bugün

Nickini caponkedisi olarak değiştirmek isteyen yazar.
(bkz: iran kedisi)
(#29479550) Aynısını zamanında ben de yaşamıştım (zevzek espri hariç). Ben maalesef bu salaklığı kondüktöre yapmıştım, o daha da kötü oluyor.*
iyi ki doğdun yazarı.
görsel
iran değil ama olsun.
bugün doğum günü olan yazar. iyi ki doğmuş.

aslına bakılırsa ikimizin de doğum günü bugün. doğum günümüz kutlu olsun!..
Doğum günü kutlu olsun yazarı. Demiryollarıyla ilgili kötü anılarımızı çabucak unutmak dileğiyle.*

edit: bu arada mustekbir'in doğum günü de kutlu olsun, aradan onu da çıkaralım hazır yazmışken.
Değeri cok büyük olan, az bulunur cinsten insanliga hediye bir guzellik.
Mutlu yillari olsun.
nicesine...
(#31018810) gece gece beni güldüren pisicik.

Pekte haksız sayılmaz, algıda seçicilik bu. Beyaz temizi çağrıştırdığı için.
kedileri seven, muhabbeti ve kendisi de bir o kadar güzel yazar. yalnız dikkat etsin şuan ki kedisi de diğeri gibi firar etmesin.
nickini tesadüfen gördüğümde bana çocukken aldığım ve ölmüş olan iran cinsi kedimi hatırlatan yazar, kötü bir anı oldu.
saçları çok güzel. inşallah terazi burcu değildir.
Saçlar kendisine ait olmamakla beraber terazi Burcuna mensup bir yazar.
tatlı bir kedisi vardır.
kedi mi yazar mı anlamadığım cisim.
terazi burcuyum dedi. belki de dünyanın en güzel kadınıdır.

ama hayatında bol şans diliyorum. gece gece maceraya gerek yok.

şuan 8 tane erkekle çıkıyor, 5 tanesini yedek bekletiyor, 3 tane rezervasyon yapmış olabilir.
olum mecburen herkesi gerçek kabul ediyoruz. en azından aksi kanıtlanana kadar. hemen sazan muamelesi yapmayın amk.
Hem mesaj trafiğinde bahane uydurup beni ekiyor hem de hala açık oyluyor.

You wanna fight? c'mooooon c'mon. Swh
mutsuz bir insandır kendisi. ama gelir toz pembe günler merak etme canım.*
van kedisi gibi meşhur kedi türüdür.
En özel günümde yanımda olarak dostluğunu bir kez daha gösteren yazardır kendisi. Balımdır,canımdır,herbişeyimdir. Mutluluğu kesinlikle hakeden dostum. Her daim yanındayım, seni sevenleri seven, seni üzenlere ise seninle düşman olurum hayatının her saniyesinde. Hep hep hep mutlu ol! Güzel insanlar çıkarsın hayat karşına , bugünkü gibi şahitlik edelim en güzel anlarımıza. Cok seviliyorsun!

sen ne kadar hiç istemesende, güzel yüzünü, tertemiz kalbini fethedecek yakışıklıyla aynı heyecanı en kısa sürede yaşayıp aramıza katılacağın günleri heyecanla bekliyorum.

PS: senin kahveni de ben yapacağım! *
Sohbeti tatlı bir yazar. Entrylerinde ayakları yere basıyor imajı veriyor. Ben evet diyorum.
Bazlama suratlı,ürkek kedigil.
Tam aksine işlerini Zamanında yetiştirebildiği için mutluluktan ayakları yere basmayan yazar.