bugün

erkeklerle eşit sayılmaktan bıkmış kadınlardır.
21. yüzyılda yaşadığının farkında olmayan ve akıl sağlığı konusunda bakırköy deki aratmayan kadınlardandır.
ilk uçak ile iran'a gidenlerin uçak bileti paralarını karşılayacağım kadar şanslı olan kadınlardır . Ciddiyim lan ne olur bir siktirin gidin.
Edit : Bu ülkede kadınların şeriat istediği filan yoktur.Sadece sermayenin nimetlerinden daha fazla yararlanmak isteyen ve üretim güçlerine dahil olmak istemeyerek kapitalist küçük-burjuva iktidarlarına ya da yeşil arap sermaye piyasasına kapağı atmaya çalışan fırıldaklar vardır . Bunların patronları da olsa olsa türbanlı erkeklerdir . Bir fırıldak olarak yazar :
(bkz: Nazlı Ilıcak)
üniverite kapılarında türban eylemi yapanlar muhtemelen bu tiplerdendir. sanırım sekiz yaşında evlendirilemediklerinden dolayı kızgındırlar bu düzene. (bkz: sekiz yaşındaki yemenli kızın boşanması)
erkek egemen toplumun içinde bir şekilde islami kurallarla yetiştirilip buna göre davranmaya şartlanmış, diğer hemcinslerine göre dezavantajlı konumda olduğu için eğer şeriat gelirse tüm kadınlar kapanacağından bu eşitsizliğinde bu şekilde ortadan kalkacağını düşünen bir grup kadındır.
özgürlük ve insan haklarını elinin tersiyle iten kadınlardır.
(bkz: şeriatçı pollyanna)
allah a hakkıyla inanıp, ondan en çok korkan, dolayısıyladır ki gerçek manada en hayırlı nisalardır.
görsel
erkeklerin hayallerini kurdukları kadınlardır.
çoğunluğu akplidir.
testisleri ile düşünerek din olgusunu uçkuru ile yorumlayan sapıklara, klitorist ile verilen destek.
bir kaç seneliğine şeriatla yönetilen bir ülkeye gönderilmesi gereken kadınlardır. herkes aptallığının cezasını bir şekilde çekmeli.
Hukuk isteyen kadınlar demektir. Hukuğun da açıklamasını yapar isek; haklar/haklarını isteyen kadındır.
geri zekalı kadınlardır. kocası önünde nice hatunları becerirken sineye çekmeye alışmıştır.
şeriatı bilen ve bu ülkeyi kuran gazi mustafa kemal ile aynı çizgide olan kadındır. Mustafa kemal gibi sonradan bu fikrinden dönmemiş kadındır.
ilgili link için bakınız: http://www.zaman.com.tr/m...askani-kimdi_2083322.html
gün kadrosunu kumalarından kurmak isteyen kadındır.
-yanlış yapan kadınlardır.
-şeriatın ne bilmiyorlardır.
öso köpeklerinin altına yatmak için sıraya girecek olan kadınlardır.
yoktur efendim. varsa beyinsizdir.
Şeriat isteyen kadınlar aslında haklarını isteyen kadınlardır. Mesela şeriat olsa kadınlar kolaylıkla genelevlerde (iran örneği farklıdır kimse bunu söylemeye kalkmasın)çalışamazdı. Mesela kadının kuması olurdu ama farkında olurdu dine uygun olduğunu bilirdi. Ama günümüzdeki gibi kocasının başka bir kadına ev açtığını bilmeden yaşamazdı eziyet çekmezdi kahrolmazdı. Ben şimdi şeriatın faydalarını anlatmıyım. Sonra hepiniz şeriat istersiniz.
malın önde bayrak sallayanıdır.
uzun sopalar yemek isteyen kadınlar ama gelsinler ben veririm şeriata ihtiyaç yok.
şeriatın gelmesi ile birlikte "dinimizi yaşayamıyoruz yeaa" diyecek insan.
şeriat kişilerin değil Allah'ın kanunları olduğu için tek kelimeyle; inançlı kadındır.
edit: entry girmek bedava. eksi almak bedava. entrynin birilerine girdiğini görmek paha biçilemez.
(bkz: ben)
not= şeriatı istememek ve red etmek insanı dinden çıkartır. o yüzden tüm mümin kadınların istemesi gerekir.
güncel Önemli Başlıklar