiş bir balon olması

Saclarına, gözlerine, ellerine, en önemlisi de yüreğine şiirler, romanlar, şarkılar Yazılan nice kadınlar da vardır. Uğruna bir ömür verilen kadınlar da vardır. Koca bir savaşın nedeni olan, uğruna cana kıyılan kadınlar da vardır. Elleri yumak yumak, gözleri ışıl ışıl, Yüreği sonsuz merhamet ve şefkat dolu analar da vardır. Sen ki bir ananın, bir kadının yüreğine dokunmamışsan bu düşüncene ancak böyle anlam verebilirim.

kitap yazacak olsanız son cümlesi

Ulan bunu da yaptım ya ölsem gam yemem.

kadınlar ne ister

Kadın Anlayış,saygı, güven ister. Ilgi bekler. Her insan gibi anlaşılmak ister. Kimden ne istediğini bilmek ister. Hatırlanmak, iz bırakmak ister. Doğası Gereği korunmak, sahiplenilmek ister. Iyi bir gelecek ister. Hayattan cok sey bekler, bir erkekten cok sey ister.

en sevilen içecekler

Rakı ve ballı süttür efendim.

insan psikolojisine iyi gelen şarkılar

Bach- air on the g String.

yazarların okudukları bölüm hakkındaki düşünceleri

Aşığım.

biten günü 3 kelimeyle tanımlama

Gün bugün de aydı.

yengeç burcu erkeği

Bir balık burcu kadını olarak uzak durmam gerekendır. Uyusamıyoruz.

uykuya direnmenin altında yatan sebepler

Ilaçlar...

güzel bakan erkek

Sizi şöyle epey adım ileri alalım.

sevgilisi olmadığı halde mutlu olan insan

Hiçbir zaman bir sevgiliye ihtiyaç duymadım. Insan kendini anlayabilen insanlara ihtiyaç duyar.

Hüzünlü entrylerinizi okuyunca bazen ağlıyorum, dalga Amaçlı yazdıklarınız da midemi bulandırıyor. Kafam çok karışık.